"Катастрофа для прав людини" - Роберт Ф. Кеннеді-молодший припинить розвиток ЦВДК, якщо обраний президентом.

  • 29.01.2024 11:31
  • 4 хвилини читання
"Катастрофа для прав людини" - Роберт Ф. Кеннеді-молодший припинить розвиток ЦВДК, якщо обраний президентом.

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Роберт Ф. Кеннеді-молодший заявив, що Цифрова валюта центрального банку (ЦВЦБ) призведе до контролю уряду над особистими фінансами і обіцяв припинити будь-які зусилля щодо її розробки.

У недавньому відеоролику, опублікованому на X (колишній Twitter), Кеннеді наголосив про свої плани щодо фінансової свободи і знову підтвердив свою позицію щодо Центральних банківських цифрових валют (ЦБЦВ) та Біткоїна (BTC) перед виборами.

Ми, разом з доктором Джозефом Меркола, обговорюємо фінансову свободу у 21-му столітті. Я, як президент, припиню будь-які зусилля щодо впровадження ЦБЦД. #Kennedy24 pic.twitter.com/gao3D1HAeM — Роберт Ф. Кеннеді молодший (@RobertKennedyJr) 24 січня, 2024 року

Проти впровадження ЦБДК у Сполучених Штатах

Кандидат від Демократичної партії зауважує, що він не згоден з рішенням уряду Сполучених Штатів запустити ЦБДК, охарактеризовуючи його інструментом контролю держави над громадянами.

Такий контроль та нагляд над кожною транзакцією, схожий на купівлю алкоголю або медикаментів, підвищить політичний тиск на користувачів та спричинить шантаж.

Це катастрофа для прав людини та громадянських прав. В Китаї вони використовують цифрову валюту Центрального банку та роблять її програмованою, наприклад, якщо ваш соціальний кредитний рейтинг падає нижче певного числа ... подібно до того, як ви вдихаєте через ніс, уряд може припинити доступ до вашої грошової суми.

Згідно з кандидатом, пост був частиною обговорення фінансової свободи у 21 столітті з доктором Джозефом Мерколою, який веде подкаст "Візьміть контроль над своїм здоров'ям". Меркола також досліджує альтернативні методи лікування COVID-19.

Описуючи жахливий світ ЦБДК, він додав, що це по суті поставить громадян під домашній арешт, оскільки вони не зможуть купувати бензин або авіаквитки без згоди уряду.

Це призведе до того, що користувачі будуть вести себе певним чином, щоб зберегти поточний стан речей, позбавляючи їх свободи і надаючи уряду "абсолютний контроль".

Якщо оберуть Президентом, Кеннеді обіцяв припинити будь-які зусилля щодо впровадження ЦБЦЗ в країні і підтримувати банкноти (фіатну валюту) разом з іншими альтернативами.

Кеннеді підтримує Біткоїн

Кеннеді довгий час публічно виступає як захисник біткоіна і повторив свої погляди, назвавши БТК кращою альтернативою наявних грошей.

Він зауважив, що альтернативи, такі як Bitcoin, надають користувачам свободу та кращу захист в умовах інфляції "і всіх інших небезпек, що супроводжують фіатні валюти".

Кампанія Кеннеді почала приймати Біткойни, і пізніше виявилося, що він має від $100 000 до $250 000 належності в Біткоїнах.

Раніше він попереджав про небезпеки ЦБЦК у інтерв'ю на подкасті "Чим Біткойн Займається", критикуючи урядами підтримувану криптовалюту як загрозу щоденній фінансовій свободі, оскільки органи влади та банки будуть відстежувати кожну транзакцію.

"Транзакційна свобода є критично важливою, а Bitcoin є відповіддю на це, оскільки ніхто не контролює його. Це надзвичайно елегантне рішення, яке надає нам транзакційну свободу і свободу по всьому світу."

Колишній президент США Дональд Трамп також пообіцяв заблокувати всі спроби створення ЦБDC у Сполучених Штатах обраного президента, зробивши криптовалюти гарячою темою перед виборами.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті