Ключ до отримання більше грошей під час криптовалютного ICO? Дослідження показує, що треба виглядати надійно.

  • 09.02.2024 22:15
  • 4 хвилини читання
Ключ до отримання більше грошей під час криптовалютного ICO? Дослідження показує, що треба виглядати надійно.

Дослідження, проведене 8 лютого у Гельсінкі, Фінляндія, Школою економіки Ханкен, розкрило, що довірчий зовнішній вигляд може значно підвищити інвестиції в криптовалютні початкові монетні пропозиції (ICO) на 95%.

Щоб уточнити, ICO зазвичай відноситься до залучення капіталу, необхідного для запуску нового продукту або сервісу, пов'язаного з криптовалютою, подібно до першого публічного розміщення акцій (IPO).

Як зовнішній вигляд членів команди криптовалютного ICO впливає на рішення інвесторів.

Використовуючи машинне навчання, професор Сін Той Мой досліджував обличчеві риси осіб, залучених до 5 826 ICO, з метою виявлення впливу цих рис на сприйняття надійності.

Результати показали, що "середня сума, зібрана криптовалютними ICO у найнадійнішому п'ятимільйонному квінтилі, є приблизно на $2,91 мільйона (95%) більшою, ніж середня сума, зібрана криптовалютними ICO у найнижнішому п'ятимільйонному квінтилі."

Дослідження вказує на те, що "сприйняття інвесторами обличчя надійності може бути обманливим, і інвестори можуть страждати від поведінкового спотворення - ефекту гало".

Ефект німба є психологічною тенденцією, коли люди асоціюють загально позитивне враження про особу на підставі певних позитивних характеристик, якими вона володіє.

Негативні наслідки надійності

Незважаючи на позитивний вплив обличчя на рівень довіри для певних учасників вивчених криптовалютних ICO, це не завжди закінчувалося позитивно для інвесторів.

Дослідження виявило, що «обличчя, щодо яких можна довіряти, негативно пов'язані з накопиченим доходом після ICO токенів», включаючи «перебування на ринку, лістинг на біржі, зайнятість» та «активність розробки коду». Ця взаємозв'язок свідчить про те, що інвестори, які переоцінювали криптовалютні ICO під час початкового збору коштів, намагаються «побачити свої токени та зворотно зменшити свої інвестиції».

Професор Той Мой вірить, що його дослідження співпадає з попередніми психологічними дослідженнями, що "інвестори можуть страждати від поведінкових упереджень" і що "вирази обличчя можуть бути вводящими в оману".

Чим менше інформації, тим краще.

Це дослідження, одне з перших, які виявило упередженість окремих інвесторів на ринку криптовалютних ICO, також зауважує, що окремі інвестори можуть компенсувати своє неповне розуміння технічних аспектів, пов'язаних з ICO, більш доступною інформацією - у цьому випадку, якщо обличчя учасника ICO здавалися довірливими.

Додатковий аналіз показує, що ефект надійності обличчя є сильнішим, коли ICO публікують менше інформації про код на облікових записах GitHub або публікують більш складні білі книги", - стверджує дослідження. "Результат відповідає попереднім дослідженням і свідчить про те, що інвестори більше розраховують на враження від обличчя, коли вони мають менше фундаментальної інформації про продукти ICO.

Хоча в самому дослідженні не розглядалося ближче, отримані висновки можуть пояснити, чому шахраї можуть втекти від кари під час періоду криптовалютних ICO, залучивши значні кошти.

Останні Новини
22.11.2024 13:15
Із ринковою капіталізацією, що перевищує 3 трильйони доларів, та зростанням популярності біткойна, який випередив срібло, зручні інструменти для максимізації прибутків стають важливим аспектом успішного управління активами для інвесторів.
22.11.2024 07:30
Мова йде про "навчальну" криптовалюту - демо-токени. Їх можна знайти на деяких криптовалютних біржах. Наприклад, цей інструмент пропонує одна з найбільших криптовалютних бірж Європи, що має українські коріння - WhiteBIT.
19.11.2024 13:00
Вартість найбільш відомих криптовалют .
18.11.2024 13:16
Починаючи з 2009 року, коли з'явився перший у історії криптовалют - біткойн, ринок значно зріс і вже налічує сотні цифрових монет та загальну капіталізацію у 3,22 трильйона доларів.
13.11.2024 16:30
Чому виникає дефіцит електроенергії? Згідно з російськими ЗМІ, чиновник Максим Орєшкін заявив про настання дефіциту електроенергії.
Останні статті