Коуен вважає, що шанси на запуск Ethereum ETF в 2024 році дуже невеликі.

  • 30.01.2024 13:00
  • 4 хвилини читання
Коуен вважає, що шанси на запуск Ethereum ETF в 2024 році дуже невеликі.

Тім Коуен не очікує, що Спот Ethereum ETF буде затверджено найближчим часом, посилаючись на "відсутність перспектив" для голови Комісії з цінних паперів і бірж Кіт Генслера.

Після затвердження фондів Bitcoin, наступним очікуваним досягненням на криптовалютних ринках є повноцінний біржовий фонд Ethereum.

У понеділок аналітики під керівництвом Джарета Сайберга заявили, що не очікується, що такий ETF буде схвалений цього року.

"Це політичний виклик", - заявили вони. "Ми вважаємо, що Генслеру, голові Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), немає жодних переваг у схваленні інвестиційного фонду (ETF) Ethereum, оскільки прогресивні демократи були дуже обурені схваленням агентством фонду Bitcoin в цьому місяці".

Аналітики додали, що Дженслеру знадобиться підтримка прогресивних законодавців, щоб продовжити свою програму в наступному виборчому році. Їх підтримка буде необхідна, якщо він вирішить перейти на іншу посаду, наприклад, Міністра фінансів, зауважила нотатка.

"Наша позиція залишається такою, що Генслер не поспішає зі затвердженням Ethereum ETF, оскільки він би спочатку хотів набути більше досвіду з результатами недавно затверджених Bitcoin ETF на ринку," - додано.

Очікується, що це може відбутися протягом одного-двох років, з прийняттям рішення в кінці 2025 або на початку 2026 року.

Також Ті Ді Коуен зауважив на уважний і поступовий підхід Дженслера до регулювання криптовалют.

У заяві після схвалення Bitcoin ETF Генслер зауважив, що це рішення не відображає поглядів комісії на інші криптовалютні активи.

"Це ніяким чином не повинно свідчити про готовність Комісії затвердити стандарти для включення цифрових активів у цінні папери", - сказав голова.

Майбутнє Ethereum ETF стоїть під великим питанням

Шанси на негайне затвердження заявок на Ether-ETF, засновані на платформі Ether, недавно зменшилися після відкладення Комісією з цінних паперів та бірж (SEC, Securities and Exchange Commission) прийняття рішення щодо заявок від Grayscale Investments та BlackRock.

Їхнє схвалення надало б більш зручний і регульований шлях для інвестицій у Ефір, другу за ринковою вартістю криптовалюту. Однак колебання СЕК свідчать про її обережний підхід.

Однією з основних проблем є питання щодо того, чи слід вважати Єтер комодітетом чи цінним папером. Ця визначеність має наслідки для його придатності як базового активу для ETF.

Ймовірно, незабаром буде створений ETF ETH. Огляд ETH та Ethereum Термінологія:•Актив = Ефір (ETH)•Блокчейн = Ethereum Історія:•Ethereum був запущений у 2015 році групою розробників під керівництвом @VitalikButerin. Постачання активу:•Постачання ETH наразі становить приблизно 120 мільйонів.… pic.twitter.com/HAj8VaQZkD — Erik Smith, CFP (@eriksmithcfp) 13 січня 2024 р.

Багато людей очікують, що ETF-фонди Spot для Ethereum отримають схвалення у травні.

На даний момент очікується схвалення семи таких ETF-фондів. Поміж TD Cowen, багато інших експертів також розмірковують про те, коли відбудеться перше схвалення, чи відбудеться воно взагалі.

Мат'ю МакДермотт, керівник цифрових активів Goldman Sachs, впевнений, що вони будуть схвалені протягом наступних місяців. Deutsche Bank оцінює, що SEC прийме своє перше рішення щодо такого фонду до 23 травня.

Тим часом аналітик ETF Bloomberg Ерік Балчунас прогнозує ймовірність у 70% схвалення Ethereum ETF до травня.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті