Криптовалютний кредитор Genesis, що знаходиться на межі банкрутства, вирішив укласти мирову угоду з генеральним прокурором Нью-Йорка.

  • 09.02.2024 08:30
  • 4 хвилини читання
Криптовалютний кредитор Genesis, що знаходиться на межі банкрутства, вирішив укласти мирову угоду з генеральним прокурором Нью-Йорка.

У четвер, банкрутний кредитор Genesis урегулював позов із адвокатом-генералом штату Нью-Йорк Летіцією Джеймс щодо припиненої програми Earn.

Програма Earn, що здійснювалась спільно з Gemini Trust, пропонувала клієнтам до 8% відсотків на криптокредити. Проте вона була призупинена під час спаду крипторинку у листопаді 2022 року.

У жовтні Джеймс подав позов проти компаній Gemini, Genesis та їх материнської компанії Digital Currency Group, звинувачуючи програму Earn у тому, що вона спричинила збитки в інвесторів на суму понад 1 млрд доларів через призупинення виведення коштів.

У четверговому угоді передбачено повернення активів колишнім клієнтам Earn та іншим кредиторам, пов'язаним з Genesis. Крім того, це остаточно забороняє Genesis здійснювати діяльність в Нью-Йорку.

Genesis Global засуджується з Нью-Йорком і обіцяє повернути всі активи державної власності клієнтам Gemini Earn. Рішення очікується 14 лютого. Digital Currency Group проти. #GenesisGlobal #GeminiEarn #DigitalCurrencyGroup

Для здійснення угоди необхідно одержати затвердження від судді банкрутства. Кредитор планує звернутися до судді Шона Лейна 14 лютого з метою отримання затвердження як для угоди, укладеної у Нью-Йорку, так і для плану щодо ліквідації.

DCG протиопонує планам банкрутства Genesis, стверджуючи, що вони порушують закон та посилюють привілегії певної групи кредиторів.

Генеральний прокурор спрямовує свої зусилля на боротьбу з обманливою програмою заробітку.

Генеральний прокурор Нью-Йорка Джеймс звинуватив Gemini у неправомірному просуванні Earn як "високо ліквідної інвестиції" та введенні інвесторів в оману щодо фінансової стійкості Genesis. Адвокат генерального прокурора заперечив, що фірма фактично перебувала на високому ризику дефолту, у протиріччі з цими заявами.

Крім того, у позові також заявлено, що DCG співпрацювала з компаніями, щоб втілювати схему.

Нещодавно Genesis окремо урегулювала питання з Комісією з цінних паперів і бірж щодо схожого позову щодо її продукту Earn. Як частина угоди, SEC повідомила, що Genesis виплатить $21 млн.

Компанія Genesis погодилася на сплату штрафу у розмірі 8 мільйонів доларів і покинути Нью-Йорк після позову, поданого СЕК.

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) подала позов проти компанії у січні 2023 року, звинувачуючи кредитора в змішуванні активів з програми Earn з коштами інших клієнтів.

Обидві компанії Gemini та Genesis стикалися з обвинуваченнями у порушенні федеральних фінансових законів, SEC також звинувачував їх у продажу та пропозиції незареєстрованих цінних паперів. Не пов'язана з програмою Earn компанія Genesis Global Trading погодилася 12 січня заплатити штраф у розмірі 8 мільйонів доларів Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк. Згідно угоди, компанія згодилася припинити свою діяльність у Нью-Йорку та відмовитися від своєї BitLicense.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті