Компанія WhiteBIT партнерить найбільший в Європі захід у фінансовій галузі - Money20/20 Europe.

  • 28.05.2024 12:16
  • 3 хвилини читання
Компанія WhiteBIT партнерить найбільший в Європі захід у фінансовій галузі - Money20/20 Europe.

WhiteBIT бере участь у престижних заходах у галузі технологій.

У цьому році WhiteBIT братиме участь у Money20/20 Europe, одній з найбільших і найпрестижніших подій у галузі фінансових технологій і платежів. Захід планується провести з 4 по 6 червня в Амстердамі.

Також варто увагу приділити інфляції, оскільки вона вже не вважається проблемою: які методи допоможуть уникнути помітного зростання цін.

На цій події, яка об'єднує понад 8 500 учасників і 2 300 компаній з усієї планети, криптобіржа представить свої новітні рішення та продукти.

  • У програмі конференції заплановані виступи провідних фахівців, панельні обговорення, демонстрації найсучасніших рішень і численні можливості для спілкування.
  • Зокрема, серед понад 350 спікерів виступають представники найбільших компаній світу: Visa, Mastercard, Lloyds Banking Group, JPMorgan, Amazon, Google, Microsoft, а також представник ПриватБанку з України.
  • Серед тем: впровадження рішень штучного інтелекту в галузі, останні питання кібербезпеки, блокчейн як нова реальність фінтех індустрії, персоналізація в банківській сфері та інші захоплюючі теми.

Як відзначив засновник криптобіржі Володимир Носов, це вже третій важливий захід світового рівня цього року, в якому ми беремо участь після участі в Paris Blockchain Week Summit і Token2049 Dubai.

Криптовалютну біржу можна описати як онлайн-платформу, де користувачі можуть обмінювати свої криптовалютні активи на інші, купувати або продаавati їх. Такі біржі дозволяють трейдерам отримувати доступ до ринку цифрових активів та здійснювати угоди в режимі реального часу. Криптобіржі часто служать платформою для торгівлі різними криптовалютами, такими як Bitcoin, Ethereum, Ripple та інші.

  • WhiteBIT - одна з найбільших централізованих криптобірж в Європі, яка походить з України і була заснована в 2018 році.
  • На ринку доступно понад 520 торгових пар, більше ніж 270 активів та 10 державних валют. Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", Міністерством закордонних справ України, є партнером збірної України з футболу, клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell і платформи для кіберспорту FACEIT.
  • Метою WhiteBIT є широке впровадження технології блокчейн в Україні та по всьому світу.
Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті