Каті Вуд стверджує, що Bitcoin може отримати "гарний шматок" зі стоімості золота в трільйон доларів.

  • 19.01.2024 21:48
  • 4 хвилини читання
Каті Вуд стверджує, що Bitcoin може отримати "гарний шматок" зі стоімості золота в трільйон доларів.

Голова ARK Investment Management, Кеті Вуд, вважає, що Біткоїн (BTC) незабаром може бути майже таким же цінним, як золото, згідно із останнім інтерв'ю, яке вона дала бразильській фінансовій інформаційній фірмі InfoMoney.

Так же добрий, як золото?

"Золото є активом в обсязі трільйон доларів, і ми віримо, що Біткойн отримає гарну частку з цього," - сказала Вуд.

Починаючи з цього тижня, Bitcoin ETF випередили срібні ETF і стали другим за вартістю товаром, що торгується в Сполучених Штатах.

На сьогодні Bitcoin ETF мають понад 26 мільйонів активів під управлінням (AUM), тоді як срібні ETF тримають менше, ніж половину цієї суми - 11 мільйонів AUM. Золоті ETF все ще значно переважають обидва згадані ETF разом, маючи 95 мільйонів AUM.

Підтримка їх BTC

Коментарі Вуда надходять майже тиждень після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) затвердила кількох заявників на ETF, що оперує з миттєвим Bitcoin, включаючи ETF Bitcoin компанії Ark 21 Shares (ARKB). У вівторок ETF "ARK Next Generation Internet" (ARKW) придбав акції на загальну суму 15,9 мільйонів доларів від ARKB, що може бути вважано як рух для підтримки миттєвого Bitcoin ETF в умовах жорсткої конкуренції. У середу, компанія слідувала прикладу, продавши акції Bitcoin Strategy ETF (BITO) на суму 15 мільйонів доларів і використовуючи їх для придбання акцій ARKB на загальну суму 15 мільйонів доларів. Протягом тижня перед затвердженням миттєвих Bitcoin ETF-ів акції BITO зросли більш ніж на 10%, з активами, що склали більше 2 мільярдів доларів. Однак, фонди на основі майбутніх операцій наразі переживають виведення коштів після запуску миттєвих Bitcoin ETF, при цьому активи BITO знову знизилися до 1,7 мільярда доларів. На п'ятницю, ARKB торгувався по ціні 41,14 долара, що є зниженням на 12% з моменту його випуску 11 січня.

Критика Вуда на Генслера

Проте, виявляється, не всі захоплюються запуском spot Bitcoin ETF. "Хоча ми сьогодні схвалили торгівлю деякими акціями ETP на Bitcoin, ми не затвердили або підтримали Bitcoin", - заявив Генслер у заяві, яку він оприлюднив незабаром після масової схвалення ETF. "Варто зазначити, що базові активи в металевих ETP мають споживчі та промислові застосування, тоді як Bitcoin, в свою чергу, в основному є спекулятивним та нестабільним активом, який також використовується для незаконної діяльності, включаючи розшифровку рансомного, відмивання грошей, уникнення санкцій та фінансування тероризму", - продовжив голова SEC. Вуд у свою чергу публічно висловила своє розчарування заявою Генслера незабаром після її публікації у інтерв'ю з Bloomberg Radio. "Він просто принижує увесь криптосвіт", - сказала Вуд. "Я не могла повірити в це".

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті