KuCard, Криптовізова картка Visa від KuCoin, пропонує своїм клієнтам можливість використовувати Apple Pay.

  • 24.01.2024 14:45
  • 4 хвилини читання
KuCard, Криптовізова картка Visa від KuCoin, пропонує своїм клієнтам можливість використовувати Apple Pay.

23 січня 2024 року компанія KuCoin, одна з великих криптовалютних бірж світу, оголосила про введення своєї першої крипто-дебетової картки під назвою KuCard. Нововведенням стало поєднання KuCard з платіжною системою Apple Pay, що дозволить користувачам здійснювати безпечні, конфіденційні оплати, уникнувши передачі платіжних карток або готівки, а захист кожної транзакції забезпечуватиметься за допомогою сучасних технологій iPhone.

Клієнти легко користуються своїм iPhone або Apple Watch, підносячи їх до платіжного терміналу, щоб здійснити безконтактний платіж. Кожна покупка за допомогою Apple Pay є безпечною, оскільки вона автентифікується за допомогою Face ID, Touch ID або пароля пристрою, а також одноразового унікального динамічного коду безпеки. Apple Pay приймається у супермаркетах, аптеках, таксі, ресторанах, кав'ярнях, роздрібних магазинах та багатьох інших місцях.

Клієнти також можуть використовувати Apple Pay на iPhone, iPad та Mac, щоб зробити швидші та зручніші покупки у додатках або на веб-сайтах у Safari, не створюючи облікових записів або повторно вводячи доставкову та платіжну інформацію. Apple Pay спрощує сплату за доставку їжі та продуктів, онлайн-шопінг, транспорт та паркування, серед інших речей. За допомогою Apple Pay також можна здійснювати платежі у додатках на Apple Watch.

Безпека та приватність є основними аспектами Apple Pay. Коли користувачі використовують кредитну або дебетову картку з Apple Pay, фактичні номери карток не зберігаються на пристрої, а також на серверах Apple. Замість цього, пристрою присвоюється унікальний Номер Облікового Запису Пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в Безпечному Елементі, стандартованому і сертифікованому чіпі, призначеному для безпечного зберігання інформації про платежі на пристрої.

Apple Pay легко налаштовувати. На iPhone просто відкрийте додаток Wallet, натисніть + і дотримуйтесь кроків, щоб додати KuCard. Після того, як клієнт додасть карту на iPhone, Apple Watch, iPad і Mac, він може відразу почати використовувати Apple Pay на цьому пристрої. Клієнти продовжуватимуть отримувати всі нагороди і переваги KuCard.

Для отримання додаткової інформації про Apple Pay відвідайте: http://www.apple.com/apple-pay/

Щоб отримати додаткову інформацію про KuCard, будь ласка, відвідайте: https://www.kucoin.com/kucard

Про KuCoin

Запущена у вересні 2017 року, KuCoin - це глобальна криптовалютна біржа з операційною базою в Сейшельських островах. Як платформа, спрямована на користувачів з акцентом на інклюзивність та громадську активність, вона пропонує понад 800 цифрових активів і наразі надає послуги торгівлі між собою, маржинальної торгівлі, торгівлі fiat-грошима типу P2P, торгівлі ф'ючерсами, стейкінгу та позик до своїх 30 мільйонів користувачів у понад 200 країнах та регіонах. Згідно з CoinMarketCap, KuCoin наразі є однією з п'ятьох найкращих криптовалютних бірж. У 2023 році KuCoin була названа однією з найкращих криптовалютних бірж за версією Forbes і визнана високо-похвальною глобальною біржою в рамках нагород 2023 року відповідно до Finder. Додаткову інформацію можна знайти за посиланням https://www.kucoin.com/.

Для звернень з преси, будь ласка, звертайтесь: [email protected]

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті