Майнінгова компанія BitFuFu, що входить до групи Bitmain, збирається здійснити публічну розміщення акцій в США через SPAC.

  • 07.02.2024 22:32
  • 5 хвилин читання
Майнінгова компанія BitFuFu, що входить до групи Bitmain, збирається здійснити публічну розміщення акцій в США через SPAC.

Компанія з майнінгу біткоїну BitFuFu, що є партнером відомої у галузі майнінгу криптовалют компанії Bitmain, намірена отримати публічну лістинг в Сполучених Штатах шляхом злиття зі спеціалізованою акціонерною компанією (SPAC).

31 грудня BitFuFu подала форму F-4 до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), щоб зареєструвати свої цінні папери для суміщення SPAC як іноземне приватне підприємство. SEC оголосив прийняття заяви у четвер, що є важливою віхою в процесі.

Компанія BitFuFu зближується до здійснення публічного розміщення акцій в США.

Згідно з поданою заявою F-4, компанія BitFuFu планує зареєструватися на біржі Nasdaq під торговим символом "FUFU" після завершення об'єднання з Arisz Acquisition Corp., SPAC, що бере участь у злитті.

Спочатку компанія оголосила свої наміри здійснити публічне розміщення акцій у січні 2022 року шляхом злиття з Arisz Acquisition Corp. Наміри полягали у дебюті на фондовому ринку у третьому кварталі з передбачуваним показником підприємницької вартості приблизно 1,5 млрд доларів. Однак, посилаючись на необхідність завершення бізнес-об'єднання, Bitfufu перенесла своє публічне розміщення на травень.

На той час, це подовження означало друге з двох дозволених тримісячних подовжень згідно з установчими документами Arisz. Якщо акціонери не схвалять перегляд установчої структури, Bitfufu не зможе далі затримувати злиття. Крім того, завдяки цьому подовженню у Arisz буде внесено додаткові 690,000 доларів для проведення операцій.

Рішення підкреслило виклики, з якими стикаються криптовалютні компанії, які прагнуть отримати публічну лістингу, що було підтверджено останнім занепадом таких ключових учасників, як FTX. Збільшене регулювання та нестабільність ринку спонукали компанії переоцінити свої стратегії по залученню коштів на публічних ринках.

У лютому 2022 року Bitfufu, заснований з ранньою підтримкою від Bitmain та ключових засновників команди Bitmain, увійшов у стратегічне партнерство з Bitmain для надання стандартизованих криптодобувальних послуг.

Arisz Acquisition Corp. запланувала проведення особливої зустрічі акціонерів 20 лютого, під час якої акціонери проголосують за запропоноване підприємницьке об'єднання з BitFuFu.

Подання BitFuFu F-4 вказує на значний обсяг доходу та хешрейту.

У заяві F-4 також було розкрито фінансові деталі діяльності BitFuFu. Протягом першої половини 2023 року компанія зареєструвала дохід у розмірі 134 мільйони доларів, які отримала як власна добувна діяльність, так і діяльність з хмарного майнінгу. Ця сума доходу порівнюється з доходами Marathon за той самий період.

Майнінгові операції компанії BitFuFu згенерували 2 253 BTC при операційній хешрейті в 15,2 EH/s станом на 30 червня. Проте варто відзначити, що майже 80% потужностей для видобутку було надано в оренду від компанії Bitmain, що підкреслює тісні взаємовідносини між цими двома суб'єктами.

Цікаво, Bitmain має 5% власного капіталу в BitFuFu і виступає значним постачальником для компанії. Приблизно $90 мільйонів доходу BitFuFu у першій половині 2023 року були виділені Bitmain як витрати на оренду та обслуговування майнерів, що підкреслює взаємозалежність між дводма фірмами.

При руху BitFuFu до своєї публічної лістингу, його зв'язки з Bitmain та його стійку фінансову продуктивність позиціонує його як визначного гравця у секторі майнінгу криптовалют, чиї можливості, що стосуються росту інтересу до цифрових активів та технології блокчейну, виявляються дуже перспективними.

Також, криптовалютна компанія Bullish оголосила про припинення угоди щодо виходу на публічний ринок з компанією Far Peak Acquisition у грудні, посилаючись на ринкові умови та регуляторні невизначеності з боку Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) щодо рамок для цифрових активів.

Протягом останніх 12 місяців індекс IPOX SPAC, який відстежує пісмеркантельну діяльність компаній, які входять до складу SPAC, відзначився зниженням на 9,04%, що відображає труднощі, з якими зіштовхуються компанії, які намагаються отримати публічні лістинги шляхом злиття з SPAC в нестабільному ринковому середовищі.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті