Мільярдер Брайан Джонсон, біохакер, захоплюється областю NFT із проектом Drip Solana Airdrop.

  • 30.01.2024 16:00
  • 4 хвилини читання
Мільярдер Брайан Джонсон, біохакер, захоплюється областю NFT із проектом Drip Solana Airdrop.

Мільярдер-біохакер та гуру довголіття Браян Джонсон ризикує увійти у світ нефункціональних токенів (NFTs) за допомогою Solana airdrop.

Проект Blueprint Джонсона співпрацював з DRiP і цифровим художником Деген Поетом, щоб створити колекцію NFT, які були видані безкоштовно для власників DRiP. Про це мовиться у публікаціях, розміщених на соціальній медіа-платформі Х.

Життя назавжди в реальності. Життя назавжди на @Solana. Активовано Спонсорований Претензійний Момент з участю Blueprint від @bryan_johnson, з мистецькою роботою від нашого власного @solanapoet. Натисніть, щоб активувати випадкову колекційну річ - від звичайної до легендарної. Потім отримайте доступ до списку очікування Blueprint. pic.twitter.com/4IKn80Wd6K — DRiP (@drip_haus) 29 січня 2024 р.

Колекція Blueprint, що складається з трьох предметів, була доступною для утримувачів токенів DRiP, дозволяючи їм отримати випадковий колекціонний предмет з різними рідкостями, відібраними від звичайних до легендарних.

Джонсон висловив своє захоплення співпрацею з метою X, зазначивши синергію між криптовалютою та довголіттям, і сказав, що його "тепло зустріли" представники криптоспільноти.

Крипту на здоров'я Ми давні найкращі друзі і маємо багато спільного. @solanapoet тепло вітає мене та наше співтовариство "Не вмирай", створюючи унікальну колекцію мистецтва з друкарськими машинками. Збірник безкоштовно доступний у @drip_haus. Захвалений екосистемою Solana, що хоститься @superteamDAO. https://t.co/EXtQsZPsoW pic.twitter.com/pxbAhb9uVC — Zero /dd (@bryan_johnson) 29 січня 2024 р.

Глава компанії DRiP Haus радо зустрічає Джонсона в Солані.

Співзасновник та генеральний директор DRiP Haus Вібху Норбі також привітав Браяна Джонсона у Солані у своєму власному повідомленні на X. Він заявив, що тепер мистецтво стало "вічно увіковічненим" на DRiP.

Норді пізніше оновив своїх підписників щодо прогресу нових NFT, заявивши, що наразі було затверджено близько 22 000 колекційних предметів Браяна Джонсона, які були частиною авіаланчу на Солані, що складає приблизно 50 предметів на хвилину.

"Зачекайте, поки більшість світу прокинеться", - додав він.

До цього часу на @drip_haus було забрано 22 000 колекційних предметів від @bryan_johnson і @solanapoet. Приблизно 50 на хвилину. Почекайте, поки більшість світу прокинеться. pic.twitter.com/9gUBccPUfZ - vibhu (@vibhu) 29 січня 2024 року.

Власники облікових записів DRiP можуть безкоштовно зареєструватися на розподіл токенів за допомогою коду запрошення або приєднатися за 0,1 SOL зі свого балансу гаманця.

Айрдроп, який оброблявся в режимі реального часу, був покритий DRiP для оплати газу, а предмети колекціонування були позначені, щоб вказати їх походження в гаманцях користувачів.

Аірдропи - це безкоштовні роздачі токенів або НФТ користувачам конкретних блокчейнів або протоколів у криптосфері. Зазвичай користувачам потрібно виконати певну дію, щоб вручну отримати токени, які потім передаються на власний гаманець користувача.

Токени можуть або не мати жодної грошової вартості на вторинному ринку, але співпраця з відомими особистостями, такими як Брайан Джонсон, безсумнівно допомагає привернути увагу до аірдропу.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті