Конкурент Polygon вказує на зростання в 5000%, яке може привести його до переваження над MATIC цього бичого ринку.

  • 24.01.2024 11:01
  • 9 хвилин читання
Конкурент Polygon вказує на зростання в 5000%, яке може привести його до переваження над MATIC цього бичого ринку.

При зростанні конкуренції серед зароджуючих та встановлених гравців криптовалютної галузі усі очі звертаються до зірки, яка обіцяє переозначити децентралізовану фінансову сферу - Retik Finance. Завдяки інноваційним рішенням, вибуховому росту токенів та прогнозам збільшення на 5000%, Retik сигналізує про свій потенціал зробити лідера скалінгової платформи Ethereum Polygon (MATIC) менш впливовим протоколом DeFi циклу. Це нагода для Retik зафіксувати себе не просто як вбивцю Polygon, але й як один з найважливіших блокчейн-проектів, коли криптовалютна галузь стає невід'ємною частиною глобальної фінансової системи. Оскільки популярність досягає небачених висот, давайте розглянемо, як Retik швидко вийшов на лідируючі позиції, щоб здомінувати нову еру цифрової економіки.

Retik Finance: Виникаючий конкурент Polygon

Retik Finance, інноваційна децентралізована фінансова (DeFi) платформа, швидко здобула увагу як виняток народження рицаря Polygon (MATIC). Зі своїм набором передових продуктів, вражаючими результатами пресейла та прогнозами монументального зростання, Retik сигналізує про потенціал для розгортання на 5000% і перехід MATIC у поточному раунді биків.

Інноваційні продукти прискорюють упровадження.

У основі пропозиції компанії Retik лежить низка новаторських рішень DeFi, які спрямовані на злиття традиційної фінансової сфери і криптовалюти. Продукти, такі як DeFi дебетова картка, дозволяють безперешкодно використовувати криптовалюту для щоденних покупок. Платформа позикування на основі штучного інтелекту спрощує доступ до кредитів, а торгівля перетінними майбутніми контрактами створює можливості для високоризикових інвестицій. Такий реальний практичний використовування привертає все більше зацікавленості до Retik. Проект уже зібрав понад 11 мільйонів доларів на попередньому продажу токенів, що свідчить про сильну довіру спільноти. Запуск цих продуктів у 2024 році передбачається привести до експоненційного зростання користувачів, так як Retik активно завоювує широкий ринок DeFi.

Незрівняні метри передварителної продажу, що вказують на параболічні прибутки.

Передпродаж Retik продемонстрував метеоричне зростання, значно перевершуючи Polygon за ключовими показниками, такими як темп залучення коштів, цінове зростання токену та розширення спільноти. За перші 72 години Retik зібрав понад 450 тис. доларів і розпродав перший етап передпродажу, підкреслюючи високий попит на початковому етапі. Polygon знадобилося понад 3 місяці, щоб досягти подібних результатів. Токен Retik також показав набагато більше цінових коливань, стрибнувши від 0,003 до 0,08 долара за токен під час передпродажу. У порівнянні з цим, MATIC зросла лише на 20% протягом перших 3 місяців після запуску. Такі показники призвели аналітиків прогнозувати зростання ціни токену Retik більш як на 5000% до 2023 року. Ця параболічна ралі могла б підняти його ринкову капіталізацію значно вище позначки у 3 мільярди доларів, на якому сьогодні знаходиться Polygon.

Забезпечення справжньої взаємодії та масового прийняття.

Хоча наразі Polygon домінує як основне рішення другого рівня для Ethereum, його область застосування обмежена покращенням масштабованості ETH. Retik розроблений для справжньої багато-ланцюжкової взаємодії, що дозволяє активам безкоштовно переміщатися по різних мережах. Основний фокус Polygon на Ethereum може призвести до втрати частки ринку, оскільки капітал буде направлятися до більш широкого спектру блокчейнів. З розвитком Web3 та DeFi, справжні платформи, як Retik, показують більш сприятливе положення для процвітання.

Децентралізований фінансовий шлюз для користувачів традиційної фінансової системи.

Перспективи компанії Retik виходять за межі сфери криптовалют. Вона прагне бути мостом, що з'єднує користувачів традиційної фінансової сфери (TradFi) з криптовалютною економікою. Продукти, такі як її дебетова карта, платіжний шлюз та платформа штучного інтелекту для кредитування, спрямовані на спрощення участі в DeFi для некриптових користувачів. Привернення хоча б невеликої частини мільярдів консументів TradFi призвело б до астрономічного зростання вартості екосистеми Retik. Ця потенційна можливість швидкого розширення поза поточні межі криптовалюти є ключовою перевагою Retik перед Polygon. Одночасно якщо внутрішньої проблеми Polygon - це перевантаження мережі Ethereum і зростання комісій за газ, Retik успішно залучає мільйони користувачів. Як шлюз легкого доступу, Retik змогла б захопити значну кількість багатства TradFi, яка чекає на вступ в криптосвіт та стала причиною великого зростання вартості.

Останній висновок

Оглядаючи усю ситуацію, з продуктами, які змінюють ігрове поле, прогнозованим параболічним зростанням прибутку в 5000% і інфраструктурою, яка приваблює користувачів традиційних фінансових послуг, Retik Finance сигналізує про свій потенціал стати головним конкурентом Polygon та Ethereum у 2024 році та надалі. Передбачається, що наступна стадія попереднього продажу майже заповнена і пропонує останню можливість вступити перед очікуваним стрибком цін на сьомій стадії попереднього продажу.

Натисніть тут, щоб взяти участь в попередньому продажу Retik FinanceВідвідайте наведені нижче посилання для отримання додаткової інформації про Retik Finance (RETIK):

Сайт: https://retik.com

Біла книга: https://retik.com/retik-bila-kniga.pdf

Посилання на Linktree: https://linktr.ee/retikfinance

Зробіть рерайт наступного тексту українською мовою: "Learning a new language can be challenging, but it is a rewarding experience. By learning a new language, you can open yourself up to new cultures and perspectives. It can also improve your cognitive abilities and enhance your career prospects. One of the best ways to learn a new language is through immersion. This involves surrounding yourself with the language as much as possible, whether that be through interacting with native speakers, watching movies or TV shows in the language, or even visiting a country where the language is spoken. Another helpful method is to practice speaking the language as often as possible. Find a language partner or join a language exchange group to have regular conversations in your target language. This will help improve your pronunciation and fluency. Additionally, utilizing language learning apps and online resources can be beneficial. There are many apps available that offer interactive lessons and exercises to help you practice and improve your language skills. Online language courses and tutorials can also provide structure and guidance in your language learning journey. It's important to remember that learning a new language takes time and consistency. It's not something that can be mastered overnight, but by dedicating regular time to practice and immerse yourself in the language, you can make significant progress. In conclusion, learning a new language is a valuable endeavor that offers numerous benefits. By embracing immersion, practicing speaking, and utilizing language learning tools, you can successfully learn a new language and broaden your horizons."

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті