Кеті Вуд стверджує, що інвестори відмовляються від золота на користь біткойна.

  • 07.02.2024 22:34
  • 4 хвилини читання
Кеті Вуд стверджує, що інвестори відмовляються від золота на користь біткойна.

Генеральний директор Ark Invest Кеті Вуд вважає, що Біткойн (BTC) поступово замінює золото на інвестиційній сцені, оскільки цей дорогоцінний метал втрачає свою популярність з часом.

У відеопрезентації, опублікованій компанією Арк в неділю, Вуд показав, як сировинні товари загалом не забезпечили надійного захисту від інфляції протягом багатодесяткового періоду.

"Сьогодні ми знаходимось там, де знаходилися в початку 80-х років", - сказав Вуд, посилаючись на індекс сировинних товарів Bloomberg. "Ці дані не враховують інфляцію - можна уявити, як низькі були б ці ціни на сировинні товари".

Біткоїн проти Золота: Історичний Огляд

У січні 1981 року золото торгувалося за 555 доларів за унцію, що означає, що воно протягом наступних десятиліть виступало краще, ніж інші товари. Його зростання було відносно обмеженим з того часу, як досягло позначки 1800 доларів в 2011 році, проте зараз торгується за 2030 доларів через 13 років.

Протягом цього часу Біткоїн (BTC) виріс з $1 у 2011 році до $43 000 сьогодні, перевершивши виступи золота на більшості часових рамок. Завдяки своєму децентралізованому характеру та обмеженому постачанню, Вуд зауважив, що Біткоїна часто називають цифровим золотом.

«Біткоіни різко зросли на 40% під час руйнування КРЕ - індексу регіональних банків -», зауважила Вуд, посилаючись на кризу в американському банківському секторі в березні 2023 року, що стосувалася багатьох банків, що працюють з криптовалютами. Також зросло золото, але не в такій мірі.

Реакція Bitcoin на ETF

Незважаючи на те, що після запуску кількох американських ETF на міжнародному ринку в минулому місяці курс Біткоїна на деякий час знизився порівняно зі золотом, ціна активу знову повернулася на рівень до запуску. Золото саме по собі мало повільний старт, коли його перший ETF був запущений у 2004 році, перед тим як розпочати восьмирічну хвилю зростання від 400 до 1800 доларів.

Кеті Вуд: чому біткоін цінуватиметься до 1 мільйона доларів "Чим більше невизначеності і волатильності в глобальних економіках, тим більшу довіру ми маємо до біткоіну. Це засіб захисту від інфляції." pic.twitter.com/vwLIpQHNSZ — Вівек (@Vivek4real_) 29 січня 2024

За словами Вуда, Біткойн зазнав лише зниження після введення Фондів-ETF тому, що це було "продавай новину" – коли спекулянти купують актив перед очікуваною позитивною подією, а потім отримують прибуток після її фактичного відбуття.

Зблизька до 15 мільйонів BTC із загальної кількості 19,5 мільйона монет все ще перебувають у "міцних руках" – це означає, що вони не переміщувалися на блокчейні протягом 155 днів.

"Ця ідея, що [Bitcoin] є ударом на безпеку або на якість, собою повторно підтверджується тут," - сказала Вуд. "Тепер є перехід на Bitcoin, і ми вважаємо, що це буде продовжуватись тепер, коли є значно простіший шлях, з меншою кількістю тертя, щоб отримати доступ до Bitcoin."

11 січня Ark Invest став одним із дев'яти управлінців активами, що випустили новий Bitcoin spot ETF.

Перший у своєму роді біткоїновий фонд ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB) вперше зафіксував відсутність нових коштів, що віддалились на рахунок фонду, але у вівторок отримав додатково $8,6 мільйона. На сьогоднішній день, він утримує $717 мільйонів вартості BTC.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті