Керівники південнокорейської криптобіржі Bitsonic засуджені до ув'язнення за маніпуляцію цінами.

  • 07.02.2024 00:15
  • 4 хвилини читання
Керівники південнокорейської криптобіржі Bitsonic засуджені до ув'язнення за маніпуляцію цінами.

Південнокорейський суд у Сеулі засудив керівників криптовалютної біржі Bitsonic за маніпулювання цінами криптовалют і отримання прибутку в розмірі 7,5 мільйона доларів.

За відомостями Newsis, Східний окружний суд Сеула засудив власника торгової платформи Bitsonic до позбавлення волі на семь років.

Справа про південнокорейську криптобіржу Bitsonic: суддя дає "щиру" семирічний вирок.

Той же суд знайшов винним керівника технологій Bitsonic, що прізвищем Бе (43). Бе був засуджений до одного року ув'язнення.

Голова виконавчого комітету, Шін Чин Вук (40), був засуджений за шахрайство та фальсифікацію офіційних документів.

Згідно з південнокорейським законодавством, відповідачі можуть оскаржити винні вироки та ухвали щодо покарань у Верховному суді та Вищому суді.

Шин і Бае ще не вказали, чи будуть вони намагатися скасувати вердикт та вирок Сеульського окружного суду.

Проте, суддя Сеульського районного суду Лі Чон-чхе заявив, що він був особливо лагідним у питанні визначення стягнення, оскільки Шин досяг угоди з двома постраждалими, які зазнали найбільших збитків.

Суддя Лі також додав, що ні Шін, ні Бае не мали історії схожих злочинів - це також фактор при визначенні кари. Лі пояснив:

Під чином того, що обмінник працював нормально, [Шін] зібрав понад [$7.5 мільйона] від кількох жертв протягом тривалого періоду. Це була шахрайська операція.

Як голови Bitsonic зводили жертв до обману?

Прокурори пояснили, що Bitsonic почав обдурювати жертв, щоб вони ризиковано інвестували в криптовалюту у лютому 2019 року.

Шін та Бе створили складні комп'ютерні програми, які ошукали інвесторів, переконавши їх, що вони керують законною криптовалютною біржею.

Проте вони також створили програмне забезпечення, яке дозволяло їм маніпулювати цінами певних альткоінів, які були створені ними самими.

Це програмне забезпечення підвищує ціни, автоматично купуючи і продавши Бітсонік-монети на біржі.

Але весь софт робив ці покупки використовуючи гаманці, які насправді належали Шину.

Суд також почув, що Шін створив "паперову компанію", яка створювала "перебільшені" дані про продажі та прибуток від операцій Bitsonic.

У суді стверджувалося, що 101 інвестор криптовалют вважали, що біржа діє легально, тому вони відправили компанії фіатні кошти та криптоактиви.

Прокурори повідомили суд, що Шін "закидали" собі найбільшу частку цих криптовалютних та фіатних депозитів.

Південна Корея розпочне експериментальне відкриття торгівельних сесій своєї валюти. Ось, що варто знати про майбутні зміни та можливі наслідки цього зміщення. https://t.co/U4PYOBxxyK - Bloomberg Economics (@economics) 4 лютого 2024 р.

Згідно з законом, який був введений у вересні 2021 року, кожна південнокорейська криптобіржа повинна отримати ліцензію на провадження діяльності.

Якщо бажають надавати послуги обміну фіатних коштів, торговельні платформи також повинні співпрацювати зі внутрішніми банками, які пропонують торгівлю з підтвердженням ідентифікації за номером соціального забезпечення.

У 2023 році суддя засудив керівника шахрайської криптовалютної біржі V Global до 25 років ув'язнення, звинувативши його у шахрайстві та обмані жертв на суму 2,3 мільярда доларів.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті