Марк К'юбан повторно підтверджує підтримку команди Даллас Маверікс криптовалюти Dogecoin та підтримує NFT з реальними використаннями.

  • 31.01.2024 17:16
  • 4 хвилини читання
Марк К'юбан повторно підтверджує підтримку команди Даллас Маверікс криптовалюти Dogecoin та підтримує NFT з реальними використаннями.

Марк Кубан висловив кілька поглядів на криптовалюти в своїй сесії Ask Me Anything (AMA) з прихильниками. Особливо варто відзначити, що він повторив, що "Даллас Маверікс" приймає Dogecoin як спосіб оплати.

Американський бізнесмен і зірка телешоу "Shark Tank" дав відповіді на безліч питань про криптовалюту та інші бізнес-справи під час сесії AMA на X (раніше Twitter).

Він виявив свою зацікавленість певними активами, включаючи свою позицію щодо мемкойнів та нефункціональних токенів, коли його допитували про практично всі сектори Web3 та децентралізованої фінансів (DeFi).

Питаючи, чи продовжують Даллас Маверікс приймати Dogecoin, він позитивно відреагував, підтвердивши позицію компанії щодо цього. У 2021 році Даллас Маверікс впровадив можливість сплачувати за квитки та товари фанатами з використанням Dogecoin.

Чи приймають Мавсі все ще догекойн? - Пан Собака Монети (@dogeofficialceo) 29 січня 2024 року

Початково платежі в Dogecoin стали жартом на той момент, проте спільнота DOGE і учасники виразили оптимізм щодо додаткових можливостей використання цього активу. Кубан також зазначив, що Маверікс прийматимуть DOGE "сьогодні, завтра і, можливо, назавжди".

На мем-монеті dogwifhat Solana (SOL) відповів: "Я не замислююся над цим".

Українською мовою: Мем-криптовалюта набула популярності протягом останніх тижнів, стрімко зростаючи на понад 30% після отримання лістингу на Bitget. Вона також недавно досягла ринкової капіталізації понад 332 мільйони доларів.

Один з прихильників запитав про його улюблену криптовалюту, окрім Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH). Кубан зазначив Polygon та Injective, додаючи, що він є інвестором в обидва проекти та порадив користувачам провести власне дослідження.

Невзавдяки NFTs для колекціонування, а не спекуляції.

Кубан залишається прихильником нерозмінних токенів (NFT) через їхні сфери застосування, радячи користувачам придбавати їх з метою колекціонування, а не для спекуляцій.

В більшості випадків вони є предметами колекціонування, але можуть використовуватись і для інших цілей. Придбайте їх лише для використання або зберігання, а не з метою спекуляції.

Так само йому було поставлено питання про його погляди на музичні NFT, на що він відповів: "важко впроваджувати", оскільки він ще не знайшов переконливого аспекту. Інший користувач запитав Cubana про його погляди на те, що Джон Лілік став виконавчим директором Telos після того, як він інвестував в Polygon.

Кубан заявив, що не дуже розбирається у цьому, оскільки він залишається пасивним інвестором. Поза цифровими активами його запитали, чи розглядає він можливість придбання Twitter і він жартома сказав: "Чи Елон продаст?"

Чи продастиме Ілон? - Марк Кубан (@mcuban) 29 січня 2024 р.

Dogecoin все ще знаходиться у червоному.

Після AMA-сесії соціальні медіа заповнилися галасом про можливе прийняття DOGE, але актив все ще торгується в тому ж від'ємному напрямку. На момент написання DOGE становить $0.079, це 2,5% падіння за останні 24 години та 12% зниження за останні 30 днів.

Після схвалення Комісією з цінних паперів та бірж Сполучених Штатів (SEC) ETF-контрактів на митім BTC, Dogecoin зазнав впливу останньої корекції ринку.

Нещодавнє сесія запитань до Марка Кубана також стимулювала оптимізм щодо можливої інтеграції платежів X, що має на меті збільшити кількість випадків використання цієї активу.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті