Компанія з зберігання криптовалютних активів Fireblocks стала останньою серед технологічних компаній, яка зменшила штат працівників.

  • 07.02.2024 16:30
  • 4 хвилини читання
Компанія з зберігання криптовалютних активів Fireblocks стала останньою серед технологічних компаній, яка зменшила штат працівників.

Провайдер криптозберігання Fireblocks оголосив про зниження свого штату співробітників у рамках процесу реструктуризації.

У недавньому інтерв'ю компанія Fireblocks заявила, що вона протягом останніх шести місяців працює над реструктуризацією своєї стратегії ведення бізнесу і підтримки клієнтів.

Мета полягає в підвищенні ефективності та оптимізації послуг для клієнтів, а також в підготовці компанії до розширення на нові географічні ринки.

Компанія уточнила, що менше 3% її команд були піддані реструктуризації, а ті, хто постраждав, отримають компенсаційні пакети.

"Менше ніж 3% наших команд були піддані реструктуризації, і всім, хто був залучений до неї, були надані відшкодування у вигляді виходу на пенсію."

Fireblocks звільняє 21 працівника

Компанія повідомила, що загалом 21 співробітник, з загальної чисельності її глобального персоналу, який становить 680 осіб, постраждали внаслідок зменшення чисельності робочої сили.

Fireblocks, як одна з найбільш фінансово забезпечених стартапів у галузі, залучив близько 1,2 мільярдів доларів від інвесторів, включаючи Sequoia Capital і Coatue Management.

У січні 2022 року компанія досягла оцінки в 8 мільярдів доларів після раунду фінансування.

Минулого року компанія Fireblocks придбала австралійську блокчейн-стартап BlockFold за близько 10 мільйонів доларів, що ще більше зміцнило її позицію на ринку.

Крім того, компанія отримала визнання, коли надала свою технологію BNY Mellon для зберігання Bitcoin та Ethereum від імені клієнтів банку.

У криптовалютній галузі було помітно зменшення чисельності працівників протягом минулого року, зокрема такі відомі компанії, як Gemini Trust, Blockchain.com та Coinbase Global, також знизили чисельність свого персоналу у 2023 році.

Незважаючи на зростання курсу криптовалют та оптимізм щодо можливого схвалення біткоїн-фондів на біржі комісією з цінних паперів і бірж США в січні, у галузі спостерігається значне зниження кількості оголошень про роботу в сфері криптовалют на майже 60% в грудні.

Звітність про звільнення в технологічній галузі продовжує тривати

У 2024 році технологічна галузь стикнулася з значним хвилею звільнень. Компанії різних секторів скоротили робочі місця, щоб пристосуватися до змін ринкових умов і стратегічних напрямків.

За даними останнього звіту від Inc., до 6 лютого 130 технологічних компаній звільнили 32 576 працівників.

Ці звільнення стали частиною тривалої тенденції, яка триває з попереднього року і призвела до втрат робочих місць більш ніж 262 682 працівників у сфері технологій, що значно перевищує показник у 164 969 звільнених у 2022 році.

Високопрофільних компаній не зачепили ці звільнення, бо великі гравці, як Snap, скоротили 10% своєї робочої сили, а також Drizly, додаток для доставки алкоголю, власність Uber, й очікується, що вона повністю припинить свою роботу до кінця березня, що засягне всіх 168 співробітників.

Звільнення охоплюють широкий спектр секторів у технологічній індустрії, від великих гравців у сфері споживчих технологій, таких як Google, Amazon і Meta, до менших стартапів і компаній, що спеціалізуються на охороні здоров'я, роздрібній торгівлі і енергетиці.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті