Найкращі зростання криптовалют сьогодні на DEXTools - $SAVM, $SHEPE, $SATOSHI.

  • 20.01.2024 02:01
  • 5 хвилин читання
Найкращі зростання криптовалют сьогодні на DEXTools - $SAVM, $SHEPE, $SATOSHI.

Сьогодні на DEXTools серед найперспективніших криптовалют з невеликим капіталом підвищується курс $SAVM, $SHEPE та $SATOSHI, тоді як ринки блакитних фішок криптовалют зазнають труднощів через високий тиск на продаж.

Кожного дня найбільші прибуткові криптовалюти майже завжди належать до криптовалют з невеликою капіталізацією.

Так стається тому, що їх низький рівень ліквідності означає, що відносно невеликий попит на покупку може легко призвести до швидкого експоненціального зростання.

Хоча популярні криптовалюти можуть запропонувати хороші перспективи зростання, трейдери, які хочуть швидко отримати прибуток, зазвичай звертаються до ринків з малою капіталізацією.

Чимало говориться про стійкі ринки блю-чіп, цього тижня ціни перебували у складних умовах через продовження фази отримання прибутку після схвалення Bitcoin ETF на ринку послідовного зниження, де найбільшої уваги заслужило продаж Grayscale Bitcoin.

Ціна на біткойн (BTC) впала до свіжого щорічного мінімуму близько 40 200 доларів США раніше протягом дня, але зростала до 41 600 доларів США.

Етер (ETH), тим часом, все ще бореться під межею в $2500, але залишається значно вище попередніх річних мінімумів.

Більшість провідних альткоінів, таких як Solana (SOL), XRP (XRP) та Cardano (ADA), втратили в ціні приблизно на 1% протягом останніх 24 годин.

Враховуючи складнощі з великими криптовалютами, ось кілька з найпопулярніших малокапових криптовалют, що зростають у четвер, за даними DEXTools.

Топ-криптовалютні переможці на DEXTools

SatoshiVM (СатошіВМ)

У четвер, нова криптовалюта під назвою SatoshiVM ($SAVM), яка претендує на титул децентралізованої Bitcoin ZK Rollup Layer 2 платформи, сумісної з Ethereum Virtual Machine (EVM) та з використанням BTC, стала одним з лідерів серед криптовалют.

За даними DEXTools, за останні 24 години SAVM зросла на 2800%.

Останній насос привів до досягнення ринкової капіталізації на рівні 69 мільйонів доларів і ліквідності на рівні 13,8 мільйонів доларів.

Інвесторам слід бути уважними до трьох проблемних аспектів токена у його розумному контракті.

Shiba V Pepe (шебу у Пепе)

Після довготривалого падіння ціни, shitcoin під назвою Shiba V Pepe ($SHEPE) здійснює свого роду відродження.

За даними DEXTools, за останній день вона зросла на 500%.

Ринкова капіталізація SHEPE недавно перевищила $500 000, із заблокованою ліквідністю близько $137 000 та кількістю тримачів близько 3 340.

Згідно з аудитом безпеки DEXTools, він має 1% податок на покупку та продажу, а також три ризики, пов'язані з розумними контрактами.

Сатоші Накамото ($SATOSHI)

На ринку активно зросла вартість шибениці під назвою Сатоші Накамото ($SATOSHI).

За даними DEXTools, за останні 24 години ціна SATOSHI зросла на приблизно 440%.

Триває, але його ринкова капіталізація досить незначна, приблизно 800 000 доларів, з ліквідністю в розмірі 150 000 доларів.

Згідно з аудиту безпеки від DEXTools, у токена є лише дві проблемні сторони в його смарт-контракті.

Альтернативні криптовалюти для розгляду

Монети з низьким капіталом можуть пропонувати великий потенціал прибутковості, але також несуть значний ризик.

Для тих, хто шукає кращу можливість отримання наближених вигід у найкоротший термін, альтернативною стратегією інвестування високого ризику та високої винагороди, яку варто розглянути, є участь у передпродажах криптовалют.

Тут інвестори придбують токени молодих криптопроектів, щоб допомогти їхньому розвитку через фінансування.

Ці жетони майже завжди продаються недорого, і існує довга історія попередньої реалізації, що приносить величезні експоненціальні прирости раннім інвесторам.

Багато з цих проектів мають фантастичні команди за плечима та чудову візію реалізувати революційну криптовалютну додаток/платформу.

Якщо інвестор може виявити такі проекти, ризик та вигода його інвестиції на передпродажу є дуже високими.

Команда на Cryptonews витрачає багато часу на аналіз проектів передпродажу, щоб допомогти інвесторам.

Ось список 15 найкращих криптопресейлів 2023 року, які проект вважає такими.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті