Інцидент з фото Hodlonaut спровокував попередження судді щодо прямої трансляції в справі Wright-COPA.

  • 09.02.2024 22:16
  • 6 хвилин читання
Інцидент з фото Hodlonaut спровокував попередження судді щодо прямої трансляції в справі Wright-COPA.

9 лютого, під час напруженого моменту на судовому засіданні між Крейгом Райтом, який стверджує, що він є винахідником Bitcoin, і Альянсом відкритих патентів криптовалют (COPA), суддя Меллор видав попередження. Причина: фотографія Біткоін-впливової особи Ходлонавта була завантажена без дозволу, загрожуючи припиненню прямої трансляції судового засідання.

Фото, зроблене несанкціонованою особою під ніком Hodlonaut, викликає гнів судді.

Інцидент став відомим, коли користувач @bitnorbert повідомив про з'яву онлайн фото крипто-впливової особистості Hodlonaut, як стверджується, зняте з прямої трансляції судового засідання.

У результаті цього, справа була привернута увагу головуючого судді Меллора, який вважав це порушенням гідності суду.

Хтось поширив фотографію @hodlonaut з судової зали вчора, ймовірно, зніману з потоку. Це порушення суду було передано Судді, і я очікую, що він займеться цим питанням на першому пленарному засіданні сьогодні. Цікаво, чи припинять вони потік через це... - Норберт (@bitnorbert) 8 лютого 2024 року

На сьогоднішньому вступному слові суддя зазначив, що завантаження фотографії порушило умови надання послуг та може припинити подальший прямий ефір процесу.

На даний момент невідомий автор фото, і суд не впевнений, чи зробив людина знімок самостійно, чи хтось постачив зображення. Незалежно від цього, суддя Меллор засудив учасників галереї, наголошуючи, що такі події не повинні повторюватись.

Віддалений доступ - це привілей, раджу вам розумно його використовувати. Незрозуміло, чи використовував його автор повідомлення самостійно, чи отримав від когось іншого. Якщо це станеться знову, їх імена будуть названі, і вони втратять доступ. "Я сподіваюся, що це не повториться знову". — Норберт (@bitnorbert) - 8 лютого 2024 р.

Після попередньої правової битви самоназваний винахідник біткойна Крейґ Райт подав позов на Ходлонаута в Норвегії. Внаслідок цього позову Ходлонаут звернувся на Х, стверджуючи, що Райт загрожував його безпеці та тероризував незаконними діями, сподіваючись, що він здавиться.

Незупинна правова боротьба з групою COPA, що підтримує Bitcoin, викрила його мережу брехень.

Дуже задоволенно спостерігати, як мережа брехні Крейга з норвезького судового процесу проти мене настигає його тут, у Великій Британії. Вони були так впевнені, що я піддамся від появи загроз та шахрайства, але виявилися з судовим процесом, який він програв, а його помилки повертаються спідвижничати йому у цьому процесі. КАРМА ЛАСКАВО ПРОСИМО..."

Крейг Райт отримав "комерційний кредит" від Кальвіна Айра.

У той же час, судовий процес продовжився перехрестним допитом Райта з боку COPA. У одному з листувань команда COPA запитала позивача про скріншоти, отримані з машини Ontier. Дата створення скріншота є точкою конфлікту.

Згідно з COPA, часова мітка на знімку екрана показує "9 березня 2020 року", тоді як на нижньому краю документу зазначено "9 березня 2020 року", що є незвичним. Команда COPA зробила припущення, що документи було завантажено з мережі Інтернет, і було зроблено кілька знімків екрана.

КОПА продовжує контрдопитування. Про МАЙОБ. К: Ви сказали, що знімки екрану були зроблені компанією Онтієр. W: Так, це пояснюється більш докладно в наступному ланцюжку ланцюгу володіння. К: Ви наполягали, що інформація на знімках екрану не була під впливом вашого внеску [пропустили це]. Спитали, чи ви робили... — Норберт ️ (@bitnorbert) 8 лютого 2024 р.

Ще одним пристрасним питанням було фінансування правової боротьби Райта проти розвитку спільноти розробників Bitcoin. Згідно з повідомленням Reuters, мільярдер Келвін Ейр фінансує військову кампанію, розпочату Райтом, який також є співзасновником мережі Bitcoin Satoshi Vision (BSV).

За даними повідомлення, Айр якось часом тому фінансував подання патенту Врайта на Біткойн. Команда COPA виключила ці обвинувачення, називаючи те, що Врайт здобув «комерційний кредит» для допомоги у своїх позовах.

C: [показує документ] Ваш прихильник Містер Ейр твітує, згадує плями від кави і ржаві скоби. Чи це посилання на цей документ? W: Немає у мене уявлення. Ви кажете, він мій прихильник. Він не мій фінансовий спонсор, він незалежний... C: Він надавав вам фінансову підтримку у деяких випадках?... — Норберт ️ (@bitnorbert) 8 лютого 2024

Документи зі знімків екрану, представлені КОПА, свідчили про першу версію.

За даними команди, IRC чатове повідомлення між цими двома чоловіками свідчило про їхній тісний контакт.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті