Іспанія покладає свої надії на створення першого "криптосумісного" міста в Європі.

  • 12.02.2024 20:45
  • 4 хвилини читання
Іспанія покладає свої надії на створення першого "криптосумісного" міста в Європі.

За заявою від 6 лютого, Торрев'єха, прибережне місто на південному сході Іспанії, розпочало амбіційну ініціативу стати першим "криптовалюто-дружнім" містом Європи.

Асоціація малих і середніх торговців Торрев'єхи (APYMECO), у співпраці з відділом комерції міської ради Торрев'єхи, розробила трифазний план з метою перетворення Торрев'єхи на лідера в Європі у сфері використання блокчейну та криптовалют.

Трифазний проект створення першого у Європі міста, сприятливого для криптовалют.

Перша фаза плану APYMECO спрямована на посилення торгівлі за допомогою криптовалют і інших відповідних активів як засобів оплати. Покупці зможуть придбати товари та послуги міста за допомогою своїх цифрових активів.

Другий етап передбачатиме "створення позитивного впливу на навколишнє середовище", з основною метою "акцентування на сталому розвитку".

У третій і останній фазі проекту APYMECO будуть створені програми для створення нових робочих місць і надання фінансування в секторі технологій, що значно сприятиме розвитку бізнесу і зайнятості в Торрев'єхі.

Компанія Апимеко перетворить Торрев'єху на перше "Крипто-дружнє" місто в Європі. Більше інформації: https://t.co/L8Wkn92CBP #порятуйТорревьеху pic.twitter.com/pmhpZlqnue - Міська рада Торрев'єхи (@TorreviejaAyto) 6 лютого 2024 р.

Президент АПІМЕКО Хорхе Альмарча підкреслив, що Іспанія легалізувала оплату криптовалютою в 2015 році. Однак цей останній проект вперше передбачає стандартне використання цифрових активів як способу оплати по всьому регіону. Альмарча вважає, що цей "безпрецедентний" план приверне багатство і зміцнить сектор інформаційно-комунікаційних технологій.

Демократизація платежів цифровими активами.

Дані від аналітика блокчейну Chainalysis показують, що Центральна, Північна і Західна Європа (ЦПЗЄ) утворює другу за величиною глобальну криптовалютну економіку. Від липня 2022 року до червня 2023 року цей регіон становив 17,6% обсягу всіх транзакцій по всьому світу.

Європейський регуляторний режим криптовалют перебуває на порозі суттєвих змін, оскільки закон про ринки криптоактивів (MiCA) наближається до свого дедлайну впровадження в липні 2026 року.

Незабаром після зустрічі віце-президента Іспанії Надії Кальвіньо з президентом Європейського управління цінних паперів та ринків Вереною Росс, країна оголосила про свої плани раніше ніж через пів року впровадити MiCA у грудні 2025 року.

У Іспанії виникають виклики, пов'язані з криптовалютами.

Торрев'єха нова криптостратегія слідує за останніми новинами з Барселони, де іспанські влади затримали особу 31 січня 2024 року під підозрою у зборі та розподілі криптовалюти для фінансування операцій ДАЕШ (також відомої як ІДІЛ або ІДІС).

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ Іспанії повідомила про проведення розслідувальних дій Службою інформації Громадської стражі щодо нового способу передачі цінностей з метою запобігання та виявлення можливого фінансування терористичних активностей.

Термін впровадження криптовалютної дружньої перетворення міста Торрев'єха ще не оголошено.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті