Нова книга Кріса Діксона досліджує всю круту справу, яку може зробити блокчейн.

  • 30.01.2024 10:15
  • 4 хвилини читання
Нова книга Кріса Діксона досліджує всю круту справу, яку може зробити блокчейн.

Кріс Діксон, генеральний партнер компанії Andreessen Horowitz, випускає свою нову книгу "Читай, Пиши, Володарюй: Будуємо Наступну Еру Інтернету" 30 січня.

Він написав книгу, щоб показати, як блокчейн надає можливість створити відкритий інтернет, що сприяє творчості та прогресу.

Діксон, який приєднався до a16z у 2013 році, вважає, що блокчейн повинен бути актуальним для підприємців, розробників та інноваторів.

У недавньому інтерв'ю з журналістом CNBC Ендрю Россом Соркіном, Діксон описав блокчейн як «розширену технологію».

"Це новий спосіб створення Інтернет-сервісів", - сказав він. "Ці сервіси можуть бути іграми, соціальними мережами, фінансовими сервісами". Він вважає, що фінансовий аспект, зокрема, був надмірно підкреслений.

"Одне з того, що я намагався зробити у своїй книзі, це описати всі різноманітні використання технології", - додав він.

Кріс Діксон збільшує виділення коштів фонду a16z Crypto до $7 млрд.

Діксон заснував і керує a16z Crypto в компанії Andreessen Horowitz. Венчурний фонд зріс з 300 мільйонів доларів у 2018 році до понад 7 мільярдів доларів зобов'язаних інвестувати в криптовалюту та web3.

У фонду є портфель різноманітних інвестицій, включаючи Coinbase, dYdX, Dapper Labs, Lightspark та Mysten Labs.

Він згадав про продовжуючий інтерес VC до криптовалютної сфери через постійну інноваційність. Щодо останнього схвалення в США ефірфондів Bitcoin, він передбачає зростаючу прийнятність цих фінансових інструментів.

"Але, на мою думку, це займе час", - сказав він. "Наша увага зосереджена на інвестуванні в підприємців на ранньому етапі".

Проект 'Читай Пиши Володій' зводить міст між ентузіастами блокчейну та новачками.

Виробництво книг розпочалося у жовтні 2022 року. Він прагнув зробити його неформальним, щоб його змогли легко зрозуміти навіть нефахівці. Під час написання автор брав до уваги "розумних старшокласників", дотримуючись отриманих порад.

Книга Кріса Діксона має 230 сторінок, а також додатково 36 сторінок з кінцевими примітками.

Я почав працювати над книгою "Читай, Пиши, Володарюй" у жовтні 2022 року, і я дуже радий тому, що вона нарешті вийде через кілька тижнів, 30 січня. Я написав "Читай, Пиши, Володарюй" тому, що відчув, що нам потрібна книга, яка пояснює повний потенціал блокчейнів та токенів, а також як ці технології можуть...

"Інтернет-ветерани будуть знайомі з темами, що розглядаються в деяких розділах", - сказав він. "Крипто-ветерани будуть знайомі з іншими. Загальним читачам слід прочитати все від початку до кінця, щоб отримати повний наратив".

Діксон також говорив про те, як блокчейн може виступати в якості критичної основи для всього, починаючи від соціальних мереж, онлайн-ринків, продуктів штучного інтелекту та поглиблених віртуальних світів.

Він вважає, що технологія блокчейн відіграє велику роль у протидії складним атакам шахрайства, пов'язаним з фішингом та крадіжкою ідентичності.

Крім того, Діксон наголосив на зобов'язанні a16z Crypto дотримуватися вимог регуляторних органів. Він вказав на те, що фонд вирішив не інвестувати в FTX, який зараз зазнав краху, через сигнали, які вони помітили.

"Ми є впертими пропагандистами більшого кількості бар'єрів щодо цієї технології", - сказав він.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті