Grayscale продає Bitcoin, але ця мем-криптовалюта зростає на 20%

  • 20.01.2024 02:05
  • 6 хвилин читання
Grayscale продає Bitcoin, але ця мем-криптовалюта зростає на 20%

Ціна на біткоїн (BTC) впала в п'ятницю до нового найнижчого рівня цього року - близько $40 200, оскільки збільшуються обурення стосовно продажу біткоїна від компанії Grayscale. У той же час, мем-криптовалюта Sponge ($SPONGE) зросла на 20% вище.

Компанія Grayscale продає Біткойн, оскільки трейдери відмовляються від Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), який тільки перетворився в акційний Біткойн-ETF.

За даними Arkham Intelligence, на 1 січня 2024 року Grayscale утримувала 621,85 тис. BTC.

На 19 січня вона вже має трохи більше 582 тисяч монет, майже на 40 000 менше.

Трейдери відмовляються від GBTC з кількох причин.

По-перше, до того, як стати біржовим біткойн-фондом (ETF), який може бути обмінений один до одного на фізичний біткойн або його еквівалент у готівці, GBTC іноді торгувався зі знижкою до чистої вартості активів до 50%.

За даними YCharts, ця знижка була майже величиною 50% на початку 2023 року.

Багато трейдерів протягом минулого року купили GBTC, висловлюючи думку, що ця знижка зникне.

Зараз, коли GBTC є облікованим Bitcoin ETF, знижка ефективно зблизилася до нуля.

Ці торговці подальше отримували прибуток.

Вдруге , GBTC стягує щорічну відсоткову плату за управління в розмірі 1,5%, що перебільшує більшість її конкурентів серед ETF Bitcoin на ринку.

Інвестори, таким чином, відмовляються від GBTC, щоб перенести свої кошти у продукт Bitcoin ETF з нижчими комісіями.

Грейскелин продаж біткоіна впливає на ціну BTC.

Ейфорія, пов'язана зі затвердженням Bitcoin ETF, призвела до того, що ціна Bitcoin досягла рекордно високого рівня в $49 000 у минулий четвер.

Але з впаданням Bitcoin назад до приблизно $41,500, ті, хто попереджали про реакцію "продати факт", здається, були виправдані.

Продаж Bitcoin компанією Grayscale безумовно спричинили падіння настроїв на ринку Bitcoin протягом минулого тижня.

І Grayscale може продовжувати продавати Bitcoin, коли трейдери позбавляться GBTC.

У своїй дослідницькій замітці від п'ятниці JP Morgan оцінив, що зовжеоборотні потоки на суму $1,5 мільярда вже виведені з GBTC.

Але американський банк вважає, що може бути ще $1,5 мільярда прибутку від реалізації акцій GBTC.

Крім продажу Bitcoin і загального здобутку після схвалення ETF, на ринок впливають і інші фактори, включно з Grayscale.

У цьому році дохідність американських облігацій та долар США, взагалі, зміцнюються.

Це тому, що економічні дані США цього місяця в основному були сильнішими, ніж очікувалось, що пригнічує надії на те, що Федеральний резерв почне знижувати процентні ставки вже у березні.

Історично, у Bitcoin встановлюється негативний зв'язок як з відсотковими ставками на американські облігації, так і з доларом США.

Поки Bitcoin бореться, ця криптовалюта-мем розпалюється

Здивовані зниженням Bitcoin до можливого проривного рівня 40 000 доларів, криптоінвестори з високою ризикотерпимістю, які мріють про швидкі доходи в найближчій перспективі, не повинні шукати нічого більше, як Sponge V2 ($SPONGEV2).

Sponge V2 - це перевтілення легендарного токена $SPONGE, що має тематику Боба Своїка, який досяг ринкової капіталізації в майже 100 мільйонів доларів у 2023 році та приніс зиски своїм першим інвесторам, оцінені у 100 разів більше.

Готові до вибухового зростання? Прикріпіть ваші $SPONGE і станьте частиною світлого майбутнього з #SpongeV2! З додатковою функціональністю і більше бірж на горизонті, ми тут, щоб заволодіти! $SPONGE #Криптовалюта #Web3 #Альткоіни pic.twitter.com/iFrZxFShr9 - $SPONGE (@spongeoneth) 19 січня 2024 року

Власники токенів SPONGE зможуть стейкати свої токени для отримання еквівалентної кількості токенів SPONGEV2, а також почати отримувати винагороду за стейкінг (виплачувану у токенах SPONGEV2) з мінімальною щорічною доходністю не менше 40%.

Вже застеклено понад 5 мільйонів доларів у токенах $SPONGE та їх річне відсоткове досягає понад 300%.

Оновлення $SPONGE! Ми досягли нового досягнення з 5 390 882 888 токенами, що оцінюються в $5 233 589,24! З поточним річним відсотком дохідності (APY) +300% і ціною $0,0009663 (+18% зростання), $SPONGE сильніший ніж будь-коли. Не пропустіть, приєднуйтеся до взяття під контроль! #SpongeV2 #Web3 #Alts pic.twitter.com/GMhqAnTehI — $SPONGE (@spongeoneth) 19 січня 2024 р.

Основною перевагою $SPONGEV2 перед $SPONGE полягає у тому, що воно стане основою для нової гри з гонками, яка дасть змогу заробляти гроші, граючи.

Останнім часом загальний захват стосовно Sponge V2 призвів до значного зростання ціни на початковий токен Sponge.

Курс $SPONGE у п'ятницю зрос на 20% і наблизився до своїх історичних максимумів, що трохи перевищують $0.0012.

Мем-криптовалюта зачаровує своїм майже десятикратним зростанням з початку листопада.

З приблизно мініатюрним ринковим капіталом в $26,5 мільйона, мем-монета має великий потенціал зростання, оскільки трейдери продовжують зграєю перетівати до Sponge V2.

Завітайте до Sponge V2 за посиланням

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті