На судовому процесі COPA: Крейг Райт твердить, що документи були підроблені, адвокати проводять хрестове допитування.

  • 07.02.2024 22:35
  • 7 хвилин читання
На судовому процесі COPA: Крейг Райт твердить, що документи були підроблені, адвокати проводять хрестове допитування.

Тривалі юридичні проблеми між засновником Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Крейгом Райтом та розробниками Bitcoin-платформи загострилися. Згідно з поданням юридичної команди Крипто Відкритого Патентного Альянсу (COPA) до суду від 4 лютого, кілька документів, які Райт представив в якості доказів своєї власності на мережу Bitcoin, були переделані та змінені.

Крейг Райт кричить на образу.

У другий день тривалого юридичного протистояння між COPA та самопроголошеним винахідником Біткойну Крейгом Райтом обвинувальна команда звернула увагу на ряд документів, які Райт представив як докази для підтвердження свого претензію на звання засновника Біткойну. Всі ці документи заявлені як умисно підроблені.

Під час перехресного допиту підсудний почувся образженим і заявив, що його підставили, щоб він виглядав як брехун.

Австралійський вчений стверджував про свою невинність і аргументував, що неідентифіковані особи - на онлайн-платформах, таких як Reddit, форуми, електронна пошта, несанкціонований доступ до комп'ютера та інші засоби - підробили комп'ютерні файли, які він представив як докази, щоб зобразити його як шахрая.

Претензії Райта виглядають сумнівними, враховуючи той факт, що його експерт-свідок згодився з аналізом обвинувальної команди, що документи були навмисними підробками. Згідно з прес-релізом COPA від 24 січня, експерти-свідки стверджували, що документи є недавніми творіннями і не можуть бути справжніми.

Щоб підкріпити свої твердження, був приведений приклад програмного забезпечення для обробки текстів, яке використовувалося для документування відомої біткойн-білизни. Райт твердив, що склав цей матеріал, використовуючи LaTex. Однак експертні свідки та аналіз метаданих виявили, що біткойн-білизну було створено за допомогою OpenOffice.

Інші заяви стверджували, що деякі докази, представлені Райтом, були зіпсовані за допомогою ChatGPT від OpenAI, що подвоює тенету в справі відповідача.

Як і очікувалося, Райт продовжував стверджувати свою невинність. Наприклад, він стверджує, що його колега Грег Максвелл редагував документ, який він представив у 2019 році ще у 2016 році. Однак, команда COPA не відступає.

Виявлено порушення у документах Райта

Райт з'явився на публічній арені в 2016 році після того, як він проголосив себе винахідником мережі Bitcoin. Він також стверджував, що права на інтелектуальну власність криптомережі належать йому.

На цей висновок знамениті фахівці висловили свою обуреність, зокрема COPA виступила зі своїми зауваженнями.

Компанія COPA, заснована трійкою Coinbase, MicroStrategy і Джеком Дорсі, подала позов проти Райана Райта з вимогою судової заборони, яка ставить Біткоїн як "матеріал загального доступу". Вони також бажають заявити, що жодна особа не має авторських претензій до назви "Біткоїн".

Починаючи з того часу, команда КОПА переглянула документи, надані Райтом, які підтверджують його право власності на протокол блокчейну.

Після поверхневого перегляду документів команда COPA заявила, що один документ містить очевидні неправильності та відхилення в символах.

Ділючись оновленням з цього аспекту справи, користувач X @bitnorbert заявив, що "08" не збігається з "20" згідно з додатком до документа. Це тому, що "08" менше за "20" в даті документа. На запитання відповідаючого, Райт погодився зі знехтуванням норми.

Показано додаток до Маддена. Він показує збільшену версію "2008", де видно нерівності. "08" не вирівнюється з "20". Райт погоджується. "11:17", "11" і "17" також не вирівнюються. Райт погоджується. — Норберт ️ (@bitnorbert) 6 лютого 2024 р.

Ще один випадок, на який було звернуто увагу, - це документ "Монумента Ніппоніка", який показує 2015 рік порівняно з раніше заявленою датою Райта.

Показує документ "monumenta nipponica", де зазначений 2015 рік. Райт погоджується. Порівнює візуальне враження від дати та часів і запитує, чи погоджується Райт. Він погоджується. — Норберт ️ (@bitnorbert) 6 лютого 2024 року

Команда COPA привезла ще більше доказів до Лондонського Вищого суду. За одним з них, документ BlackNet мав неіснуючий формат до 2007 року. Райт твердив, що документ був створений в 2002 році, що додатково підірвало його твердження.

COPA показує документ та заявляє, що в ньому є метадані, які датуються 2002 роком (я думаю). На запитання, чи допоможе це йому у його справі про винахід Біткоїна, Райт погоджується, що це підтвердить його претензії щодо BlackNet. COPA показує, як документ було підроблено, форматування, яке існувало тільки до 2007 року (я думаю, це Мадден). — Норберт ️ (@bitnorbert) 6 лютого 2024 року

- Судовий конфлікт між COPA і Крейгом Райтом здається суперечкою між технологічними елітами з-за куліс. Проте його основна суть полягає в правових правах стосовно того, хто може використовувати мережу Біткойна. В своїх попередніх заявах Райт намагався заборонити розробникам Біткойна будувати та підтримувати глобальну мережу.

Ця справа може зберегти права розробників Bitcoin у криптосистемі.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті