Як відкрити угоду на Бінанс?

  • 25.10.2023 21:09
  • 3 хвилини читання
Як відкрити угоду на Бінанс?

Вітаю всіх читачів блогу! Сьогодні я хочу розповісти вам про те, як відкрити угоду на популярній криптовалютній біржі Binance. Якщо ви ще не знайомі з цією платформою, то ця стаття буде корисною для вас.

Binance - одна з найбільших та найпопулярніших криптовалютних бірж у світі. Її інтерфейс може здатися вам трохи складним, особливо якщо ви новачок у світі криптовалют. Однак, я впевнений, що з моєю допомогою ви зможете зрозуміти, як працює ця платформа та як відкрити угоду на Binance.

1. Створіть обліковий запис на Binance

Першим кроком до відкриття угоди на Binance є створення облікового запису. Для цього перейдіть на офіційний веб-сайт Binance і натисніть на кнопку "Реєстрація" у верхньому правому куті екрану. Потім вам потрібно буде ввести свою електронну адресу та пароль. Після заповнення всіх обов'язкових полів підтвердьте свою реєстрацію, перейшовши за посиланням, яке прийшло на вашу електронну пошту.

2. Придбайте криптовалюти для торгівлі

Після успішної реєстрації вам потрібно буде придбати криптовалюти, якими ви будете торгувати на Binance. На Binance ви можете купувати криптовалюти як за допомогою фіатних грошей (як, наприклад, доларів США), так і за допомогою інших криптовалют. Виберіть відповідну для вас опцію і дотримуйтесь інструкцій на платформі для придбання вибраної криптовалюти.

3. Відкрийте угоду на Binance

Тепер, коли у вас є доступні криптовалюти, ви можете розпочати торгівлю на Binance. Для цього перейдіть на свій обліковий запис та натисніть на "Мій обліковий запис" у верхньому меню. У випадаючому списку виберіть "Торгувати" і оберіть потрібну вам пару криптовалют.

4. Здійснюйте угоду та встановлюйте параметри

Тепер, коли ви увійшли на сторінку торгівлі, ви побачите графік ціни криптовалюти та іншу корисну інформацію. Ви можете встановити параметри своїх угод (наприклад, вказати ціну купівлі або продажу, обсяг тощо). Зробіть свій вибір та натисніть на "Купити" або "Продати", щоб здійснити угоду.

Такі основні кроки допоможуть вам відкрити угоду на Binance. Мені також хотілося б зазначити, що перед початком торгівлі ви повинні поповнити свій рахунок достатньою кількістю криптовалюти.

Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для вас і ви зможете легко відкрити угоду на Binance. Бажаю вам успіхів у світі криптовалют та торгівлі на цій платформі! Дякую за увагу і до нових зустрічей на блозі!

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті