JPMorgan: Ринки занадто впевнені щодо зниження ставок ФРС, ризик активів може зрости

  • 31.01.2024 19:32
  • 4 хвилини читання
JPMorgan: Ринки занадто впевнені щодо зниження ставок ФРС, ризик активів може зрости

Згідно з нотаткою JPMorgan Asset Management, опублікованою на початку цього місяця, можливе полегшення грошової політики США Федеральною Резервною Системою шляхом зниження процентних ставок цього року може не відбуватися так швидко і рішуче, як це наразі передбачають фінансові ринки.

Управляючий активами зауважив, що важливі індикатори інфляції, які слідкуються Федеральним резервним банком, поки не виявили суттєвих ознак дезінфляції.

Погляд JPMorgan на інфляцію і зростання

Широко поширене очікування зниження процентних ставок набуло швидкості, оскільки інфляція знизилася у 2023 році, і Федеральна Резервна система намекнула на перехід до зниження процентних ставок під час грудневої зустрічі.

За даними ринку ф’ючерсів на федеральні фонди, трейдери очікують значних знижень ставок на 140 базисних пунктів у цьому році. Ця цифра практично вдвічі більша, ніж та, яку вказує діаграма прогнозів ставок, опублікована Федеральним резервним банком в грудні. За квартальними дот-плотами центральних банківських регуляторів передбачається загальна сума зниження ставок на 75 базисних пунктів до кінця року.

Команда макростратегії JPMorgan під керівництвом Шреніка Шаха також вказала на те, що присвяченість ФРС розробці заходів по забезпеченню подолання можливого відродження інфляції не повністю визнана, що може створити можливість корекції ризикових активів.

"На наш погляд, ринок може бути занадто оптимістичним, оскільки ми бачимо обмежені ознаки дезінфляції в деяких сферах, які є предметом уваги Федерального резерву, зокрема, у ядерних послугах та даних заробітної плати", - написали стратеги в нотатці. "Крім того, продовжена стійкість американського економічного зростання може гальмувати процес дезінфляції або навіть створювати тиск на зростання цін".

Наближається перший огляд ставки Федерації.

Державний резервний фонд планує оприлюднити свій початковий огляд ставок на цьому році. Очікується, що центральний банк збереже базову процентну ставку в діапазоні від 5,25% до 5,5%, відповідаючи збільшеним довірливим очікуванням на фоні знову оживлених ризиків інфляції.

"Незважаючи на те, що ми вважаємо, що Федеральна резервна система буде готова захищати будь-яку зростаючу слабкість у 2024 році, ми також вважаємо, що вона залишається присвяченою боротьбі зі збільшенням інфляції і не поступиться, якщо вона знову підніметься", - написав JPMorgan. "Ми вважаємо, що цей потенційний сценарій недооцінений на ринках і, якщо його визнають, він може спричинити виправлення ризикових активів і підтримку облігаційних доходностей".

Bitcoin виявляє тенденцію рухатися в певній взаємозв'язку з фондовими ринками, досвідчуючи зниження відповідно до хокішних подій зі сторони Федерального резерву. 57% зростання Біткоїна протягом четвертого кварталу минулого року може бути, принаймні в частині, пояснений очікуванням зниження ставок і девальвації індексу долара США.

"Загалом, ми не бачимо перешкод для акцій на біржі, які були в останні роки при послабленні фінансових умов, але вважаємо, що шлях може бути складнішим, ніж очікувалося, якщо ми отримаємо непорядну, а не бездоганну дезінфляцію з цього моменту", - заключив активний управляючий.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті