Компанія Terraform Labs Do Kwon подає заявку на банкрутство в США.

  • 22.01.2024 07:02
  • 4 хвилини читання
Компанія Terraform Labs Do Kwon подає заявку на банкрутство в США.

Терраформ Лабс, емітент зруйнованого стейблкоіну TerraUSD (UST), подав заяву на отримання захисту від банкрутства за розділом 11 в Сполучених Штатах.

Подачу документів Terraform Labs офіційно було здійснено до Арбітражного суду США для округу Делавер. Ця дія є значним юридичним кроком для компанії в управлінні наслідками її фінансових труднощів та краху криптовалютних активів.

План реструктуризації банкрутства Terraform Labs

У підсумковий документі розділу 11 Terraform Labs вказала, що загальна вартість активів та зобов'язань оцінюється від 100 мільйонів до 500 мільйонів доларів. Подання було здійснене на вимогу великих фінансових проблем, які виникли внаслідок занепаду її цифрової валюти, з метою проведення реструктуризації боргів компанії.

Компанія Terraform Labs зобов'язалася виконувати свої фінансові зобов'язання перед працівниками та постачальниками. Компанія заявила, що зможе це зробити без потреби в зовнішній фінансовій підтримці. Крім того, Terraform Labs оголосила про свою намір продовжити розширення своїх пропозицій у сфері web3, незважаючи на триваючий процес банкрутства.

"Подання дозволить TFL здійснити свій бізнес-план під час навігації у проходженні правових процедур, включаючи представницькі судові розгляди в Сінгапурі та судові процедури в США, пов'язані з Комісією з цінних паперів та бірж (SEC)", - заявила компанія у своєму повідомленні.

Правові проблеми для компанії Terraform Labs та її співзасновника До Квона загострилися зі зламом їх двох основних криптовалют - TerraUSD та Luna, у травні 2022 року. Невдача TerraUSD у підтримці його прив'язки до американського долара спричинила кризу на ринку, що призвела до значних втрат у вартості.

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) займається цивільним позовом проти Terraform Labs та Квона, пов'язуючи їх діяльність із заявленим шахрайством з криптовалютами на 40 мільярдів доларів. Ця правова битва, серед інших викликів, спричинила рішення компанії заявити про банкрутство.

Раніше, Комісія з цінних паперів і бірж погодилася відкласти судовий процес Квону до середини березня через його прохання про екстрадицію. Юридична команда Квона подала апеляцію проти рішення Верховного суду Чорногорії про підтримку запитів про екстрадицію зі Сполучених Штатів та Південної Кореї.

Адвокат Квона аргументує за екстрадицію в Південну Корею.

Крім того, представник До Квона у справах юридичного порядку в Чорногорії Горан Родіч висловив аргументи на користь екстрадиції Квона у Південну Корею над Сполученими Штатами.

Посилаючись на Європейську конвенцію про екстрадицію злочинців, двосторонню угоду між Чорногорією та Сполученими Штатами, а також місцеві закони про міжнародну правову допомогу, Родич стверджував, що Квон, як громадянин Кореї, повинен бути відправлений назад до Південної Кореї.

"Я абсолютно впевнений, що його треба репатріювати", заявив Родіц.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті