Компанія VanEck планує закрити та ліквідувати свій біткоїн-ф'ючерсний ETF під назвою "XBTF".

  • 17.01.2024 16:47
  • 5 хвилин читання
Компанія VanEck планує закрити та ліквідувати свій біткоїн-ф'ючерсний ETF під назвою "XBTF".

Компанія з управління активами VanEck закриє та ліквідує свій біткойн-ф’ючерсний ETF “XBTF”, менше ніж через два роки після його початкового запуску.

У оголошенні, розміщеному 17 січня, VanEck повідомив, що його правління допустило ліквідацію.

Компанія буде ліквідована та розпущена свій XBTF Bitcoin futures ETF на біржі Cboe BZX, де він був зареєстрований з листопада 2021 року.

Рішення було прийняте приблизно через тиждень після того, як інвестиційна компанія зареєструвалася у комісії з цінних паперів та бірж США для лістингу акцій свого фонду зі спотовими BTC.

Компанія відзначила, що рішення про ліквідацію XBTF було прийнято після оцінки кількох факторів, таких як результативність та інтерес інвесторів.

"VanEck безперервно здійснює моніторинг та оцінює свої ETF-фонди з огляду на ряд факторів, зокрема продуктивність, ліквідність, обсяги управління активами та інтерес інвесторів", - зазначено в оголошенні компанії. "Рішення про ліквідацію фонду було прийнято на основі аналізу цих факторів та інших організаційних питань."

Активний менеджер зазначив, що акціонери зможуть продати свої акції Bitcoin Strategy ETF до 30 січня, і зауважив, що XBTF планується відмовитися від лістингу до 6 лютого.

Власники, які вирішили не продавати перед видаленням з лістингу, отримають розподіл готівки 6 лютого.

XBTF був одним з кількох ETF, які володіють контрактами на ф'ючерси Біткоїна, що почали торгуватися в кінці 2021 року. За даними веб-сайту VanEck, фонд керує приблизно $53 мільйонами активів.

Інтерес до біткойн-ETF різко зросте.

Директор продукту цифрових активів компанії, Кайл ДаКрус, заявив, що після схвалення Біткоін ЕТФ комісією SEC минулого тижня, зацікавленість у криптопродуктах та Біткоін ЕТФ може лише зростати.

"Я думаю, що відтепер це буде лише продовжитиця інтересу та попиту", - сказав ДаКруз під час панельної дискусії на криптовалютному симпозіумі VettaFi 12 січня.

Да Круз зазначив, що через різні проблеми на ринку, включаючи випадки шахрайства, інтерес до Біткоїну був приглушений, і така реакція була обправданою. Однак, він додав: "зараз, коли ці регульовані продукти з'являться на ринку, інтерес точно зросте."

Вчора було представлено десять нових біткоїн-ЕТФ, серед яких зайняв своє місце ВанЕк Біткоїн Трест (HODL) з початковим стартовим капіталом у розмірі 72,5 мільйона доларів.

Зробіть рерайт наступного тексу українською мовою: "Artificial intelligence (AI) is a branch of computer science that focuses on creating intelligent machines that can perform tasks without human intervention. These machines have the ability to analyze data, learn from experience, and make decisions based on their analysis. AI has become increasingly popular in recent years, with advancements in technology and the amount of data available. It is used in a wide range of industries, including healthcare, finance, and transportation. AI can be used to diagnose diseases, detect fraud, and even drive cars autonomously. One of the key components of AI is machine learning, which allows machines to learn from data and improve their performance over time. This is done through algorithms that can analyze patterns and make predictions based on them. However, there are also ethical concerns surrounding AI, particularly in terms of privacy and job displacement. As machines become more intelligent, there is a fear that they could be used to infringe upon people's privacy or replace human workers in certain industries. Despite these concerns, AI has the potential to revolutionize many aspects of our lives and improve efficiency in various industries. It is a rapidly evolving field with exciting possibilities for the future."

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті