Компанія Analog залучила $16 млн фінансування для свого проекту Cross-Chain та досягла оцінки вартості $120 млн.

  • 13.02.2024 07:16
  • 3 хвилини читання
Компанія Analog залучила $16 млн фінансування для свого проекту Cross-Chain та досягла оцінки вартості $120 млн.

Компанія Analog залучила $16 мільйонів у найновішому раунді фінансування з метою розробки своїх інструментів крос-чейн комунікації на оцінку в $120 мільйонів.

Згідно з недавнім повідомленням у соціальних медіа, компанія Analog отримала $16 мільйонів від фінансування, яке очолив Tribe Capital. Компанія планує використати цей фонд для забезпечення міжоперабельності блокчейну.

"Ми з нетерпінням продовжуємо розробку наступного покоління засобів міжланцюгової комунікації з такою неймовірною підтримкою від наших партнерів", - йдеться в повідомленні.

Ми раді оголосити, що успішно завершили раунд фінансування на суму $16M, очолюваний компанією @TribeCap з підтримкою @NGC_Ventures, @Wintermute_t, @GSR_io, @NEARProtocol, @OrangeDAOxyz, @Novogratz’s @Samara_AG_, @Balajis та інших! Ми в захваті продовжувати будувати майбутнє... pic.twitter.com/ebhI0aGrOK — Analog (@OneAnalog) 12 лютого 2024 року

Збільшення фінансування для інструментів міжланцюгового зв'язку

До загальної суми фінансування також внесли свій внесок інші провідні учасники раунду, серед яких NGC Ventures, Wintermute, GSR, NEAR Foundation, Orange DAO, Samara Asset Group та багато інших.

"Разом зі зростаючою свідомістю про потребу в міжланцюжковій взаємодії загалом з'явилася ідея Analog", - заявив засновник Analog Віктор Янг.

"Це є важливим кроком вперед у нашому шляху з піонерству в крос-ланцюжковій комунікації у просторі блокчейну", - написав Янг у дописі на LinkedIn. "Наша мета в Analog - створити безшовне, взаємодіюче екосистему блокчейну, а це фінансування допоможе нам реалізувати цю мету".

Завдяки проектам компанії, таким як Timechain, Analog Watch, General Message Passing (GMP) і Timegraph SDK, Analog планує побудувати інфраструктуру, яка дозволить розробникам блокчейну інновувати без обмежень.

"Ми розробляємо всі необхідні функції для розвитку крос-ланцюжкової технології як єдиного набору інструментів, замість того, щоб покладатися на сторонні компанії, такі як оракули, для досягнення бажаної функціональності", - сказав Йонг.

Стартував Аналогічний Тестовий майданчик з новаторськими функціями.

Компанія запустила свій Тестнет в грудні 2023 року і відкрила реєстрацію для користувачів. Тестнет дозволить користувачам спробувати експериментальні функції та дати розробникам отримати зворотний зв'язок від спільноти щодо продуктів.

Тестова мережа включала доступ до аналогової годинника і SDK годинника, а також ранньої версії Загальної Передачі Повідомлень на Часовому Ланцюгу.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті