Іспанія покладає свої надії на створення першого "криптосумісного" міста в Європі.

  • 12.02.2024 20:45
  • 4 хвилини читання
Іспанія покладає свої надії на створення першого "криптосумісного" міста в Європі.

За заявою від 6 лютого, Торрев'єха, прибережне місто на південному сході Іспанії, розпочало амбіційну ініціативу стати першим "криптовалюто-дружнім" містом Європи.

Асоціація малих і середніх торговців Торрев'єхи (APYMECO), у співпраці з відділом комерції міської ради Торрев'єхи, розробила трифазний план з метою перетворення Торрев'єхи на лідера в Європі у сфері використання блокчейну та криптовалют.

Трифазний проект створення першого у Європі міста, сприятливого для криптовалют.

Перша фаза плану APYMECO спрямована на посилення торгівлі за допомогою криптовалют і інших відповідних активів як засобів оплати. Покупці зможуть придбати товари та послуги міста за допомогою своїх цифрових активів.

Другий етап передбачатиме "створення позитивного впливу на навколишнє середовище", з основною метою "акцентування на сталому розвитку".

У третій і останній фазі проекту APYMECO будуть створені програми для створення нових робочих місць і надання фінансування в секторі технологій, що значно сприятиме розвитку бізнесу і зайнятості в Торрев'єхі.

Компанія Апимеко перетворить Торрев'єху на перше "Крипто-дружнє" місто в Європі. Більше інформації: https://t.co/L8Wkn92CBP #порятуйТорревьеху pic.twitter.com/pmhpZlqnue - Міська рада Торрев'єхи (@TorreviejaAyto) 6 лютого 2024 р.

Президент АПІМЕКО Хорхе Альмарча підкреслив, що Іспанія легалізувала оплату криптовалютою в 2015 році. Однак цей останній проект вперше передбачає стандартне використання цифрових активів як способу оплати по всьому регіону. Альмарча вважає, що цей "безпрецедентний" план приверне багатство і зміцнить сектор інформаційно-комунікаційних технологій.

Демократизація платежів цифровими активами.

Дані від аналітика блокчейну Chainalysis показують, що Центральна, Північна і Західна Європа (ЦПЗЄ) утворює другу за величиною глобальну криптовалютну економіку. Від липня 2022 року до червня 2023 року цей регіон становив 17,6% обсягу всіх транзакцій по всьому світу.

Європейський регуляторний режим криптовалют перебуває на порозі суттєвих змін, оскільки закон про ринки криптоактивів (MiCA) наближається до свого дедлайну впровадження в липні 2026 року.

Незабаром після зустрічі віце-президента Іспанії Надії Кальвіньо з президентом Європейського управління цінних паперів та ринків Вереною Росс, країна оголосила про свої плани раніше ніж через пів року впровадити MiCA у грудні 2025 року.

У Іспанії виникають виклики, пов'язані з криптовалютами.

Торрев'єха нова криптостратегія слідує за останніми новинами з Барселони, де іспанські влади затримали особу 31 січня 2024 року під підозрою у зборі та розподілі криптовалюти для фінансування операцій ДАЕШ (також відомої як ІДІЛ або ІДІС).

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ Іспанії повідомила про проведення розслідувальних дій Службою інформації Громадської стражі щодо нового способу передачі цінностей з метою запобігання та виявлення можливого фінансування терористичних активностей.

Термін впровадження криптовалютної дружньої перетворення міста Торрев'єха ще не оголошено.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті