Країна Метавсес: місто Кочі в Японії представляє плани "Підтримки туризму"

  • 13.02.2024 00:30
  • 3 хвилини читання
Країна Метавсес: місто Кочі в Японії представляє плани "Підтримки туризму"

Місто Кочі, Японія, збирається вийти у простір метавсесвіту, підписавши угоду з філіппінською компанією Start Lands.

За інформацією з Кочедашніх новин та CoinPost, міська влада підписала угоду з компанією, що стоїть за проектом метавсесу Start Land, у січні 7-го числа.

Сторони заявили, що "віртуальний Кохі" ймовірно буде відкритий для онлайн-відвідувачів до літа 2024 року.

Віртуальна мережа Японії рухається вперед: віртуальне місто приверне туристів.

Start Lands є витвором японського розробника, який відомий своїм псевдонімом KOUSEI. Останній запустив компанію в травні 2022 року.

За даними повідомлення з Start Land, користувачі інтернету, ймовірно, "можуть використовувати безкоштовні аватари для насолоди шопінгом" у "віртуальному просторі".

Представники Кочі повідомили, що вони "підписали всебічну угоду про співпрацю", яка передбачає "професійне відродження регіону за допомогою цифрових технологій".

Церемонія підписання Договору про всебічне співробітництво між містом Коші та компанією START LAND Inc. була успішною! Дякуємо всім за вашу підтримку. Ми проведемо показ пізніше на Discord і в прямому ефірі на X. Показ відбудеться в #STARTLAND pic.twitter.com/j9HrZrmdRF — START LAND [офіційний] (@STARTJPN1) 7 лютого 2024 року

Представники Кочі заявили, що вони вірять, що проект допоможе їм "розширити канали продажу місцевих спеціалітетів".

Вони додали, що такий крок допоможе місту "привернути туристів та стимулювати переселення жителів до [Кочі]."

Місто заявило, що "розглядає також" використання метавсесвіту "у сферах освіти та соціального забезпечення".

Кочі розширює свої можливості: чи може Метавсес допомогти?

Фірма повідомила, що церемонія 7 лютого "також відбулася одночасно в просторі метавсесвіту", з участю аватарів Рюго Кувани, мера Кочі, і КОУСЕЙ.

Початок Land стверджує, що у них "приблизно 20 000 користувачів" в Японії та закордонних місцях. Компанія також видаеться NFT.

Коші є найбільшим містом і столицею префектури Коші на острові Шікоку в Японії. Префектура в основному сільська і відома своїми горами, річками та пляжами.

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда висловив свою підтримку веб3 та метавсвіту країни.

Кішида визначив промисловості як рушійні сили для економіки під час свого виступу перед британськими інвесторами у 2022 році.

У 2021 році південнокорейська столиця, Сеул, представила плани запуску всебічних послуг метавсесвіту.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті