Як купити ефір на Бінанс?

  • 27.10.2023 14:50
  • 3 хвилини читання
Як купити ефір на Бінанс?

Якщо ви зацікавлені в інвестуванні в криптовалюту та хочете купити ефір (ETH), то Бінанс може бути однією з найкращих платформ для цього. Бінанс - це одна з найпопулярніших та надійних криптовалютних бірж у світі. У цій статті я розкажу вам, як купити ефір на Бінанс.

Перш за все, якщо у вас ще немає аккаунту на Бінанс, вам потрібно зареєструватися. Це можна зробити, перейшовши на їхній веб-сайт та натиснувши на кнопку "Зареєструватися". Вам необхідно буде ввести свою електронну пошту та створити пароль.

 

Після того, як ви успішно зареєструвалися та увійшли в свій аккаунт на Бінанс, наступний крок - поповнити свій рахунок. Виберіть вкладку "Фінансування" у верхньому меню та оберіть потрібний вам спосіб внесення коштів. Бінанс пропонує різні способи поповнення рахунку, включаючи банківські картки та кріптовалюту.

Після успішного поповнення рахунку вам потрібно перейти на головну сторінку Бінанс та обрати вкладку "Торгівля". Ви побачите список доступних торгових пар. Знайдіть торгову пару ETH/USDT (або ETH/BTC, в залежності від вашого вибору) та натисніть на неї.

Ви побачите форму купівлі / продажу для обраної торгової пари. Введіть кількість ефірів, яку ви хочете придбати, та натисніть на кнопку "Купити". Ваше замовлення буде виконано, і ефір буде автоматично доданий до вашого рахунку на Бінанс.

 

Якщо ви хочете побачити свої активи, перейдіть на вкладку "Кошельки". Тут ви знайдете список доступних криптовалют, включаючи вашу нову покупку ефіру.

Не забувайте про безпеку свого аккаунту на Бінанс. Рекомендується увімкнути двофакторну аутентифікацію (2FA) та використовувати сильні паролі для забезпечення безпеки і захисту ваших цифрових активів.

Це лише загальна інструкція щодо покупки ефіру на Бінанс. Будьте обережні та завжди перевіряйте інформацію, щоб гарантувати правильність процедури покупки та забезпечити найвищий рівень безпеки свого рахунку.

 

Успішних торгів на Бінанс!

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті