Компанія Ondo Finance, яка надає платформу для токенізованих реальних активів, оголошує про своє розширення на ринки Азії та Тихоокеанського регіону.

  • 22.01.2024 07:02
  • 2 хвилини читання
Компанія Ondo Finance, яка надає платформу для токенізованих реальних активів, оголошує про своє розширення на ринки Азії та Тихоокеанського регіону.

Платформа Ondo Finance, яка спеціалізується на роботі з поміченими активами реального світу, офіційно оголосила про своє розширення в Азійсько-Тихоокеанському регіоні з відкриттям першого офісу в цьому районі.

Однак, компанія не розкрила країну або місто, де було відкрито офіс.

Компанія Ondo Finance наразі має 40% світової частки ринку з трьома основними продуктами, які піддають емісії токенізації. Зокрема, OUSG надає можливість експозиції до американських казначейських облігацій, OMMF - до американських фондів ринку грошей, а USDY виступає як дохідний альтернативний варіант до звичайних стейблкоїнів.

Ці продукти дозволяють інвесторам з усього світу отримати доступ до основних активних класів, базованих в США, у формі токенів.

Для очолення своїх зусиль щодо розширення, компанія Ondo Finance відкрила своє відділення в регіоні Азії та Тихоокеанського регіону та призначила містера Ашвіна Кхосу на посаду віце-президента з розвитку бізнесу в цьому регіоні. Містер Кхоса раніше працював в компаніях Citi, Tether та Bitfinex.

"З нетерпінням чекаю співпраці з партнерами у регіоні, щоб допомогти інвесторам отримати доступ до цого нового покоління високоякісних активів", - зазначив Кхоса у прес-релізі, який був розповсюджений з Cryptonews.

Натан Оллман, засновник і генеральний директор компанії Ondo, поділився своїм захопленням щодо розширення, заявивши,

"Ми дуже збуджені нашим розширенням на ринок APAC. Тут існує активна і швидко зростаюча криптоспільнота, а також оцінка високої якості представлення активів США, яке забезпечують наші токени."

Ondo Finance співпрацював з Mantle Network для введення USDY, інноваційного токенізованого облігаційного запису, підкріпленого казначейськими векселями США та банківськими депозитами.

У грудні компанія Ондо розширила свої можливості, запустивши USDY на блокчейні Solana.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті