Гра NuggetRush набирає обертів у P2E-арені; Інвестори Decentraland (MANA) та GALA проявляють інтерес

  • 22.01.2024 05:46
  • 6 хвилин читання
Гра NuggetRush набирає обертів у P2E-арені; Інвестори Decentraland (MANA) та GALA проявляють інтерес

- це абревіатура середньовічної Латини, яка означає "занадто довгий, не читав". Використовується для позначення короткого резюме або краткого огляду довшого тексту.

  • Decentraland (MANA) розчарувала інвесторів своїм спадом у грудні.
  • Тримачі токенів Gala очікують підсилення на ринку після партнерства з DWF Labs.
  • NuggetRush (NUGX) готується до п'ятої раунду попередньої продажу після продажу 159 мільйонів токенів.

Decentraland (MANA) впало нижче позначки у $0,50. Gala може знову піднятися внаслідок захвату навколо свого партнерства з DWF Labs.

Тим не менш, пропозиція NuggetRush (NUGX) щодо стейкінгу NFT та отримання золотих винагород здається привабливішою для більшості інвесторів. Пресейл NUGX вже продав 159 мільйонів токенів. Чи зможе він приєднатися до найкращих проектів DeFi в І кварталі 2024 року? Давайте почуємо думку експертів ринку.

Купуйте NuggetRush зараз.

Після продажу 159 мільйонів токенів, NuggetRush став найбільш обговорюваним проектом P2E.

Відносини між геймерами та індустрією блокчейн-ігор назавжди зміняться після майбутнього запуску NuggetRush (NUGX). Побудований на Ethereum, NuggetRush (NUGX) — це НФТ-ігровий пригодницький проект, що переносить гравців до ремісничого копального універсуму. Його геймплей полягає у нагромадженні багатства, розставляючи рудні шахти по всій його багатих на мінерали ландшафтах.

NuggetRush (NUGX) містить обширні ділянки землі з багатими надресурсами. Гравцям потрібна робоча сила та відповідна техніка для видобутку ресурсів та нагромадження багатства. Коли гра починається, гравці отримують кілька шахтарів та певне обладнання. NuggetRush (NUGX) також нагороджує гравців більшою кількістю машин та робітників по мірі їх прогресу в грі.

Однак, більшість ресурсів, які вам знадобляться, можна знайти на ринку гри. Ви можете купувати більш ефективних робітників і машини у інших геймерів через P2P NFT торгівлю. Також ви можете отримати грошове значення своїх активів NFT, коли їх продаватимете. Ще один спосіб заробити гроші на своїх гральних активностях - заставити свої гральні NFT, заробляючи до 20% річних.

Продажі пресейла NuggetRush (NUGX) вже на п'ятому раунді. Всього було продано 159 мільйонів токенів NUGX. Зараз цей проект є одним з найпопулярніших в сфері блокчейн-ICO. Поточна ціна NUGX становить $0.018 після різкого 80% зростання ціни з першого раунду.

Придбай НагетРаш зараз.

Децентраланд знижується після грудневого піку, незважаючи на оновлення ринку NFT.

На початку останніх місяців 2023 року криптовалютний ринок пережив підйом, спричинений попитом на криптовалютні фонди обміну (ETF). Decentraland (MANA), як і інші альткоїни, пережив різке зростання. Однак, биковий імпульс Decentraland втратив силу на перехресті року.

1 грудня ціна на MANA становила $0.4396. К 25 грудня цей показник збільшився на 27,6% і досяг $0.5610. MANA втратила бичачу тенденцію і знизилася на 16,6% до $0.4674 к 3 січня. Потім вона трохи впала на 4,7% і становила $0.4454 станом на 14 січня.

Деякі аналітики виявили здивування через спад ціни Decentraland (MANA) у січні, не зважаючи на ентузіазм щодо вдосконалення її маркетплейсу, які були випущені у грудні 2023 року. Крім того, вони прогнозують подальше зростання Decentraland через зростаючу активність у сфері play-to-earn. Це може призвести до підвищення ціни на токен MANA Decentraland на 55,8% до рівня 0,6942 долара. Якщо Decentraland (MANA) продовжить зростати, вона може стати одним з найпопулярніших проектів NFT в галузі геймінгу.

Гала може підскочити після співпраці з DWF Labs.

7 листопада 2023 року Gala уклала партнерство з DWF Labs з метою збільшення прийняття її блокчейну першого рівня. Це партнерство допоможе Gala розширити свої послуги, включаючи музику, охорону здоров'я, логістику, децентралізовані фінанси та ідентифікатори. Партнерство також може змінити поточний спад цін на Gala.

Через місяць після укладення партнерської угоди з DWF Labs, акції GALA 7 грудня торгувалися на рівні 0,0315 доларів. З 25 грудня GALA підскочила на 13,3% до 0,03571 доларів. На початку січня її бичастий рух зменшився, і акції GALA впали на 24,8% до 0,02684 доларів. Далі вони продовжили спадати, знизившись на 5,9% до 0,02525 доларів станом на 15 січня.

Титулярники Gala сподіваються, що розширення їх послуг підніме попит на них в галузі геймінгу та розваг. Крім того, вони очікують, що захоплення навколо схвалення SEC біткоін-фондів з фізичним покриттям підвищить вартість GALA на 58,6%, до $0,04005.

Запрошуємо відвідати веб-сайт попередньої продажі NuggetRush.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті