Міжнародна поліціянтська організація Інтерпол заявляє, що Метавсесвіт є важливим для майбутньої роботи правоохоронних органів.

  • 19.01.2024 21:50
  • 5 хвилин читання
Міжнародна поліціянтська організація Інтерпол заявляє, що Метавсесвіт є важливим для майбутньої роботи правоохоронних органів.

За новим документом, оприлюдненим Інтерполом, метавсесвіт може бути використаний як важливий інструмент в руках правоохоронних органів для навчання, запобігання злочинності та судового аналізу.

Звіт міжнародної організації має на меті дослідити можливості метавсесвіту, використовуючи цифровий світ для вирішення реальних проблем у сфері безпеки та правоохоронної діяльності.

Сьогодні ми опублікували нову Білу Книгу, яку представили на форумі @wef, де виділені основні виклики, загрози та шкоди #Метавсесвіту з точки зору правоохоронної діяльності. https://t.co/khUFG3wT4p — ІНТЕРПОЛ (@INTERPOL_HQ) 18 січня 2024 р.

Інтерпол націлюється на впровадження метавсесвіту як інструменту, який покликаний привести до майбутньої запобігання злочинності за допомогою кількох методів, які включають у себе цифровизацію процесу.

За звітом, віртуальні світи будуть використовуватися для створення реплік справжніх місць злочинів з метою допомоги владам вивчати та вдосконалювати їх аналіз.

Нова перспектива на місця злочину

Однією з важливих переваг цього є збереження інформації навіть після зміни фактичного місця злочину, що сприяє кращому розслідуванню, оскільки не залишиться непроаналізованих деталей і всі можливі кутки будуть контрольовані.

Майбутня інтеграція метавсесвіту до правових систем у певних юрисдикціях дозволить судовим посадовим особам відвідати сайти віртуально, як у випадку, коли вони відвідують їх фізично.

Технології, пов'язані з метавсесвітом, такі як Розширена Реальність (XR), Віртуальна Реальність (VR) та Розширена Реальність (AR), покращать можливості органів влади у вирішенні складних справ та нададуть нові перспективи.

Однією з значимих рекомендацій Інтерполу є цифровізація поліцейських відділків та адміністративних процесів, що передбачає звітність правоохоронних органів про злочини та надання віртуальних соціальних послуг спільноті.

Крім того, створення загаломного простору у Метавсесві для відкритого спілкування між правоохоронними органами та громадськістю сприятиме зміцненню взаємодій та довіри.

Завдяки віртуальним офісам, Інтерпол може проводити тренувальні заняття, що імітують масштабні надзвичайні ситуації, такі як терористичні атаки, природні катастрофи, хімічні протиправні виливи та інші, для кращої підготовки до координованих планів реагування.

"Метавсес може революціонізувати спосіб навчання правоохоронних органів, забезпечуючи поглибле та інтерактивне середовище. Цей засіб може сприяти повторенню практики без супутніх витрат чи ризику реального світу", - додається у документі.

У сфері боротьби зі злочинністю велика кількість можливостей, але також існують ризики, такі як стурбованість щодо конфіденційності даних, кібербезпека, що можуть виникнути з відображенням подій на платформах метавселенної, правові неясності та проблеми інфраструктури.

Мета криміналу та судовно-слідчі розслідування

Звіт розкриває кілька класів злочинів, які можуть бути скоєні зловмисниками у віртуальному світі (метавсесвіті), пояснюючи їх можливі способи діяльності, щоб органи правопорядку змогли передбачити та запобігти будь-яким подіям.

Подібно до цього, правоохоронні органи мусіли б інтегрувати команди віртуальної реальності у свій персонал, оскільки використання технологій створює дані для запобігання злочинності.

Наостанок, дані про розширені реальні світи, зокрема інфраструктуру метавсеселенної, можуть бути використані як більш розширені засоби збору слідчих даних.

Останні Новини
04.09.2024 11:00
Квитки на гру збірної України можна придбати за криптовалюту. У цій осені матчі Національної збірної України з футболу продовжуються за межами країни.
02.09.2024 14:45
Чому не спробувати автоматичне рерайтування тексту- Це може допомогти передати суть тексту порівнюючи та змінюючи власні відомості.
02.09.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших європейських криптобірж з українським корінням WhiteBIT, на 2 вересня курс найпопулярніших криптовалют виглядає наступним чином: Ціна Bitcoin (BTC) становить 58,23 тисячі доларів за одиницю (+0,03% за добу).
02.09.2024 10:30
Якщо йдеться про акцію, це означає проведення певної події або заходу з метою привернення уваги до певного питання, реклами товарів чи послуг, політичної діяльності тощо.
29.08.2024 08:46
На яку суму піднявся курс Toncoin За останню добу ціна токену зросла на 5%. О 9:45 його вартість становила 5,58 долара.
Останні статті