Інвестор у криптовалюти B.Riley під СЕК дослідженням

  • 22.01.2024 17:30
  • 4 хвилини читання
Інвестор у криптовалюти B.Riley під СЕК дослідженням

За новим звітом від Bloomberg, інвестиційна компанія B.Riley, яка підтримала кілька проектів з майнінгу Bitcoin, якіналежить до уваги Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

B.Riley пов'язується з питаннями, стріляючи в підприємства після бізнесу з яким-захисником.

Звіт, оприлюднений 21 січня, стверджує, що B. Riley допоміг провести угоду щодо придбання Franchise Group Inc. минулого року від імені Браяна Кана, одного з співучасників в справі Prophecy Asset Management Департаменту юстиції, де "декілька активів Кана" були "застраховані." Японська фінансова група Nomura "частково фінансувала угоду", яку оцінюють у 2,6 мільярда доларів. З понеділка ранку акції B.Riley знизилися майже на 11% після поширення цієї новини."B. Riley Financial не має інформації про будь-яке дослідження SEC щодо будь-якої з цих питань і, у разі його появи, повністю співпрацюватиме з ним", - зазначив інвестиційний фонд в заяві від 22 січня.

Сотні мільйонів вкрадено у клієнтів компанії Prophecy Asset Management.

У листопаді 2023 року співзасновник компанії Prophecy Asset Management, Джон Г'юз, визнав себе винним у шахрайстві на суму 294 мільйони доларів проти клієнтів. Г'юз заявив, що співпрацював з двома співзлочинцями, при цьому джерела ідентифікували їх як Кана та генерального директора Prophecy Asset Management, Джеффрі Спотса. "Протягом усієї моєї колишньої бізнес-співпраці з Prophecy я не знаю, що Prophecy або її власники, як вважають, незаконно заволоділи грошима своїх інвесторів, ні в якому разі не участів в будь-якому шахрайстві," - заявив Кан у листопаді згідно з повідомленням Bloomberg. "Як і багато інших інвесторів, мої відносини з Prophecy були коштовними, включаючи економічні аспекти, і я припинив співпрацю з Prophecy кілька років тому. У жодний спосіб ці попередні відносини не вплинули на Franchise Group".

B.Riley бере на себе місію прицілюватися в короткострокових продавців.

Тим часом, B. Riley заперечує будь-яке втручання у багаторічне шахрайство, в результаті якого сотні мільйонів доларів були приховані від інвесторів. "Як зазначено в листопаді 2023 року, коли B. Riley вперше дізнався про розслідування Prophecy, B. Riley Financial не мав жодного стосунку до цих питань та незнання про них", - зазначено в заяві. "Продавці на короткострокових операціях продовжують розповсюджувати недостовірну інформацію на своїй користь, на шкоду клієнтам і клієнтам компанії". Минулого березня процес банкрутства Chapter 11 компанії Core Scientific схвалив угоду на 70 мільйонів доларів від B.Riley. Більше того, інвестиційна компанія уклала угоду з Iris Energy, в рамках якої B.Riley може придбати акції австралійського майнера Bitcoin на суму до 100 мільйонів доларів. Представники SEC та Nomura відмовилися коментувати це питання.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті