Комісія за газ на Ethereum зростає до найвищого за 8 місяців рівня, по мірі зміських токенів типу ERC-404.

  • 12.02.2024 16:02
  • 6 хвилин читання
Комісія за газ на Ethereum зростає до найвищого за 8 місяців рівня, по мірі зміських токенів типу ERC-404.

Вартість газу на мережі Ethereum зросла до рівнів, не бачених з березня 2023 року, під пильним очком зростаючого інтересу до нового експериментального токенового стандарту під назвою ERC-404.

Оплата за газ в Ethereum досягла найвищих рівнів.

9 лютого ціни на газ Ethereum підскочили до середнього піку у 70 гвей, що еквівалентно $60 за стандартну транзакцію. Навіть пікові витрати на газ досягали рекордних 377 гвей, рівня, який не спостерігався з 12 травня 2023 року.

Багато факторів сприяють підвищенню комісій за газ, але основним каталізатором стало захоплення навколо стандарту токена ERC-404. Цей ентузіазм призвів до значного зростання торговельної активності, зокрема тих, які підтримують проекти, такі як Pandora та DeFrogs.

Ці ініціативи ERC-404, серед інших, лише протягом минулого тижня згенерували обсяг торгів на суму понад 600 мільйонів доларів, як повідомляє криптоданний агрегатор Birdeye. З моменту запуску Pandora зазнав неймовірного зростання, з більш як 6100% приростом вартості, та обсягом торгів понад 474 мільйонів доларів.

ERC-404 має на меті посилити зв'язок між непередаваними ERC-721 токенами (NFTs) та ERC-20 токенами, що дозволяє створювати фракційні NFTs. Це дозволяє кільком користувачам спільно володіти одним NFT та використовувати свою частку для торгівлі або забезпечення позичок.

ERC404 - стандарт токена не знайдено. Цей новий "стандарт" викликав хвилю обговорень на криптовалютному твіттері протягом останніх кількох днів. Це NFT, уніфікований токен або обидва? Ось просте пояснення того, що насправді є токени ERC404: pic.twitter.com/tl48QrIx8k - cygaar (@0xCygaar) 8 лютого 2024 року

Ця неофіційна децентралізована архітектура намагається поєднати характеристики обох секторів, дозволяючи розробникам виготовляти фракціоновані колекції NFT, які користувачі можуть торгувати на відкритих ринках, наприклад, Uniswap.

В даний час стандарт є неофіційним, що означає, що Ethereum фонди поки не визнають його, але є чутки про пропозицію щодо його визнання та розблокування додаткового функціоналу, такого як стейкінг.

Незважаючи на неофіційний статус, дана стандартизація отримала значну увагу серед криптографічної спільноти. Розробники Pandora активно працюють над оптимізацією витрат газу, пов'язаних з транзакціями ERC-404.

"Ми намагаємося оптимізувати роботу з газом, оскільки це важлива частина прийняття рішення та протоколів, що бажають інтегруватися... Таким чином, в певних випадках ми можемо потенційно зменшити газові комісії на 300% - 400%."

Згідно з PopPunk, співзасновником Gaslite, токен ERC-404 споживає приблизно у три рази більше газу, ніж звичайна транзакція NFT.

Середня кількість газових одиниць для переказу ERC404 становить 125 000. Це більше ніж в 3 рази газу для переказу ERC721A. Це жахливо. Гаслайт міг би: 1) створити більш оптимізовану (і більш повну версію цього стандарту); 2) проігнорувати це і дозволити йому зникнути у безодню. - Pop Punk (@PopPunkOnChain) 6 лютого 2024.

Uniswap сприяє зростанню активності в мережі Ethereum, Бутерин підтримує збільшення газового ліміту.

9 лютого мережа Ethereum зазнала підвищення активності, головним чином через зростання використання протоколу децентралізованої біржі Uniswap.

Дані свідчать, що значна частина Ethereum, яка була спалена протягом цього періоду, була наслідком активності на платформі Uniswap.

Високій активності на Uniswap можна пояснити значним обсягом торгів, згенерованих проектами, такими як Pandora і DeFrogs, а також іншими проектами ERC-404.

За даними криптоагрегатора Birdeye, ці проекти разом зафіксували торгівельний обсяг, що перевищує 600 мільйонів доларів протягом минулого тижня.

Нещодавно, під час сесії запитай-що-завгодно (AMA) на Reddit, організованої дослідницькою командою Ethereum Foundation 10 січня, співзасновник Ethereum Віталік Бутерін зауважив, що ліміт газу не збільшувався протягом майже трьох років, що є найпротяжнішим періодом без збільшення в історії протоколу.

Бутерін висловив свою думку, що навіть тоді було розумно збільшити обмеження на газ у помірному обсязі.

Він запропонував, що таке збільшення може призвести до підвищення обмеження приблизно до 40 мільйонів. Потрібно зазначити, що середнє обмеження газу незабаром після створення Ethereum у 2015 році становило близько 3 мільйонів, але воно зростало з часом разом з використанням та прийняттям мережі.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті