Комонвелс оголошує про запуск першого в світі безкоштовного фонду венчурного капіталу.

  • 09.02.2024 07:02
  • 9 хвилин читання
Комонвелс оголошує про запуск першого в світі безкоштовного фонду венчурного капіталу.

Запитання про можливість зробити рерайт даного тексту українською мовою є недоступним. Будь ласка, надайте початковий текст або запитайте про іншу тему, щоб я міг сформулювати відповідну відповідь.

9 лютого 2024 року [Лісабон, Португалія]: Common Wealth, потужна і універсальна платформа для інвестицій у ранні стадії Web3, сьогодні анонсує запуск унікальної ініціативи: безкоштовного VC Фонду "заради заробити власність". Цей запуск представляє собою абсолютно нове поєднання принципів спільноти Web3 зі складністю інвестицій у венчурний капітал. Ця ініціатива дозволить відкрити сектор венчурного капіталу для мас, забезпечивши тим самим спільноті, якою вона обслуговується, можливість доступу до проектів Web3 на ранніх стадіях розвитку.

Фонд Free VC призначений для підняття духу Web3 в час, коли роздрібна криптовалютна спільнота мобілізується проти нечесних практик запуску. Забезпечуючи доступ на тому самому етапі, що й венчурний капітал та інші привілейовані групи, Common Wealth прагне зрівняти можливості в галузі. Використовуючи свою сильну підтримку ключовими думками лідерів зі спільною соціальною аудиторією понад 12 мільйонів, Common Wealth має намір вражати галузь цілою низкою світових новацій - першим абсолютно безкоштовним, без комісії за управління, завжди ліквідним і повністю працюючим на блокчейні Фондом Венчурних Інвестицій.

Фонд безкоштовного VC оцінюється в $2,4 мільйона і розподіляється між 15 найбільш перспективними проектами в галузі Web3 (включаючи Common Wealth!). Ці кошти будуть доступні раннім прихильникам через інтерактивну та захоплюючу систему гейміфікації.

Проектами, які займуть центральне місце в Free Fund за порадою All Street Oracles є такі: Analog, Asymmetry, BLOCKLORDS, Chirp, Cookie3, Diamond Swap, DYOR Exchange, FairSide, Mangata Finance, Mavryk, Nibiru, Nyan Heroes, OP Games та Rabbet.

Фонд Free Fund буде повністю розділений у вигляді "Слайсів" (NFT-фондів) серед переможців 3-тижневої кампанії, яка почнеться приблизно через 2 тижні. Кожен Слайс Free Fund з'явиться у їх гаманцях як повністю незамінний та не змінюваний доказ власності, який може бути поділений, переданий, торгований на розсуд власника. Цей набір функцій є ще одним першим кроком і підкріплює новаторство цієї нової децентралізованої інфраструктури.

Призи кампанії включають в себе:

  • Десять найуспішніших отримують по $10 000 кожний.
  • Наступні 50 отримувачів отримують по $5,000 кожен.
  • Наступні 1 000 отримувачів отримують по 1 000 доларів кожен.
  • Другі місця отримують спільну суму близько 1 мільйона доларів у токенах $WLTH.

Власники Genesis 1 & 2 NFT та бета-тестери платформи Common Wealth отримають додаткові винагороди, що надасть їм конкурентну перевагу, як подяка за їх важливу роль у бета-фазі платформи.

Участь у програмі є безкоштовною та відкритою для всіх* і спрямована на виконання конкретних завдань поза ланцюжком та у ланцюжку, пов'язаних з кожним проектом у фонді. Прогрес учасників буде відстежуватися на таблиці лідерів, і, варто зазначити, що всі верифіковані учасники, які виконали мінімальну кількість завдань, будуть винагороджені.

Обрані учасники пройдуть різноманітні завдання, організовані у рамках 5 квестів на різних соціальних мережах. Кожен проект має п'ять квестів, по одному для кожної основної соціальної мережі, і кожен квест складається з трьох або більше завдань. Учасники отримують XP-пункти за виконання цих завдань, а за успішне завершення всіх завдань у квесті їм належить бонусна винагорода. Ключова мотивація відведена для тих, хто успішно завершить всі квести проекту, надаючи їм значне підвищення XP-пунктів. Автоматичні та ручні перевірки забезпечуватимуть легітимність та гарантуватимуть прозорість та відповідальність, що є основними складовими Web3.

Ініціатива Free VC Fund розпочнеться в середу, 21 лютого 2024 року, і триватиме три тижні, закінчуючи верифікаційною фазою**. Всього 1 060 переможців отримають призи, які будуть скинуті їх гаманців, коли програма запрацює на головній мережі zkSync ERA до 8 квітня 2024 року. Переможці аірдропу $WLTH отримають свій повний аірдроп під час TGE (тиждень, що починається 8 квітня 2024 року).

Після введення в експлуатацію, Фондів Фрі буде функціонувати аналогічно до інших, що з'являться в додатку Common Wealth, де дозвольна система буде керувати інвестиційними процесами та забезпечувати власників часток їхніми доходами до повного набуття фондом права власності. Протягом життєвого циклу фонду, додаток продовжуватиме винагороджувати освіту та активну участь у екосистемі Common Wealth.

Про Спільноту (Common Wealth)

Комон Велс - потужна, всеосяжна платформа для інвестицій у початковій стадії Web3. Вона надає можливість роздрібним інвесторам самостійно керувати своїм фінансовим майбутнім. Мета проекту - розбурхати, масштабувати та оптимізувати традиційну модель венчурного капіталу, використовуючи принципи Web3 та технологію блокчейн.

За допомогою відкритого доступу для 99%, Common Wealth стимулює поліпшення стандартів інвестування та освіти інвесторів за допомогою колективної мудрості та масштабованої перевірки обставин.

Слідкуйте за Common Wealth на Twitter: https://twitter.com/joincommonwlth

Сайт: https://joincommonwealth.xyz/

Посилання на групу в Telegram: https://t.me/commonwealth_chat

У розпал літа багато людей мріють про відпустку. Це чудова можливість відволіктися від робочої рутини і насолодитися відпочинком. Багато хто віддає перевагу пляжному відпочинку, насолоджуючись теплом піску і морськими хвилями. Інші вибирають екскурсійний варіант, щоб побачити нові країни і знайомитися з їх культурою. Незалежно від того, яка форма відпочинку вибрана, важливо провести якісний час, щоб отримати багато позитивних емоцій і зарядитися енергією для подальшої роботи.

Контакт для преси:

[email protected] - Це електронна скринька для зв'язку зі мною.

Для отримання просування до Common Wealth потрібно мати зареєстрований профіль та завершити щонайменше 3 місії в кожному проекті для відповідності рейтингу. Може знадобитися доказ про завершення місій, і всі записи підлягають перевірці командою. Тільки найвищі результати XP можуть перемогти, причому учасники можуть отримати лише одну винагороду на всіх рівнях. Переможці на рівнях 1 і 2 не беруть участі у безкоштовному роздачі ТГЕ. У разі нічиєї, застосовуватимуться алгоритмічні розподіли балів. Рішення суддів остаточні. Можуть бути введені географічні обмеження.

Скоро настануть святкові дні, які ми будемо відзначати разом з родиною і близькими. Це час, коли всі люди зазвичай стають добрішими та милосерднішими. У ці дні ми обмінюємось подарунками, готуємо смачну їжу і радіємо спільним моментам. Особливо приємно цю пору року проводити в колі родини, бо справжня радість і щастя виникають тільки тоді, коли ми почуваємось любленими і оточеними близькими людьми. Нехай свята принесуть вам тільки позитивні емоції і спогади, і подарують віру в краще майбутнє. Бажаю вам щасливого Різдва та успішного Нового року!

Комонвелт має право на свій розсуд продовжити кампанію.

Будь ласка, надайте текст, який ви хотіли б переробити.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті