Комісія з цінних паперів і біржі (SEC) "серйозно" відноситься до кібербезпеки, заявив Дженслер у новому листі.

  • 12.02.2024 22:01
  • 5 хвилин читання
Комісія з цінних паперів і біржі (SEC) "серйозно" відноситься до кібербезпеки, заявив Дженслер у новому листі.

Гарі Генслер, голова Уповноваженого органу США з цінних паперів та бірж (SEC), заявив у листі від 6 лютого, що федеральне агентство серйозно ставиться до своїх зобов'язань з щодо кібербезпеки після атаки заміни SIM-карти, яка сталася минулого місяця.

Лист був складений як відповідь на запитання представників Республіканської партії Палати представників, які раніше проводили дослідження діяльності Генслера в контексті атаки SIM-свопу, що спричинила шахрайське повідомлення на рахунку ІКЦ щодо статусу схвалення підходу до дозволу на біткойн-ETF на початку минулого місяця.

Gensler Висвітлює суть січневого атаки SIM-обміну

У листі Генслер навів повну хронологію атаки SIM-своп, водночас запевнивши, що "Комісія з цінних паперів і бірж США серйозно ставиться до своїх кібербезпечних операцій".

"Серед інших речей, правоохоронні органи наразі розслідують, як несанкціонована сторона змогла змінити SIM-карту для даного облікового запису та як вона виявила, який номер телефону відносився до цього облікового запису", - написав голова Комісії з цінних паперів та бірж США. "Співробітники комісії продовжують оцінювати розмір цього інциденту та координують дії з усіма нашими партнерами з правоохоронних органів".

Однак Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) досі не вдалося встановити незаконну сторону, що стоїть за атакою.

Республіканці, які належать до Палати представників, протистоять Дженслеру.

Ми підтверджуємо, що обліковий запис @SECGov був скомпрометований, і ми провели попереднє розслідування. За нашими дослідженнями, компрометація не сталася через порушення систем X, але через неідентифіковану особу, яка отримала контроль над номером телефону... - Safety (@Safety) 10 січня 2024 р.

У своєму початковому листі, підписаному кандидатами у конгрес від Республіканської партії Патріком МакГенрі (Північна Кароліна, 10-й округ), Біллом Хьюзінгом (Мічиган, 4-й округ), Френчем Хіллом (Арканзас, 2-й округ) та Енн Вагнер (Міссурі, 2-й округ), сильно критикують Дженслера за його недбалість.

"Згідно з попереднім розслідуванням X, обліковий запис SEC не мав увімкненої двофакторної аутентифікації, і невідома особа отримала контроль над номером телефону, пов'язаним з обліковим записом SEC", - йдеться у листі конгресменів-республіканців. "Цей збій неприйнятний, і занепокоює той факт, що ваше агентство навіть не змогло відповідати стандартам, які ви вимагаєте від приватного сектору".

Гарі Дженслер – центр критики.

Гарі Генслер зазнає суворої критики. Республіканські сенатори також склали власний лист, в якому критикують його за тактику Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) в справі DEBT Box.

"Ми серйозно занепокоєні діями Комісії у цьому випадку", написали сенатори. "Неприпустимо, щоб будь-яке федеральне агентство - особливо те, що регулярно займається важливими правовими процедурами і, згідно з вашим керівництвом, часто реалізовує своє регуляторне завдання через судові дії, а не через прийняття правил - працювало в такий некоректний та непрофесійний спосіб."

Незважаючи на конгресову комунікацію, невідомо, чи зможе SEC відстежити зловмисника, що використовує метод "SIM-свап".

"Я розумію, що Управління законотворчості та міжурядових зв'язків комісії SEC організувало інформаційний нараду для вашого персоналу щодо події Х і відповідає на запитання, висунуті у вашому листі", - написав директор комісії Генслер республіканським членам Палати. "Профільний персонал комісії залишається готовим відповісти на будь-які додаткові запитання, які у вас можуть виникнути".

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті