Лідерам по зниженню курсу біткоїна загрожує прорив на рівні нижче 40 000 доларів — ось наскільки низько може впасти ціна BTC.

  • 19.01.2024 21:48
  • 8 хвилин читання
Лідерам по зниженню курсу біткоїна загрожує прорив на рівні нижче 40 000 доларів — ось наскільки низько може впасти ціна BTC.

Медведі біткоїну спостерігають за потенційним проривом нижче психологічно важливого рівня $40 000, оскільки після схвалення Bitcoin ETF тиск на продаж зростає, а макроекономічні противаги посилюються.

Вартість Bitcoin (BTC) впала до рівня приблизно $40 200 в п'ятницю, але відтоді відновилася і піднялася близько $42 000.

Незважаючи на впевнене майже 4% відновлення від міжденних мінімумів, ціна на Біткоїн залишається на рівні близько 15% нижче порівняно з щорічним максимумом понад $49,000.

І ціна BTC все ще торгується значно нижче за свої 21 та 50-тиденні середні, що свідчить про те, що ведмеді Біткоін ще тримають ситуацію під контролем.

Неочікувано сильні економічні показники в США протягом останніх кількох тижнів знизили очікування з приводу зниження процентних ставок з боку Федеральної резервної системи.

Це підступний рух підвищило доходність облігацій США та індекс долара США (DXY), створюючи макроекономічні перешкоди для криптовалютного простору.

Проте, після схвалення Bitcoin ETF збут прибутку, особливо в Грейскеїловому Біткоїн Трасті (GBTC), і перегляд інвестиційних продуктів у сфері Біткоїна також мали великий вплив.

Високий продаж Bitcoin пов'язаний зі збором прибутків від GBTC та ротацією інвестиційних продуктів Bitcoin.

Нові запущені Bitcoin ETF від Blackrock та Fidelity зазнали значного попиту.

Обидва вже перевищили надходження в сумі понад 1 мільярд доларів з моменту запуску.

З усього сукупного капіталу у розмірі понад $30 мільярдів, який управляється в Біткоін-ETF, Біткоін вже посідає друге місце серед найпопулярніших товарних фондів, вступаючи в запізнання лише золоту, яка має ETF на суму близько $95 мільярдів.

Проте це не розповідає цілої історії.

Трейдери очевидно занепокоєні вищим, ніж очікувано, рівнем ротації від існуючих інвестиційних продуктів Bitcoin до нових інвестиційних продуктів Bitcoin.

GBTC продовжує спостерігати значні відтоки, продавши загалом 52 800 BTC з моменту становлення як спотового ETF.

Хоча деякі з цих потоків можуть йти до дешевших продуктів Spot ETF, що пропонуються конкурентами, деякі можуть свідчити про безпосереднє забирання прибутку трейдерами, які раніше ставили на закриття різниці між GBTC та чистою вартістю активів (NAV).

Ще недавно, наприкінці 2023 року, коли GBTC ще не став ETF, знижка на його активи становила до 50% від чистої вартості.

Деякі трейдери можуть бути купили GBTC тоді не з метою вираження позитивного вигляду на Bitcoin, а замість цього, щоб виразити думку, що GBTC буде конвертований в ETF і стане обмінним на 1:1 основі на реальний Bitcoin.

За оцінками JP Morgan, які були представлені у досліджувальній ноті в п'ятницю, зі стокових активів GBTC вже вийшли знімаючі прибуток плини в розмірі 1,5 мільярда доларів.

Американський банк вважає, що може бути ще $1,5 мільярда прибутку від GBTC.

Як і інші продукти Bitcoin, такі як біржові фонди, емітовані в Канаді та Європі, та ф'ючерсні фонди, мають значні виведення коштів, існує високий ризик, що тиск на продажі залишиться високим у найближчий час.

Ось наскільки низько биткоін-ведмеді можуть знижувати ціну.

Все сказане, тим, хто ставив на те, що схвалення штатних Bitcoin-ETF минулого тижня виявиться "продаж факту", здається, було виправдано.

Якщо JP Morgan права, то ймовірно, що ведмеді Bitcoin будуть залишатися під контролем, оскільки продажний тиск залишається високим.

Ще один фактор, який може грати на користь негативного руху вартості біткоіна, є можливі макроекономічні проблеми.

Традиційні інвестори активів здається все ще великі ставки на те, що зниження процентних ставок Федеральної резервної системи розпочнуться вже у березні.

За даними інструментів Fed Watch компанії CME, у майбутніх ринках США щодо процентних ставок все ще встановлюється близьке 50% ймовірність зниження ставки на 25 базисних пунктів в березні.

Це незважаючи на те, що останні дані не підтверджують необхідність зниження процентної ставки в найближчий час, а члени Фед також заявляють, що березень буде занадто рано.

Ймовірно, американські грошові ринки будуть змушені скоротити очікування на зниження ставки у березні до нуля.

Це може підтримати подальше зростання доходності у США і індексу DXY, підкріпивши негативну позицію щодо біткоїна.

Отже, дуже ймовірно, що в найближчі тижні ціна знизиться нижче 40 000 доларів.

Це може спровокувати нову хвилю технічного продажу, оскільки $40,000 є ключовою зоною підтримки.

Першою цілью для ведмедів Біткойна буде досягнення нової висоти у $38 000, яка була зафіксована в листопаді 2023.

Аналізуючи просту діаграму, можна зробити припущення про можливість тестування довгострокової підтримки, перетвореної на опір, на рівні $32,000-$33,000.

Чи куплять воли спаду?

Після всього вищезазначеного, переконливі аргументи на користь зростання Bitcoin до 2024 року залишаються актуальними.

Нові біткоїн-фонди з біржовими продуктами створюють нове структурне джерело довгострокового попиту.

Тим часом, наближаюче зменшення на піву забезпечить структурне зниження продажевого тиску від гірників Bitcoin.

І хоча залишаються питання про те, як швидко вони почнуться, дуже ймовірні зниження процентних ставок Федерального резерву відбудуться в 2024 році.

Це означає, що умови ліквідності мають значно покращитися, коли попит зростає, а пропозиція зменшується.

Це дуже биковий коктейль.

Довгострокові біткоїн-бики будуть щасливі купувати токени від біткоїн-ведмедів, оскільки BTC падає до рівня $30 000.

Аналіз графіків також вказує на можливість, що біткоін-ведмеді навіть не отримають свого бажання від ціни нижче $ 40 000.

Якщо ціна на Біткоїн закриється на поточному рівні, його щоденна свічка матиме вигляд «молотка».

Аналітики патернів свічок часто вказують на такі щоденні свічки як індикатори позитивного перекруту на ринку.

Також BTC може отримати позитивний вплив від технічних покупок, оскільки ціна знаходить підтримку у вигляді середнього та пізнього грудневого мінімуму, трохи вище $40 000.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті