Компанія Ripple подала заяву, у якій просить продовження на один тиждень для збору та подання документів у своїй триваючій судовій битві проти SEC.
Документи, які перебувають під оглядом, на більшій частині складають фінансові звіти за період 2022-2023 років. Крім того, Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) шукає "договори після скарги, що регулюють «інституційні продажі»".
У заяві Ripple до Південного окружного суду Нью-Йорка, поданої вчора, XRP-засновник прохає додатково восьми днів для виконання вимог. Компанія посилається на "великий обсяг документів", що потребується, щоб підтвердити, що поточний термін недостатній.
#XRPСпільнота #SECGov проти #Ripple #XRP @Ripple звертається з проханням про тижневе продовження крайнього терміну для виявлення пов'язаних з заходами доказів, з 12 лютого 2024 року на 20 лютого 2024 року. pic.twitter.com/xjIZQuY7jQ — Джеймс К. Філан (@FilanLaw) 6 лютого 2024 року
У листопаді 9-го число контрагенти подали спільний лист, у якому погодились на дев'яностоденний період розслідування. Вони після цього посперечались щодо деталей запиту від SEC щодо розслідування, включаючи значимість післяподаного Ripple поведінки, пункт, з яким SEC раніше погодилося на примирення з Ripple.
Суддя Сара Нетберн винесла рішення на користь Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) 5 лютого 2024 року. У своєму рішенні вона зобов'язала Ripple надати запрошену документацію до 12 лютого, що було надзвичайно обмеженим терміном усього семи днів.
У новому поданні зазначено, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) погоджується на прохання Ripple продовжити термін подачі всього до 20 лютого.
В подальшому, компанія має намір підготувати фінансові звіти та відповісти на запит SEC щодо поведінки після подання скарги з угод, укладених до подання скарги до кінцевого терміну збору фактичних даних, який встановлений на 12 лютого. Вона просить про продовження терміну для збору складніших документів, таких як "угоди про продаж XRP інституційним покупцям, хедж-фондам та клієнтам ODL за приблизно трьохрічний період".
Битва між Ripple та SEC: далеко не закінчена
Справа "Ripple проти SEC" триває з грудня 2020 року. У судовому позові федерального агентства звинувачують Ripple в незаконному залученні 1,3 мільярда доларів через продажі власного токена XRP блокчейну, який вони вважають незареєстрованим цінним папером.
У липні минулого року суддя Аналіза Торрес вирішила, що XRP "не є обов'язково цінним папером на перший погляд", а програмні продажі XRP публіці не є продажами цінних паперів. Це було широко вважано перемогою в криптовалютній індустрії.
У своїй боротьбі з криптовалютами голова Комісії з цінних паперів і бірж Гарі Генслер довго стверджував, що практично кожна криптовалюта є цінним папером, за винятком Bitcoin, який він вважає товаром. Хоча він уникає відповіді на питання про Ethereum, його затримали на аудіозапису 2018 року, якій зроблено за три роки до його призначення на посаду глави Комісії з цінних паперів і бірж. На запису він каже, що Ethereum, Bitcoin, Litecoin і Bitcoin Cash не є цінними паперами. На той момент він був викладачем Массачусетського технологічного інституту та колишнім головою Комісії з торгівлі ф'ючерсами на товари.
Однак Торрес також заявив тоді, що близько 728 мільйонів доларів інституційних продажів XRP вважаються пропозиціями цінних паперів, оскільки покупці очікували отримати прибуток у спільному підприємстві.
У жовтні 2023 року Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) відкинула свої претензії проти генерального директора компанії Ripple Бреда Гарлінгхауза та виконавчого голови Кріса Ларсена.