Голова Резервного банку Індії пропонує оффлайн ініціативи для просування прийняття цифрової рупії в віддалених районах.

  • 08.02.2024 11:46
  • 6 хвилин читання
Голова Резервного банку Індії пропонує оффлайн ініціативи для просування прийняття цифрової рупії в віддалених районах.

Губернатор Резервного банку Індії Шактіканта Дас запропонував використовувати офлайн рішення для підвищення прийняття цифрової рупії центральним банком в віддалених районах.

Згідно з повідомленням агентства Press Trust of India, Резервний банк Індії (RBI) буде оцінювати різноманітні офлайн-рішення, включаючи близькодіючі та неблизькодіючі варіанти, в гірських, сільських і міських середовищах для вирішення цього виклику.

Голова Резервного банку Індії, шановний пан Дас, під час засідання Комітету з монетарної політики 8 лютого запропонував впровадити можливість офлайн-функціональності в цифровій валюті ЦБДК-Р, щоб забезпечити здійснення транзакцій в областях з обмеженою або слабкою Інтернет-підключеністю.

Ці функціональності будуть поступово введені шляхом пілотних проектів.

Цифрова рупія сприяє передачі коштів між особами (P2P) та між особою та продавцем (P2M).

Наразі цифрова система індійського рупію, створена RBI, забезпечує можливість здійснення транзакцій між особами (P2P) та між особою та продавцем (P2M) за допомогою цифрових гаманців індійського рупію, які надаються пілотними банками.

Включення можливості офлайн користування є частиною заходів Національного банку Індії для покращення зручності використання та доступності цифрового рупія.

Ідея запуску можливості офлайн-функцій для цифрової рупії була вперше запропонована в березні 2023 року Аджаєм Кумаром Чоудхарі, виконавчим директором Резервного банку Індії.

У той час Чударі згадав зацікавленість центрального банку випробувати потенціал ЦМЦБ для міжнародних транзакцій та його інтеграції зі старійшими системами в інших країнах.

Оновлення пілотного проекту ЦБЦІ Індії! Поза платежами від особи до особи та від особи до організації, очікуйте: Програмованість, Цілеві платежі (соціальне забезпечення, подорожі) Використання пристроїв електронної рупії в офлайні Обмеження використання та географічні обмеження. Більше варіантів використання, більше зручності! #ЦБЦІ #ЦифроваРупія )@VersanAljarrah https://t.co/GnaghkAO0x — Шреоянс (@shreyans437) 8 лютого 2024

Поки що досліджується можливість використання цифрової рупії в автономному режимі, наявні платіжні платформи, такі як широко використовуваний Unified Payments Interface (UPI), вже мають можливість працювати в автономному режимі.

Сіддарт Согані, генеральний директор індійської аналітичної компанії з блокчейну Crebaco, зазначив, що головна мета CBDC - покращити монетарний моніторинг та зменшити використання готівки, узгоджуючись з баченням уряду щодо безготівкового суспільства.

У нас вже є популярні платіжні сервіси з можливістю офлайн-операцій, особливо UPI. ЦБЦП відповідають візії уряду щодо ліквідації готівки. Незважаючи на те, що ЦБЦП є альтернативним рішенням, основна мета полягає в наявності добре контрольованої грошової системи.

Індія посилює зусилля для впровадження ЦБДК (цифрової валюти центрального банку).

У грудні 2022 року Резервний банк Індії розпочав пілотний проект впровадження своєї роздрібної ЦБДК, досягнувши поставленої мети в один мільйон щоденних транзакцій до грудня 2023 року.

Нещодавно Національний банк досліджував технологічні рішення щодо проблем з приватністю своєї ЦБДК.

"Законодавство про конфіденційність - це не єдиний спосіб. Існують інші шляхи для вирішення цієї проблеми, зокрема технології, і наша команда досліджує їх", - як повідомляють, сказав посадовець.

Розвиток ЦДЦБ як у розвинених, так і у розвиваючихся економіках, набуває все більшого поштовху завдяки мотивації, такій як фінансова стабільність та ефективність міжнародних платежів.

Однак розвиваючіся країни особливо прагнуть зміцнити фінансову доступність шляхом впровадження ЦБЦЦ.

За даними американського думкового центру "Атлантична Рада" до цього часу загалом 11 країн запустили цифрову валюту, серед яких Багамські острови, Китай, Нігерія та Ямайка, серед інших.

Неабияко, 105 країн, що представляють понад 95% світового ВВП, розглядають можливість впровадження національної цифрової валюти.

Порівняно з тим, на травень 2020 року, лише 35 країн розглядали можливість створення ЦЦД. Більше того, 50 країн знаходяться на передовому етапі дослідження (розробка, пілотні проекти або запуск).

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті