Корпорація ДКЖ проти плану з банкрутства Genesis, посилаючись на фаворитизм у відношенні невеликої групи кредиторів.

  • 06.02.2024 17:31
  • 4 хвилини читання
Корпорація ДКЖ проти плану з банкрутства Genesis, посилаючись на фаворитизм у відношенні невеликої групи кредиторів.

Компанія Digital Currency Group (DCG) виступила проти планів банкрутства своєї дочірньої компанії Genesis, стверджуючи, що вони суперечать закону та сприяють невеликій групі кредиторів.

У своєму поданні до суду 5 лютого компанія просила не схвалювати запропонований Genesis переглянутий План з численними обґрунтуваннями, включаючи порушення Банкрутського кодексу через затягнення тривалого процесу.

Згідно з поданою заявою, DCG стверджує, що цей план призведе до того, що Genesis переплатить своїм кредиторам суми на сотні мільйонів більше, ніж у початковій петиції.

За своєю частиною, DCG заявляє, що воно підтримуватиме план, який виплачує 100 центів за долар, але в разі відсутності такого плану боржники розробили план, який виплачує деяким кредиторам більше, ніж сума, вказана в петиції.

DCG підтримує план, який передбачає повну виплату кредиторам одну соту на один долар, і Власності наразі мають достатні активи для здійснення цього, але боржники не запропонували такий план.

Зокрема, компанія твердить, що боржники разом з Центральною координаційною радою (УКК) та Групою інвесторів, заявляють про бажання виплатити незахищеним кредиторам на кілька мільйонів доларів більше, що сприяє маленькій контролюючій групі, чим іншим, закликаючи суд відхилити це рішення.

DCG Твердить, що порушений Кодекс банкрутства.

Крім того, юридичні представники DCG стверджували, що Коригований План суперечить двом основам Кодексу про банкрутство.

Спочатку висувається твердження, що старші класи можуть не отримати більше, ніж повну вартість своїх вимог. В результаті, ця подача має значні недоліки для деяких кредиторів, власників акцій та незбалансованих принципів.

По-друге, розподіл повинен відповідати принципу абсолютного пріоритету, що здається відсутнім у даному плані.

"Певні кредитори будуть отримувати премію, тоді як власники акцій нічого не отримують. Такий результат несправедливий та рівний для тих кредиторів і власників акцій, чиї права порушуються за оновленою планом."

Щодо прав материнської компанії, DCG стверджує, що запропонована пана порушує її інтереси як кінцевого власника акцій і позбавляє її економічних та корпоративних прав. Це представляє собою грубе порушення повноважень зі сторони довірених осіб.

Фірма підкреслила, що Змінений план виник у результаті "таємного процесу", який передбачав обговорення між Українсько-Американським Координаційним Комітетом (УАК) та Групою "ad hoc" з виключенням Державного корпоративного управління, порушуючи правила з метою позбавлення акціонерних інтересів їхнього впливу.

Компанія DCG досягла попередньої домовленості з кредиторами Genesis про врегулювання вимог шляхом відшкодування 70-90% усуненим кредиторам в еквіваленті доларів США.

У 2023 році Genesis подала заявку на банкрутство через неблагоприятні ринкові умови, що панували у попередньому році. Також Terra Network і FTX зазнали краху, знищивши мільярди на ринку.

4 лютого Genesis звернувся до суду з проханням схвалити продаж активів на суму $1,6 мільярда, що включали акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) та Grayscale Ethereum Trust.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті