HashKey Capital та FTSE Russell запускають індекси, які відстежують криптовалюти.

  • 24.01.2024 11:32
  • 3 хвилини читання
HashKey Capital та FTSE Russell запускають індекси, які відстежують криптовалюти.

Фондовий менеджер HashKey Capital спільно з FTSE Russell, субсидіарною компанією групи London Stock Exchange (LSEG), представили набір індексів, що відстежують криптовалюти.

Компанії HashKey Capital і FTSE Russell представили спільно розроблені криптовалютні індекси 24 січня, згідно з повідомленням, яке було поділено з Cryptonews.

На веб-сайті FTSE Russell доступні три криптовалютні індекси, які дозволяють трейдерам стежити за кошиками цифрових активів, що відповідають різноманітним інвестиційним стратегіям.

Індекси відслідковуватимуть топові криптовалюти за ринковою капіталізацією.

Одна з ключових пропозицій - це індекс FTSE Custom Digital Asset Top 20, який відстежує 20 провідних криптоактивів на основі ринкової капіталізації. Цей індекс точно відображає понад 90% загальної динаміки ринку цифрових активів.

Індекс цифрової інфраструктури активів FTSE Custom зосереджений на цифрових активах, що складають інфраструктурний шар криптокосистеми. Сюди входять платформи для розумних контрактів, протоколи інтероперабельності та розподілених обчислень і зберігання даних.

Тим часом, індекс FTSE Custom Digital Asset Application відстежує цифрові активи, пов'язані з функціональністю додатків у цифровій активній екосистемі. Ці активи, як правило, пов'язані з інструментами стейкінгу та децентралізованою фінансовою сферою.

Індекси будуть доступні на веб-сайті FTSE Russell починаючи з 24 січня, з планами майбутньої доступності через видатних постачальників даних, таких як Bloomberg, Factset, LSEG Data & Analytics, Morningstar і S&P Capital IQ.

Інвестиційний фонд HashKey Capital планує глобальне розширення у цьому році.

Група HashKey отримала понад 100 мільйонів доларів в рамках серії А інвестицій у цьому місяці, досягнувши статусу "єдинорога". Генеральний директор Weng Xiaoqi підкреслив вагому роль інституційного ринку в їх бізнесі цього року, описавши плани щодо надання кастодіальних, торговельних та супутніх послуг для гонконгських віртуальних активів ETF.

Компанія готується до розробки віртуальних активів на основі ETF-фондів у співпраці з різними фондами, розширюючи послуги для банків і фірм з цінних паперів, а також розширюючи свій бізнес реєстрації домогосподарств.

Група HashKey планує отримати ліцензії у глобальних регіонах для приваблення зарубіжних роздрібних інвесторів, про що Ванг розповів місцевим ЗМІ, очікуючи оголошення про прогрес у квітні.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті