Низька ціна енергії підштовхує китайських гірників біткоїну до міграції в Ефіопію.

  • 12.02.2024 11:06
  • 5 хвилин читання
Низька ціна енергії підштовхує китайських гірників біткоїну до міграції в Ефіопію.

Ефіопія стала привабливим напрямком для майнерів біткоїну завдяки низьким витратам на енергію та дружній політиці уряду, що сприяють такому руху.

За даними Bloomberg, гірники біткоїну з Китаю та інших країн ставлять свої закладки в Східноафриканській країні, після чого укладають угоди щодо енергії з електроенергетичними компаніями.

Минулого року на електричних підстанціях, що підключені до Великої ефіопської дамби Відродження, було встановлено гірниче обладнання, включаючи високопотужні комп'ютери, що свідчить про відхід від інших юрисдикцій.

В наступні місяці майнери Біткоїну звертають свою увагу на розширення своїх операцій в Ефіопії та конкурують з техаськими колегами, які стали новим центром після заборони майнінгу в Китаї два роки тому.

Керівники видобутку Біткойну розглядають перспективи в Ефіопії.

Два роки тому Ефіопія дала зелене світло для видобутку криптовалют, і хоча торгівля продовжує бути забороненою, гірничі компанії будуть використовувати знижені витрати на енергію та партнерства з китайськими фірмами протягом років.

Етан Вєра, Головний оперативний директор компанії Luxor Technology, що надає послуги у галузі видобутку корисних копалин, прогнозує, що в даний час Ефіопія є одним з найпривабливіших місць для гірничої діяльності у світі.

Ноу Сюй, засновник Китайської асоціації цифрового майнінгу, пояснив, що Ефіопія стане привабливим місцем для китайських майнерів завдяки привітним урядовим політикам та нижчим витратам на енергію.

Згідно з повідомленням Bloomberg, ефіопські державні енергетичні компанії уклала угоди з 21 компанією з видобутку Bitcoin, з яких 19 знаходяться в Китаї.

На екологічному фронті постачання електроенергії Ефіопії може зрівнятися з рівнем Техасу через кілька років завдяки відкриттю численних гребель та джерел відновлюваної енергії у останні роки.

Проект СРГН України збільшив своє виробництво до 5,3 гігаватт і після завершення подвоїть потужність Ефіопії.

Все це, в поєднанні з нижчою вартістю, є тим, що потрібно криптогрударям, щоб пережити шторм макроекономічних факторів. Віталій Борщенко додав, що переваги країни поширюються не тільки на енергетичні аспекти, але й на екологічні умови.

"Iдеальна температура для шахтарів становить від 5 до 25 градусів Цельсія (41°F-77°F). Це знаходиться у середньому діапазоні температур в Ефіопії."

Не все для гірників біткоїну є впевненим

Незважаючи на різке зростання кількості гірників Bitcoin, які переїжджають в Ефіопію, майбутні державні політики залишаються невизначеними через характер цієї діяльності.

Колись Китай був мекою видобутку криптовалют, але уряд піджимав майнерів, посилуючись на екологічні фактори, що спричинили масову еміграцію та спад активів.

Незважаючи на те, що Ефіопія шукає нові джерела доходів та притік іноземної валюти на свій внутрішній ринок, майже 50% населення стикаються з проблемами з енергією.

Цей факт може спричинити зміну позиції уряду у майбутньому, як це було у випадку Казахстану та інших країн, які перейшли від повністю дружньої позиції до накладення певних обмежень на гірничі діяльності.

Біткоїн-майнери отримують звинувачення у проблемах з енергетикою, коли Казахстан намагається "обмежити" видобуток криптовалюти. Детальніше читайте за посиланням: https://t.co/HU4epB6s2M.

Головний виконавчий директор QRB Labs, Немо Сенрет, відмітив кроки, щоб опинитись тут, наголошуючи на невизначеності з боку деяких шахтарів щодо майбутнього.

"Ефіопія суворо регулюється, тому введення нового сектору, подібного до цього, становило велике виклик і протягом останніх двох років ми працювали, щоб отримати всі необхідні дозволи від уряду".

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті