На WhiteBIT буде додано перший в світі токен для боксерів.

 • 22.04.2024 10:15
 • 4 хвилини читання
На WhiteBIT буде додано перший в світі токен для боксерів.

Перша соціальна мережа для боксерської спільноти

Готові до бою (RTF) - це новаторський проєкт в галузі соціальних фінансів, який об'єднує соціальні мережі та децентралізовані фінанси, надаючи авторам можливість заробляти на своєму контенті.

Також ознайомтесь з тим, як вивести криптовалюту на картку: популярні та зручні способи для кожного.

Партнерами проєкту Ready To Fight стали Світова боксерська рада (WBC), Федерація боксу Саудівської Аравії та Riyadh Season. Цей проект об'єднує в собі боксерів, тренерів, агентів, менеджерів та фанатів, інтегруючи бокс із можливостями Web3.0.

RTF містить в собі різноманітні сервіси.

Це понад двадцять унікальних сервісів, серед яких:

 • SocialFi - це платформа, яка використовує модель friend.tech для залучення та взаємодії користувачів. За допомогою токенів ця модель дозволяє власникам контенту або знань заробляти гроші.
 • Кібер кільце: ігра, яка поєднує бокс з технологією блокчейн, пропонуючи сезонний геймплей з NFT-нагородами.
 • Платформа для пошуку: інтерактивна система з винагородами за виконання завдань.
 • Web3 гаманець: програма, яка підтримує всі провідні блокчейн-мережі.
 • $RTF токен є першим у своєму роді боксерським токеном і ключовим компонентом, який відповідає за управління роботою платформи.

Які переваги отримують користувачі від WhiteBIT?

 • Інвестори, амбасадори та користувачі, які взаємодіяли з токенами RTF, отримають перші токени через 15 хвилин після початку продажу. Після цього періоду буде встановлено час cliff та нараховано додаткові токени, про що буде повідомлено окремо.
 • Наперед перед лістингом, 23 квітня о 11:00 (UTC), відбудеться сесія AMA в Telegram-каналі WhiteBIT, де користувачі зможуть дізнатися більше про токен $RTF та задати питання розробникам.
 • Також з 22 квітня до 17 травня RTF проводитиме разом з WhiteBIT Bounty-кампанію, інформацію про деталі якої можна буде знайти найближчим часом на сторінках соціальних мереж біржі.

Отже, проект Олександра Усика RTF розкриває нові можливості блокчейн-технології для шанувальників боксу по всьому світі.

Криптовалютна біржа - це онлайн-платформа, на якій можна обмінювати різні види криптовалют. Це дозволяє користувачам купувати, продавати або торгувати криптовалютами за різними цінами. Криптобіржа дозволяє зацікавленим інвесторам здійснювати операції з криптовалютами та заробляти на їхньому коливанні курсу.

WhiteBIT - одна зі найбільших централізованих криптобірж у Європі, що походить з України. Компанія була заснована у 2018 році.

 • На біржі доступно понад 350 торгових пар, понад 270 активів та 10 державних валют.
 • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", мобільного оператора Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
 • Мета компанії WhiteBIT полягає в широкому впровадженні технології блокчейн як в Україні, так і по всьому світу.
Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті