Нігерія під тиском, щоб посилити криптовалютну регуляцію для запобігання фінансовій злочинності.

  • 12.02.2024 18:15
  • 5 хвилин читання
Нігерія під тиском, щоб посилити криптовалютну регуляцію для запобігання фінансовій злочинності.

Після того, як блокчейн-фірма успішно завершила навчання п'ятої групи фахівців з врахуванням криптовалют, Нігерії надходить вимога розширити свої зусилля для уточнення регулювання криптовалют.

Постачальник послуг з використання блокчейну - компанія A&D Forensics - проводить курси з протидії фінансовим злочинам, здійсненим у мережі, зокрема відмиванню грошей, вторгненню та ухиленню від санкцій. Вона також навчає стажерів криптозаконодавству в різних юрисдикціях.

Під час спілкування з місцевою пресою співзасновник компанії Адежі Овонібі заявив, що навчання допоможе забезпечити виконання банками недавно прийнятих настанов щодо співробітництва з постачальниками послуг віртуальних активів (VASP).

Овонібі стверджує, що більш комплексні правові норми допоможуть Нігерії зменшити рівень фінансової злочинності на своїй території. Він додає, що юридичний статус VASPs (наприклад, бірж) наразі невизначений, оскільки вони не знають, чи відповідають вони визначенню установ передачі грошей і, отже, підлягають тим самим регуляторним нормам.

Він також сказав, що банки повинні ретельно перевіряти УППЗ на наявність ознак злочинної діяльності перед відкриттям для них рахунків, оскільки директиви Центрального банку Нігерії пов'язують банки як співучасників у випадках доведеної кримінальної діяльності.

Овонібі закликав державу "посилити свої зусилля" для розробки комплексного законодавства і додав, що "якщо немає закону, немає злочину".

Говорячи про свою тренувальну роботу з A&D Forensics, Овонібі сказав: "У нас брали участь правоохоронні агенти в наших тренінгах, ми маємо курс для розслідувачів криптовалют, де ми навчали поліцейських та співробітників Комісії з економічних та фінансових злочинів (EFCC), а також ми наразі співпрацюємо з Нігерійською Фінансовою Розвідувальною Установою."

Захопливе оновлення від Champion News про тренінг 3CS Training! Компанія A&D Forensics щойно завершила навчання нової групи спеціалістів з відповідності криптовалют. Прочитайте висновки наших фасилітаторів та учасників тут! https://t.co/pdXHIo9nm0 #CryptoComplianceTraining #NigerianTrainings - A&D Forensics (@ForensicsD) 10 лютого 2024 року

Поступовий шлях Нігерії до регулювання

Нігерійський центральний банк (ЦБН) спочатку неохоче ставився до криптовалют у 2021 році, року бичачого ринку, забороняючи криптоплатежі на території. Проте в кінці того ж року він став одним з перших центральних банків у світі, які видали цифровий актив центрального банку (ЦАЦБ).

Однак заборона внесла значні перешкоди у впровадженні електронної валюти eNaira CBDC; Центральний банк Нігерії скасував її раніше цього року. У той же час, центральний банк встановив жорсткі вимоги для нігерійських віртуальних активів та послуг.

Згідно з вимогами, ВАСПи можуть відкривати банківські рахунки, але вони можуть використовувати їх лише для операцій з цифровими активами. Заборонено зняття готівки з рахунку та здійснення операцій з чеками третіх осіб.

Банки заборонені самостійно володіти криптовалютою. Вони повинні надсилати Центральному банку повні періодичні звіти щодо своїх клієнтів з обліку віртуальних активів. Також вони повинні проводити оцінку ризиків для своїх клієнтів криптовалюти, щоб встановити ліміти транзакцій для кожного облікового запису.

Центральний банк також вимагає фінансовим установам проводити належне вивчення та постійне перевірка адрес з метою боротьби з фінансовою злочинністю.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті