Інвестори криптовалюти тепер можуть проникнути в майбутнє транспорту, інтегроване зі штучним інтелектом та екологічною системою, завдяки платформі eTukTuk.

  • 27.01.2024 15:32
  • 9 хвилин читання
Інвестори криптовалюти тепер можуть проникнути в майбутнє транспорту, інтегроване зі штучним інтелектом та екологічною системою, завдяки платформі eTukTuk.

eTukTuk - це новий криптопроект, який зводить бар'єри для сектора електротранспорту для людей, що живуть у розвиваючихся економіках. У той же час, він відкриває можливості для інвестицій у цю галузь для людей по всьому світу за допомогою своєї власної криптовалюти $TUK.

Ось аналіз проекту та того, як він змінює наше розуміння транспорту на електромобілях за допомогою блокчейну та штучного інтелекту.

Перехід від старих, шумних та забруднюючих бензинових тук-тука до елегантних, тихих та екологічних електротук-туків - це не тільки рух вперед, але і відповідальний рух вперед. #Електромобілі #Меми pic.twitter.com/BWkoU3T09D - eTukTuk (@eTukTukio) 7 січня 2024 р.

Електричні автомобілі не є рішенням для забезпечення сталості в даний час.

Електромобілі або електромобілі є ідеальними рішеннями, коли мова йде про несправедливо великий відсоток викидів вуглецю, що видаються транспортним сектором. Вони можуть значно зменшити забруднення повітря. Теоретично, електромобілі працюють. Але на практиці ще не впливають на ситуацію.

Перед галуззю стоїть кілька викликів.

На початку слід зазначити, що вартість ЕБ абсолютно надто висока. Представники середнього класу та біднішого населення віддають перевагу автомобілям з двигунами, що працюють на фосільному паливі, якщо вони не завзято прихильні до принципів сталого розвитку. Однак нечесно очікувати від них турбування про майбутнє планети, коли їх власне майбутнє виглядає марно. Якщо ЕБ залишаються недоступними для широкої громадськості, то не має сенсу вважати їх рішенням у сфері сталого розвитку. Сталість має бути простою та доступною.

Це принцип, який веде eTukTuk.

Брендам електромобілів особливо важко проникнути на ринки розвиваючихся економік. Поміж перших витрат на інвестиції, які не відповідають фінансовій реальності населення, ці країни також стикаються з проблемою недостатньої інфраструктури для електромобілів.

Екосистема електромобілів, розроблена компанією eTukTuk протягом п'яти років, призначена для вирішення обох цих проблем.

Електромобільний транспорт зроблений доступним, заряджання електромобілів спрощено.

Компанія eTukTuk акцентує свою увагу на громадському транспорті в розвиваючихся економіках, а не приватному сектору. Більшість людей в розвиваючихся економіках користується громадським транспортом.

Особливо популярними тут є таксі на трьох колесах, відомі як Тук-Туки, хоча вони залишають значний вуглецевий слід. Зростаюча кількість Тук-Туків з двигунами внутрішнього згоряння загрожує якості повітря в розвиваючихся економіках.

Допомагаючи сектору Тук-Тук перейти на електричну систему заряджання, eTukTuk забезпечує дві основні переваги:

  1. Вони дбають про довкілля.
  2. eTukTuks користуються нижчими витратами на експлуатацію та обслуговування, ніж їх дизельні аналоги.

Крім того, стратегічно розроблені електричні тук-туки вимагають лише близько 200 компонентів, що дозволяє їх виготовлення на місці, що, в свою чергу, зменшує вартість придбання для водіїв. Але, окрім низьких капітальних витрат, операційних та витрат на утримання, на водіїв чекають ще багато переваг:

  • Функції штучного інтелекту для оптимізації маршрутів, зменшення заторів та споживання палива.
  • Прогнозування утримуєтьсяетер ТукТуків, зменшуючи втрати ресурсів й покращуючи термін експлуатації. Функція штучного інтелекту може передбачити потенційні проблеми наперед і своєчасно здійснювати втручання, щоб уникнути поломок.
  • Блокчейн-основна інфраструктура зарядження та оплати, що створює безшовну екосистему для водіїв.

Як було вище обговорено, eTukTuk розробляє рішення для проблеми інфраструктури для електромобілів у розвиваючихся економіках за допомогою впровадження мережі зарядних станцій. У цьому випадку використовується валюта $TUK. Водії електромобілів, включаючи водіїв eTukTuk, можуть здійснювати платежі за допомогою токенів $TUK. Вони направляються в пул винагород, які подальше розподіляються серед Територіальних Партнерів та Власників Електричної Енергії.

Територіальні партнери створюють та керують станціями зарядки для електромобілів на стратегічних місцях у країні, тоді як партнери електроенергетичної системи мають онлайн-присутність. Їх роль полягає у забезпеченні безпеки блокчейн-мережі шляхом вкладання токенів $TUK.

eTukTuk виправдовує передові можливості блокчейн

Протягом останніх кількох років ми спостерігали безліч криптопроектів, що увійшли на ринок. Проте зростаюча кількість криптопроектів мало зробила для приведення галузі до широких мас. Іншими словами, небагато криптовалют, крім BTC, ETH і XRP, відомі більшості людей.

Незважаючи на децентралізовану технологію криптовалют і проектів Web3, галузь наразі обмежена експертами в сфері технологій та амбітними інвесторами. Проте, вона має потенціал стати широко використовуваною та радикально покращити спосіб здійснення фінансових та даних операцій. Вбудована прозора та справедлива основа галузі вимагає застосування для різноманітних випадків використання.

Не буде перебільшенням сказати, що небагато криптопроектів раціонально використовують великий потенціал, який має технологія блокчейн.

Серед натовпу безглуздих та безцільних криптопроектів, які є просто копіями своїх попередників, виділяється eTukTuk. Це один із небагатьох проектів, що змогли увійти на ринок за дуже довгий час і мають потенціал увійти до топ-100 криптовалютного рейтингу.

Але це не мем монета. Це також не проєкт DeFi, розроблений для обману. Токен EV призначений радикально трансформувати громадський транспорт у розвиваючихся економіках. Інтегруючи можливості блокчейну та штучного інтелекту у повсякденне життя людей, eTukTuk має амбітну місію привести криптовалюти до масовості.

Попередні продажі зараз активні з більш ніж 400% річною доходністю від стейкінгу.

Хоча електротранспортна компанія eTukTuk планує працювати в розвиваючихся економіках на початковому етапі, можливість інвестування відкрита для всіх. Перед запуском біржі, тепер є можливість придбати $TUK токени за зниженою ціною на обмежений час.

Інвестори передпродажу можуть швидко використати свої токени на платформі стейкінгу eTukTuk.

Представляємо механізм Купити та Вкласти, одержуйте токени $TUK та одразу вкладайте їх, ініціюючи динамічний APY. Ранні вкладники насолоджуються вищим прибутком, оскільки APY коригується з урахуванням участі, спонукаючи ранню адопцію та створюючи справедливу й привабливу інцентивну структуру для всіх.

Записки. Зранку. Смерть. Я так любив ей балакати, як вона промовляла свої слова, як вона замикала його, як вона була щасливою. Та немає нічого гіршого, ніж подивитися на те, як твоя кохана людина покидає цей світ. Я ніколи не забуду її останній подих, я кожен день прокидаюся зі свідомістю, що вона вже не зі мною, і це розриває моє серце. Навіть пам'ять про неї стала болючою, та я не можу перестати думати про неї. Жити без неї неможливо. Вона була моїм світлом в темряві, моїм радісним усміхом, моїм всім. І тепер я - самотній, порожній і зламаний. Втрачаючи її, я втратив частину себе. Це важко прийняти, але я знаю, що маю йти далі. Її спогади залишаться зі мною назавжди, і я повинен навчитися жити зі своїм зламаним серцем.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті