Як легко та безпечно купити криптовалюту: пошагова інструкція

 • 26.03.2024 05:31
 • 7 хвилин читання
Як легко та безпечно купити криптовалюту: пошагова інструкція

У початку березня біткойн встановив новий історичний максимум, майже 74 тисячі доларів. Його частка на крипторинку становить понад 51,12% на момент написання цього матеріалу. З початку року ця криптовалюта зросла в ціні на понад 50%, а її ринкова капіталізація перевищує 1,2 трильйона доларів.

Пенсії для постраждалих від Чорнобильської катастрофи варто врахувати: Пенсійний фонд України пояснив, які виплати плануються у 2024 році.

Експерти зі Standard Chartered передбачають, що у 2024 році курс біткоїна досягне 150 тисяч доларів за монету і 250 тисяч доларів у наступному році. Важливо також врахувати наближений халвінг біткоїна, запланований на квітень цього року, що може стати додатковим катализатором для подорожчання цієї криптовалюти. Попередні роки показали, що халвінг має значний вплив на зростання курсу біткоїна. Докладніше про історію халвінгу головної криптовалюти світу можна прочитати тут.

Розумно, що на такому тлі зростає зацікавленість до криптовалют, а також попит на ринку. Це стосується як професіоналів інвесторів і трейдерів, які постійно відслідковують курси цифрових активів, так і початківців.

Як зручно та безпечно купити криптовалюту.

Реєстрація та підтвердження аккаунта на біржі

Першим кроком до придбання криптовалюти є реєстрація на платформі, яка надає відповідну послугу.

Для реєстрації на WhiteBIT необхідно:

 • Перейти на офіційний веб-сайт або відкрити додаток WhiteBIT;
 • У верхньому правому куті екрана потрібно натиснути кнопку "Зареєструватись".
 • Вкажіть актуальну електронну скриньку та підготуйте безпечний пароль.
 • Ознайомтеся з Правилами користування та Політикою конфіденційності біржі (для цього достатньо просто натиснути відповідні посилання у вікні). Якщо ви погоджуєтеся з усіма умовами, просто підтвердіть це, встановивши відповідні позначки.

Наступним кроком є верифікація особи. Цей процес також відомий як KYC, що означає "знай свого клієнта". WhiteBIT, криптобіржа, пропонує два способи перевірки особи, яка реєструється на їх платформі.

У першому випадку йдеться про звичайну процедуру, яка включає заповнення анкети та надання персональних даних і документів, що посвідчують особу. Потрібно вибрати документ для завантаження із переліку, як-от ID-картка або паспорт, посвідчення водія тощо. На останньому етапі стандартної верифікації особи слід очікувати листа від криптобіржі на електронну пошту, вказану під час реєстрації, з результатами верифікації.

Другий варіант підтвердження особи доступний лише громадянам України, оскільки використовується додаток "Дія". Щоб скористатися цією опцією, достатньо клікнути на "Верифікація через Дію". Весь процес займе лише кілька кроків, які можна виконати як на телефоні, так і на комп'ютері. Алгоритм такий:

 • Відкрийте застосунок Дія на смартфоні і проскануйте спеціальний QR-код на екрані, який буде згенерований на сторінці криптобіржі або в додатку.
 • Підтверджуйте надання документів та очікуйте на зміну статусу на "Верифікований". Лист із відповіддю буде відправлений на вашу електронну пошту.

Поповнення криптогаманця: як правильно поступити

Одним з ключових етапів для проведення операцій з цифровими активами є поповнення криптогаманця. Спершу вам потрібно натиснути на кнопку "Поповнення" у верхньому правому куті екрану. Також важливо вибрати фіатну валюту, яку ви плануєте використовувати під час транзакцій з криптовалютами, наприклад, українську гривню. На біржі WhiteBIT доступно 10 фіатних (національних) валют.

Слід мати на увазі, що під час поповнення криптогаманця збирається комісія. Інформація про це буде відображена на екрані.

Далі треба вибрати провайдера Geopay та вказати суму для поповнення балансу на біржі. Треба звернути увагу на те, що для того, щоб мати можливість здійснювати операції, також потрібно зареєструватись на платформі провайдера. Суттєво, що цей процес схожий на реєстрацію на біржі та підтвердження особи. Зокрема, вам доведеться вказати правильний номер телефону, підтвердити його через SMS-повідомлення, надати особисті дані та пройти процедуру KYC.

Для того, щоб поєднати класичну банківську картку з криптогаманцем на платформі WhiteBIT, необхідно скористатися послугами провайдера Geopay. Цей процес складається з декількох кроків:

 • Увійти до облікового запису Geopay.
 • Переказ обраної суми з банківської картки на рахунок на Geopay зазвичай займає від 10 хвилин до 2 годин.
 • Поповнення криптокошелька на біржі WhiteBIT через Geopay.

Покупка криптовалюти: як відбувається ця операція

Після пройдених етапів, нам залишається лише купити криптовалюту. Важливо зазначити, що на криптобіржі WhiteBIT доступно понад 270 активів і понад 350 торгових пар, серед яких можна обрати ті, що потрібні для проведення операцій.

Один з найпростіших варіантів для кожного - це обмін фіатної валюти на криптовалюту. Наприклад, можна створити пару гривня - біткоїн. Для цього потрібно діяти за таким алгоритмом: вибрати вкладку "Торгівля" - "Обмін" - вибрати пару для операції - вказати суму активу, на яку ви бажаєте здійснити транзакцію - натиснути "Підтвердити".

Щоб отримати додаткову інформацію про процес реєстрації, верифікації та поповнення балансу, рекомендуємо переглянути відеоурок WhiteBIT:trading.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті