Міністерство фінансів США оголосило про нові санкції проти компаній, пов'язаних з Hamas, які займаються криптовалютною сферою.

  • 22.01.2024 20:54
  • 3 хвилини читання
Міністерство фінансів США оголосило про нові санкції проти компаній, пов'язаних з Hamas, які займаються криптовалютною сферою.

Управління з контролю за зовнішніми активами Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки вводить нові санкції проти посередників та мереж, що займаються криптовалютними транзакціями, пов'язаними з палестинською бойовою групою ХАМАС.

У повідомленні, опублікованому 22 січня, Управління зовнішніх активів (OFAC) оголосило про настанову п'ятого раунду санкцій проти Хамасу. Ці санкції були введені у відповідь на напади групи на Ізраїль, що сталися 7 жовтня.

Скарбниця уточнила, що акцентує свою увагу на фінансових посередниках, які відіграли вирішальну роль у переказі криптовалюти Hamas. Крім того, повідомлення стверджує, що влади Великобританії та Австралії наклали подібні санкції на Hamas.

"ХАМАС намагається використовувати різноманітні механізми фінансових переказів, включаючи експлуатацію криптовалюти, для каналізації коштів на підтримку терористичних дій групи", - заявив Браян Е. Нельсон, заступник державного секретаря з питань тероризму та фінансової розвідки.

Санкції

Серед суб'єктів, зазначених у Спеціально визначених особах OFAC, знаходяться члени сім'ї Шамлах, пов'язані з газового грошовим обмінником, який направляв десятки мільйонів доларів з Ірану до Хамасу. Також у зазначено Herzallah Exchange, який, як стверджується, співпрацював з Хамасом для здійснення криптовалютних транзакцій. У зв'язку із введеними санкціями, всі майно та інтереси авторизованих осіб, зазначених у списку OFAC, які знаходяться в США або перебувають під контролем осіб, що мають статус громадян США, зараз заблоковано. Будь-які такі активи повинні бути повідомлені OFAC.

Типово, правила OFAC забороняють всі операції з будь-якою власністю або інтересами в власності осіб, які мають статус обмежених або блокованих, для американських осіб або в межах (або транзитом) Сполучених Штатів, якщо це не авторизовано загальною або окремою ліцензією, виданою OFAC, або якщо на цей випадок є виключення.

Санкції, оголошені OFAC проти операторів криптовалюти, пов'язаних з ХАМАС, будуються на попередніх заходах, прийнятих після атак 7 жовтня. "Міністерство фінансів, в тісній координації з нашими союзниками та партнерами, продовжить використовувати наші повноваження для впливу на ХАМАС, його фінансистів та міжнародну фінансову інфраструктуру", - заявив Нельсон.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті