Компанія Ripple розглядає можливість проведення IPO за межами США відповідно до "ворожого" ставлення SEC.

  • 17.01.2024 07:00
  • 3 хвилини читання
Компанія Ripple розглядає можливість проведення IPO за межами США відповідно до "ворожого" ставлення SEC.

Генеральний директор Ripple, Бред Гарлінгхаус, повідомив, що компанія розглядала варіанти IPO за межами Сполучених Штатів, пояснюючи це складними відносинами з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC).

Під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія, Гарлінґхаус висловив занепокоєння щодо позиції Американської комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Незважаючи на те, що Ripple зацікавлена в публічному виході на біржу, компанія тимчасово призупинила плани проведення ініціальної публічної пропозиції (IPO) у зв'язку з триваючим судовим позовом з SEC.

"Агресивний регулятор" SEC та "політичний обтяжник" Генслер.

"В Сполучених Штатах, спроба публічного запуску з дуже ворожим регулятором, який схвалив вашу S-1, для мене не звучить як надто весело", - сказав Гарлінґхауз. "Ви знаєте, очевидно, що у Coinbase був схвалений їхній S-1, і зараз SEC позивається щодо дій, які були описані в їхньому S-1."

Гарлінгхаус підкреслив, що голова SEC Гері Генслер погіршив ситуацію, заявивши: "Я вважаю, що голова SEC, Гері Генслер, є політичним обтяжливістю в Сполучених Штатах".

"І я вважаю, що він не діє в інтересах громадян, він не діє в інтересах довгострокового зростання економіки, і я цього не розумію", сказав Гарлінггаус. "Я думаю, що рано чи пізно з'явиться новий голова Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), і це буде добра річ для американського народу".

Вибухопожежна група Ripple розглядає можливість проведення першої публічної пропозиції акцій (IPO) за межами США.

Гарлінгхаус заявив, що через «ворожий» регуляторський середовище, компанія розглядає можливість провести IPO за межами США. «Ми розглядали інші юрисдикції з чіткими правилами», - сказав Гарлінгхаус.

Однак, він також заявив, що Ripple не потребує термінової публічної пропозиції акцій (IPO) для свого розвитку. "Чесно кажучи, багато людей стають публічними компаніями, оскільки вони потребують залучити капітал", - сказав Гарлінгхауз. "Ripple не знаходиться в ситуації, коли нам потрібно залучати капітал".

"Це не є пріоритетом на короткострокову перспективу. Очевидно, ми тримаємо цю опцію відкритою і оцінимо її", - додав він.

Щодо криптовалютного ринку у 2024 році, Гарлінгхаус висловив свої оптимістичні очікування. "Я дуже позитивно налаштований щодо криптовалютного ринку у 2024 році", - заявив Гарлінгхаус. "Ми фокусуємося на вирішенні реальних проблем для клієнтів, а не просто на спекулятивному циклі".

"Я думаю, що ми прокладемо цілій галузі дуже гарну траєкторію", - зробив висновок він.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті