Колишній лідер Terra Development Team свідчить проти До Квон.

  • 06.02.2024 19:16
  • 4 хвилини читання
Колишній лідер Terra Development Team свідчить проти До Квон.

5 лютого з репортажів корейської щоденної газети "Chosun" виявилось, що колишній керівник команди розробників Terra вийшов зі свідченнями, які ставлять під сумнів засновника Terra – До Квона.

Згідно з газетою, 14-а Кримінальна дивізія південного округу Сеула розглянула свідка вчора на першому засіданні суду у справі проти До Квона.

Свідок, відомий лише як "Лі", засвідчив проти До Квона, а також співзасновника Terraform Labs Шін Хьон-сона.

Свідчення Лі про засновників компанії Terra

Під час свого свідчення Лі признався, що був поінформований про юридичні складнощі, з якими стикалася компанія Terra. Він пов'язував свою обізнаність з регуляторними перешкодами з обговоренням з До Квоном.

Лі також підкреслив операційну структуру Terra, наголосивши на меті встановити LUNA як функціональну валюту через платіжну систему "ChaiPay". Описана модель вказувала на потенційний прибуток, залежно від очікуваного зростання ціни на токен LUNA.

Захисний команду Шіна заперечував свідчення Лі, ставлячи під сумнів твердження про те, чи були Квон і Шін обізнані з непрактичністю платежів Terra, і намагаючись відзначити розходження між його твердженнями та представленими фактами.

Шин разом з членами команди Terra, До Квоном та іншими, стикається з обвинуваченнями у незаконній просуванні проекту з липня 2018 року по травень 2022 року з метою отримання прибутку шахрайськими методами. Наразі, восьмеро осіб, пов'язаних з Terra, включаючи Шина, розслідуються щодо можливих порушень Закону про капітальні ринки Південної Кореї.

Розпад ТерраUSD та LUNA Do Kwon

Terraform Labs була материнською компанією, яка наглядала за стеблкоїном TerraUSD та криптовалютою LUNA. У травні 2022 року як TerraUSD, так і LUNA зазнали краху, що призвело до майже 45 мільярдів доларів зниження ринкової капіталізації за тиждень. Ця подія також спричинила збитки на суму сотень мільярдів доларів на більш широкому криптовалютному ринку.

Terraform Labs розпочало процедури стосовно оголошення банкрутства, щоб подати скаргу на критичну апеляцію проти Комісії з цінних паперів та бірж США. Це сталося після того, як суд в США визнав, що як Terraform Labs, так і Do Kwon порушили закони США, не реєструючи дві криптовалюти - LUNA та MIR, які Комісія з цінних паперів та бірж класифікувала як цінні папери. В результаті, Do Kwon був звинувачений в США у мільярдному шахрайстві.

За повідомленням Reuters, Хан Чанг Джун, колишній фінансовий керівник у Terraform Labs, був екстрадований до Південної Кореї вчора після того, як перебував утримуваним у Чорногорії з березня 2023 року.

Ган Чан-джун, колишній головний фінансовий директор #TerraformLabs, був екстрадований до Південної Кореї монтенегрінською поліцією після закінчення своєї ув'язнення.

“Сьогодні держава Чорногорія виконала запит Південної Кореї і, відповідно до рішення Міністерства юстиції, видала Хан Чан Чуна компетентним органам його батьківщини”, - йдеться в заяві Міністерства юстиції Чорногорії.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті