Голова компанії Wirex стверджує, що грошові мулі становлять серйозну проблему у сфері фінтеху та криптовалюти.

  • 09.02.2024 12:31
  • 10 хвилин читання
Голова компанії Wirex стверджує, що грошові мулі становлять серйозну проблему у сфері фінтеху та криптовалюти.

У підтримці спеціалістів в криптоновинах розповів про мультики як велику проблему у криптовалютній та фінтех-галузях Павло Матвєєв, CEO та співзасновник популярної глобальної платіжної платформи Wirex. Що стосується короткої відповіді на це питання - неймовірно велику.

Він надалі розповів нам, як ці шахраї продавці облікових записів справжніх банків-конкурентів на темній частині інтернету, як Wirex їх виявляє та яке може бути рішення цього питання.

Матвєєв також коротко згадав про наступний бичий ринок і плани Wirex на цей рік.

Ось що він нам розповів.

Що таке "грошовий муля" у криптовалюті?

Грошові мули є поширеною проблемою у ФінТех та банкінгу. І Матвєєв повідомив Cryptonews, що ця проблема пов'язана з криптовалютами.

Грошові особи-перевізники зазвичай є молодими людьми, зазвичай у віці від 18 до 22 років. Вони мають валідні документи, включаючи паспорт та довідку про місце проживання.

Шахраї, які намагаються вчинити відмивання грошей, наймають цих молодих людей, щоб вчинити шахрайство і / або переміщувати гроші через рахунки, відкриті в компаніях FinTech.

Більшість часу, грошові мули знають, що роблять. Але вони все одно це роблять:

Можливо, через їх молодість, можливо, через потребу у грошах, або можливо, через те, що вони просто не розуміють наслідків.

Дуже рідко трапляється, що вони ненавмисно втягуються в злочинну діяльність і стають самі жертвами.

що ж, головними цілями є челенджери-банки, такі як Revolut, N26 і Wise. Однак, Матвєєв зауважив,

Ми досягли точки в індустрії, де багато FinTech-компаній мають криптовалюту, в одній формі або іншій.

Отже, не дивно, що "грошові осли" також з'явилися в цій новій галузі.

Проте, грошові мули не можуть здійснювати свою діяльність лише в криптовалюті: завжди існує зв'язок з фіатними грошима. Вони повинні в певний момент здійснити обмін.

Таким чином, генеральний директор компанії Wirex стверджує, що ця проблема не отримує достатньо уваги у криптосфері.

" Криптовалютна галузь на даному етапі не занадто серйозно стурбована грошовими віслюками, хоча це термінова проблема у сфері фінансових технологій."

Оскільки Wirex є як банком-викликом, так і криптовалютним бізнесом, грошові мули становлять нагальну проблему.

Ошукарі продають реальні облікові записи на Темній павутині.

Ніхто не знає, скільки є грошових мультиплікаторів там.

Основною проблемою є те, що вони є реальними людьми з реальними ідентифікаційними документами. Вони надають всю необхідну документацію та проходять всі перевірки.

Тому їх дуже важко піймати. Вони виглядають як справжні клієнти з реальними намірами. Таким чином, це одна з проблем для галузі.

Wirex у свою чергу використовував кілька інструментів для дослідження Темного вебу. Саме тут продаються реальні аккаунти.

Wirex виявила акаунти, створені з їхньою допомогою, а також з Revolut, Crypto.com, Coinbase та інших сервісів. Усі вони мають велику кількість оголошень про продаж нових акаунтів, розміщених в темній мережі.

Тому сканування темної частини Інтернету для виявлення згадок про Wirex - один із інструментів, яким користується компанія.

Крім того, команда також провела кілька тестів: вони зв’язалися з продавцями для придбання облікових записів. Це дозволило їм дослідити обліковий запис, його походження, країну користувача, час реєстрації та інші деталі. Ці деталі дозволяють їм шукати подібні ризиковані облікові записи та патерни.

Тим часом, користувачі у віковій групі 18-22 років вважаються категорією ризикових клієнтів, які потребують більш детальних перевірок.

Крім того, компанія здійснює моніторинг транзакцій.

Одна грошова муля = кілька рахунків на кількох платформах.

Переміщення "грошових мулів" пов'язані між собою. Вони переходять між різними рахунками на різних платформах. Це означає, що одна особа може створити кілька облікових записів для зловживання.

це не проблема однієї компанії, а загальна проблема всієї галузі. Тому, за словами Метєєва,

"Ми, як індустрія, повинні колективно боротися зі ставленням грошей як засобу."

Немає способу контролювати або цензурувати темний веб, але необхідно поширювати усвідомлення про грошових мулів та продовжувати розробку різноманітних інструментів для моніторингу активності на темному вебі.

Крім того, тестування є необхідним для встановлення походження цих акаунтів.

Після цього компанії повинні спілкуватися зібраними даними, щоб уникнути створення однією і тією ж особою багатьох облікових записів на різних платформах.

Повністю усунути FinTech грошових кур'єрів неможливо, але "було б добре розробити загальноприйнятий підхід та рамки в цій галузі".

Відгук на COCA MPC Wallet & Card є "дуже позитивним"

У січні цього року компанія Wirex уклала партнерську угоду з COCA щодо запуску гаманця з багатостороннім обчисленням (MPC) та неконсервативної дебетової картки.

Продукт має політику безкоштовних послуг. Запитаний, чи є такий підхід прибутковим, генеральний директор Wirex відповів, що COCA є досить молодою компанією і зараз зосереджена на зростанні користувачів, а не на маржі.

Він висловив думку, що,

В певний момент, ймовірно, вони знайдуть спосіб монетизації клієнтської бази, чи то шляхом членства, чи, можливо, за допомогою продажу додаткових послуг чи щось подібне.

Вже пройшло місяць з моменту анонсу гаманця та картки, і, за словами Матвєєва, реакція була "дуже, дуже гарною" та "дуже позитивною".

Він підкреслив, що додаток розроблений для тих, хто не має досвіду в криптовалютах та для широкої аудиторії.

Головна пропозиція цінності полягає в тому, що користувачі контролюють свої кошти без можливості ризику сторони-контрагента.

"Якщо щось трапиться з вашою карткою, вона загубиться, буде викрадена, VISA або емітент картки зникне, ви все ще володієте своїми коштами. Ви все ще контролюєте свої гроші."

Крім того, гаманець дозволяє користувачам взаємодіяти з додатками, торгувати на децентралізованих біржах (DEX), купувати NFT, витрачати кошти та багато іншого.

Оскільки криптовалюту все ще потрібно конвертувати в фіатні гроші для здійснення витрат, поєднання гаманця та картки є привабливим для масового ринку.

Матвєєв повідомив нам, що інтегрована функція IBAN буде доступна до кінця першого кварталу. Вона дозволить користувачам FinTech проводити транзакції у євро та отримувати доступ до банківських послуг.

Увійшовши на початок бичого ринку

Матвєєв зауважив, що недавно затверджені біржово-торговельні фонди (ETF) для Bitcoin були "трохи переоцінені" і їх вартість вже врахована. Однак, в середньо-довгостроковій перспективі вони стануть "великими воротами для інституційних грошей". Ефіріум ETF стане наступним великим досягненням.

Крім того, Матвєєв пояснив, що ми вступаємо в інший бичачий ринок криптовалют. Кожні чотири роки в криптосфері відбувається новий цикл, "майже як Олімпійські ігри".

ми спостерігаємо зростання цін багатьох альткойнів, і "це тільки початок". За словами генерального директора Wirex,

"Це найкращий, найзахоплюючіший час у галузі."

Wirex має "багато речей" у планах на цей рік. З точки зору продуктів, він сказав, що компанія працює над Wirex Business. Наразі продукт схожий на альтернативний банк для роздрібних клієнтів. Однак компанія планує розширити асортимент продуктів для бізнесу, включаючи криптокомпанії, надаючи їм доступ до банківської інфраструктури та карт Wirex, а також криптовалют.

Будь-якому підприємству буде доступна можливість відкрити обліковий запис в Wirex Business, де вони зможуть видаляти картки для працівників або підрядних компаній. Банківська інфраструктура та картки можуть бути використані для оплати рахунків, накладних та інших витрат.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті