Нові перспективи для інвесторів: фонд біткоїн-інвестування ETF на Австралійській фондовій біржі.

  • 17.06.2024 18:00
  • 1 хвилина читання
Нові перспективи для інвесторів: фонд біткоїн-інвестування ETF на Австралійській фондовій біржі.

"Запуски фондів для інвестування у біткойн"

Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня. Таким чином біржовий фонд, який інвестує безпосередньо в біткоїн, вперше вийде на основний фондовий ринок Австралії.

Також ознайомтесь: Криптовалюти від початку до кінця: як працюють віртуальні активи

Представник ASX, на якій відбувається основна частина австралійської торгівлі акціями, повідомив, що VanEck - єдиний особа, якій наразі надано схвалення. У цей час триває робота з іншими емітентами.

Перші інвестиційні фонди, які базуються на біткоїні.

У цьому році дебютні американські біткойн-фонди-трейдери залучили 57 мільярдів доларів, включаючи пропозиції від BlackRock Inc. і Fidelity Investments, а також VanEck. В той же час компанії з Сіднея, BetaShares Holdings Pty та DigitalX Ltd., також очікують на отримання дозволу для лістингу на головній австралійській біржі.

Представник компанії BetaShares повідомив, що вони продовжують працювати над випуском на ринок фондів з біткоїном і сподіваються запустити їх найближчим часом.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті