Як легко та безпечно купити криптовалюту: пошагова інструкція

 • 26.03.2024 05:31
 • 7 хвилин читання
Як легко та безпечно купити криптовалюту: пошагова інструкція

У початку березня біткойн встановив новий історичний максимум, майже 74 тисячі доларів. Його частка на крипторинку становить понад 51,12% на момент написання цього матеріалу. З початку року ця криптовалюта зросла в ціні на понад 50%, а її ринкова капіталізація перевищує 1,2 трильйона доларів.

Пенсії для постраждалих від Чорнобильської катастрофи варто врахувати: Пенсійний фонд України пояснив, які виплати плануються у 2024 році.

Експерти зі Standard Chartered передбачають, що у 2024 році курс біткоїна досягне 150 тисяч доларів за монету і 250 тисяч доларів у наступному році. Важливо також врахувати наближений халвінг біткоїна, запланований на квітень цього року, що може стати додатковим катализатором для подорожчання цієї криптовалюти. Попередні роки показали, що халвінг має значний вплив на зростання курсу біткоїна. Докладніше про історію халвінгу головної криптовалюти світу можна прочитати тут.

Розумно, що на такому тлі зростає зацікавленість до криптовалют, а також попит на ринку. Це стосується як професіоналів інвесторів і трейдерів, які постійно відслідковують курси цифрових активів, так і початківців.

Як зручно та безпечно купити криптовалюту.

Реєстрація та підтвердження аккаунта на біржі

Першим кроком до придбання криптовалюти є реєстрація на платформі, яка надає відповідну послугу.

Для реєстрації на WhiteBIT необхідно:

 • Перейти на офіційний веб-сайт або відкрити додаток WhiteBIT;
 • У верхньому правому куті екрана потрібно натиснути кнопку "Зареєструватись".
 • Вкажіть актуальну електронну скриньку та підготуйте безпечний пароль.
 • Ознайомтеся з Правилами користування та Політикою конфіденційності біржі (для цього достатньо просто натиснути відповідні посилання у вікні). Якщо ви погоджуєтеся з усіма умовами, просто підтвердіть це, встановивши відповідні позначки.

Наступним кроком є верифікація особи. Цей процес також відомий як KYC, що означає "знай свого клієнта". WhiteBIT, криптобіржа, пропонує два способи перевірки особи, яка реєструється на їх платформі.

У першому випадку йдеться про звичайну процедуру, яка включає заповнення анкети та надання персональних даних і документів, що посвідчують особу. Потрібно вибрати документ для завантаження із переліку, як-от ID-картка або паспорт, посвідчення водія тощо. На останньому етапі стандартної верифікації особи слід очікувати листа від криптобіржі на електронну пошту, вказану під час реєстрації, з результатами верифікації.

Другий варіант підтвердження особи доступний лише громадянам України, оскільки використовується додаток "Дія". Щоб скористатися цією опцією, достатньо клікнути на "Верифікація через Дію". Весь процес займе лише кілька кроків, які можна виконати як на телефоні, так і на комп'ютері. Алгоритм такий:

 • Відкрийте застосунок Дія на смартфоні і проскануйте спеціальний QR-код на екрані, який буде згенерований на сторінці криптобіржі або в додатку.
 • Підтверджуйте надання документів та очікуйте на зміну статусу на "Верифікований". Лист із відповіддю буде відправлений на вашу електронну пошту.

Поповнення криптогаманця: як правильно поступити

Одним з ключових етапів для проведення операцій з цифровими активами є поповнення криптогаманця. Спершу вам потрібно натиснути на кнопку "Поповнення" у верхньому правому куті екрану. Також важливо вибрати фіатну валюту, яку ви плануєте використовувати під час транзакцій з криптовалютами, наприклад, українську гривню. На біржі WhiteBIT доступно 10 фіатних (національних) валют.

Слід мати на увазі, що під час поповнення криптогаманця збирається комісія. Інформація про це буде відображена на екрані.

Далі треба вибрати провайдера Geopay та вказати суму для поповнення балансу на біржі. Треба звернути увагу на те, що для того, щоб мати можливість здійснювати операції, також потрібно зареєструватись на платформі провайдера. Суттєво, що цей процес схожий на реєстрацію на біржі та підтвердження особи. Зокрема, вам доведеться вказати правильний номер телефону, підтвердити його через SMS-повідомлення, надати особисті дані та пройти процедуру KYC.

Для того, щоб поєднати класичну банківську картку з криптогаманцем на платформі WhiteBIT, необхідно скористатися послугами провайдера Geopay. Цей процес складається з декількох кроків:

 • Увійти до облікового запису Geopay.
 • Переказ обраної суми з банківської картки на рахунок на Geopay зазвичай займає від 10 хвилин до 2 годин.
 • Поповнення криптокошелька на біржі WhiteBIT через Geopay.

Покупка криптовалюти: як відбувається ця операція

Після пройдених етапів, нам залишається лише купити криптовалюту. Важливо зазначити, що на криптобіржі WhiteBIT доступно понад 270 активів і понад 350 торгових пар, серед яких можна обрати ті, що потрібні для проведення операцій.

Один з найпростіших варіантів для кожного - це обмін фіатної валюти на криптовалюту. Наприклад, можна створити пару гривня - біткоїн. Для цього потрібно діяти за таким алгоритмом: вибрати вкладку "Торгівля" - "Обмін" - вибрати пару для операції - вказати суму активу, на яку ви бажаєте здійснити транзакцію - натиснути "Підтвердити".

Щоб отримати додаткову інформацію про процес реєстрації, верифікації та поповнення балансу, рекомендуємо переглянути відеоурок WhiteBIT:trading.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті