Можливо, в США буде прийнято важливе рішення щодо Ethereum-ETF: яке значення це матиме для криптовалюти.

 • 26.06.2024 10:46
 • 7 хвилин читання
Можливо, в США буде прийнято важливе рішення щодо Ethereum-ETF: яке значення це матиме для криптовалюти.

Американський регулятор підтримав документ форми 19b-4, що містить правила торгівлі на біржі, але для повного схвалення біржових фондів Ethereum необхідно також отримати згоду на документ форми S-1. У ньому будуть вказані конкретні інвестиційні цілі, методи управління, фінансові дані й інше. Комісія з цінних паперів та бірж США здійснила цей крок менше, ніж за 6 місяців після схвалення біржових фондів, які інвестують у біткойн.

Зверніть увагу на зміни у виплатах від ООН: що очікує пенсіонерів з 1 липня

Нагадаємо, що відповідне рішення було ухвалено у січні 2024 року. Боротьба за отримання цього дозволу тривала понад 10 років, оскільки вперше про розгляд біткойн-ETF говорили ще у 2013 році. У той же час Гері Генслер, очільник цієї організації, заявив, що питання про створення біржових фондів для другої найвідомішої криптовалюти у світі повинні бути вирішені до вересня 2024 року.

Рішення Комісії з цінних паперів та бірж США мало велике значення для біткоїна.

Загалом однією з основних наслідків схвалення ETF є підвищення довіри до криптовалют як "класу активів". Так, завдяки рішенню американського регулятора доступ до Ethereum отримало ширший коло інвесторів, оскільки ETF значно знижує бар'єри для входу на крипторинок.

Наприклад, інвесторам не потрібно керувати криптовалютними гаманцями, розбиратися у приватних та публічних ключах. Це робить криптовалюти більш привабливими для тих, хто звик до традиційних інвестицій.

Інші переваги запровадження ETF для криптовалютної галузі:

 • Упрощення процесу купівлі та продажу криптовалют за допомогою звичайних брокерських рахунків на фондовому ринку.
 • Наявність правил та принципів, що сприяють прозорості процесів і захисту інтересів інвесторів на фондовому ринку.

Володіння ETF на криптовалюту має ряд недоліків порівняно з володінням криптовалютою напряму. Наприклад, це може бути:

 • Відсутність права власності на майно, оскільки його володіє зберігач.
 • Інвестування у стратегію менеджерів ETF-фондів означає, що неможливо вибрати інші стратегії, включаючи складніші.
 • На ринку криптовалют все ще спостерігаються високі коливання цін, і відсутність ETF не дозволяє застосовувати власні стратегії управління ризиками.
 • Ймовірно, високі комісії будуть пов'язані з інвестиціями в крипто-ETF, які набагато перевищують витрати на придбання криптовалют напряму.

У день схвалення біткоін-ЕТФ курс біткоїна досягнув 47 тисяч доларів за монету в ході загалом приглушеного підйому. Проте варто відзначити, що саме очікування схвалення біржових фондів для біткоїна Комісією з цінних паперів та бірж США у 2023 році допомогло цифровій валюті відновитися від "криптозими" 2022 року як для криптовалюти, так і для всієї індустрії. З початку 2024 року курс збільшився на 46,66%, згідно з даних MarketWatch.

Схвалення Ефіріум-ETF: реакція на ринку та прогнози

Друга за популярністю криптовалюта стрімко почала здорожчати вже через чутки про схвалення Ethereum-ETF. Зокрема, 20 травня ця криптовалюта подорожчала на 20%, а 21 травня ще на 12%. Напередодні оголошення рішення американського регулятора її курс злетів до 3900 доларів за одиницю.

У цілому з початку року курс криптовалюти зросла на 48,63%. На даний момент ціна цифрової монети становить 3399 доларів за одиницю, а загальна ринкова капіталізація складає 408,4 мільярда доларів.

!функція(){"строго";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(undefined!==а.data["datawrapper-height"]){var елементи=document.querySelectorAll("iframe");for(var т in а.data["datawrapper-height"])for(var р=0;р

Також важливо відзначити, що Майкл Сейлор, засновник компанії MicroStrategy, вважає, що схвалення Ethereum-ETF є ще одним заходом для захисту біткоїна. У програмі "Що вже зробив Біткоїн", він наголосив, що запуск офіційних Ethereum-ETF допоможе прискорити інституційне визнання криптовалюти, оскільки інвестори, які раніше сумнівались, тепер вважатимуть її законним класом активів.

З іншого боку, аналітики QCP Capital 27 травня відзначили збільшення інтересу до кол-опціонів на Ethereum, особливо через схвалення біржових фондів. Тому вони позитивно оцінюють перспективи цієї монети.

У Bernstein прогнозують, що загальна вартість біржових фондів, заснованих на біткоїні та Ефіріумі, зросте до 450 мільярдів доларів протягом наступних двох років. Це означає, що в цей період капіталізація криптовалютних біржових фондів перевищить 100 мільярдів доларів.

Як безпечно придбати Ефір (Ethereum)

У контексті останніх подій Ethereum знаходиться у центрі уваги. Тому важливо знати, як безпечно та швидко придбати криптовалюту, зокрема Ethereum.

Одне з найбільших криптобирж Європи - WhiteBIT, допомагає спростити процеси у криптосвіті, надаючи клієнтам доступ до більше ніж 270 активів та понад 520 торгових пар. Тут можна здійснювати бажані транзакції.

Інструкція по кроковому придбанню Ethereum на WhiteBIT:

 • Проходження реєстрації та верифікація на біржі;
 • Поповнення криптовалютного гаманця.
 • Наступним кроком буде купівля криптовалюти.

Для цього треба здійснити обмін фіатної валюти (долар, євро, гривня тощо) на криптовалюту, зокрема, Ethereum. Це один з найпростіших способів придбання цифрових монет.

Як це виконати?

 • Оберіть вкладку "Торгівля" - "Обмін".
 • Вибрати однопланову пару для хірургічного втручання;
 • Вказати суму активів, на яку ви плануєте здійснити операцію.
 • Клацніть на кнопку "Підтвердити".

Дізнатися більше про реєстрацію, верифікацію та поповнення балансу можна через відеоурок на WhiteBIT: trading.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті